Skocz do zawartości

Warsztat z płci i wyglądu :) - ZAKOŃCZONY


Gość Daffne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daffne

Skoro już są tylko dwa ćwiczenia dołączam trzecie na temat określania płci i wyglądu z uwagi na to, że z tym bywa u niektórych ciężko ( czyt. mnie :oczko:)

 

Mam dwoje rodzeństwa starszego ode mnie, proszę określić płeć X i Y.

 

Dodatkowo pytania:

 

1. Wzrost osoby X

2. Twarz, włosy X

3. Znaki szczególne osoby X: ewentualne znamiona, blizny, uszkodzenia powypadkowe itp

 

1. Wzrost osoby Y

2. Twarz, włosy Y

3. Znaki szczególne osoby Y: ewentualne znamiona, blizny, uszkodzenia powypadkowe itp

 

Powodzenia :usmiech:

Edytowane przez NeoNówka
koniec ćwiczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Dziękować za ćwiczonko ;P

 

Mam dwoje rodzeństwa starszego ode mnie, proszę określić płeć X i Y. (diabeł I 8 monet) siostra brat

1. Wzrost osoby X (5 mieczy) niska osoba

2. Twarz, włosy X (as pucharów) twarz łagodna, miła, sympatyczna :-) taka kochana ale i okrągła, włosy (królowa mieczy) jasne włosy, blond

3. Znaki szczególne osoby X: ewentualne znamiona, blizny, uszkodzenia powypadkowe itp (9monet) albo nie ma ich w ogóle albo ma na szyi coś

1. Wzrost osoby Y (5 monet) również niska osoba

2. Twarz, włosy Y twarz ( 7 buław) ostre rysy twarzy, szczupła, pociągła że tak powiem, włosy (7 kielichów, koło, 10 pucharów) dłuższe mi się pokazują jakieś kolorowe, coś na pasemka bądź coś takiego

3. Znaki szczególne osoby Y: ewentualne znamiona, blizny, uszkodzenia powypadkowe itp (głupiec) jakieś blizny może mieć (6 pucharów) spowodowane jakimś skaleczeniem/wypadkiem z przeszłości (rycerz buław) ale nie jest to jakoś szalenie widocznie. Mogła ta osoba nabawić się tego jako dziecko

Edytowane przez Gaja11
po namyśle mała zmiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, dzieki!!! :) Ja poplyne, bo tez naleze do tych, co na zupelnego czuja;)

 

Plec x: Cesarzowa - kobieta :)

Wzrost: 2 miecze - sredni, umiarkowany

Twarz+wlosy : 8 pentakli - regularne rysy, szatynka, wlosy ciemne, oczy brazowe/piwne, twarz okragla

Znaki szczegolne: Arcykaplanka + 7 kielichow: pieprzyki, piegi, na twarzy moze jakies znamie miedzy brawiami lub na ramieniu lewym, osoba przy kosci

 

Daffne, czy to sa blizniaczki???? Wyszly mi te same karty...:_yyyy::krecka_dostal: chyba pisac jednak powinnam...

 

Plec x: Cesarzowa - kobieta

Wzrost: 7 kielichow - raczej niewysoki, a szeroki;)))

Twarz+wlosy : Arcykaplanka + 8 pentakli - jw, wlosy farbowane na ciemno

Znaki szczegolne: 2 miecze + 8 mieczy - okulary, slaby wzrok, osoba unieruchomina fizycznie

 

:_yyyy::_bezradny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dołączam do ćwiczenia, bo oczywiście mam problemy z określaniem

 

Osoba X - Koło Fortuny + Sprawiedliwość :) pięknie :) Korzystam z talii 78 door's więc wspomagam się obrazkami :) BRAT.

 

1. Wzrost osoby X - Diabeł - zawsze był niższy od swoich rówieśników i robił wszystko, żeby być wyższym :)

 

2. Twarz, włosy X - 3 Buław - wygląda na więcej lat niż ma. Widać na twarzy, że wiele przeszedł w swoim życiu i to się na Nim odbiło.

 

3. Znaki szczególne osoby X: ewentualne znamiona, blizny, uszkodzenia powypadkowe itp płci i wyglądu osób :) As Kielichów + 5 Buław + 7 Buław

Mam wrażenie, że ma bliznę poporodową, od zawsze. Próbował ja może usuwać, zakrywać.

 

Osoba Y - Kobieta - 7 Monet

1. Wzrost osoby Y - Słońce - wysoka, ładna Kobieta, zgrabna.

 

2. Twarz, włosy Y - Król Buław - długie włosy jasne. Bardzo ładna, zadbana, pociągła twarz.

 

3. Znaki szczególne osoby Y: ewentualne znamiona, blizny, uszkodzenia powypadkowe itp Paź Kielichów + Cesarz + 10 Mieczy

coś z dzieciństwa z okresu młodości, była na wycieczce, w podróży i tam ją zszywali :)

 

 

Mam nadzieję, że nie popłynęłam za bardzo :) Ciekawa jestem wyników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha- to będzie wyzwanie bo kłopot z określaniem takich rzeczy u mnie spory. Ale od czego są wyzwania ;)

 

Płeć osoby x - rycerz mieczy - mężczyzna ( przed 30 ?)

1. Wzrost osoby X - król buław - wysoki, postawny

2. Twarz, włosy X - 4 buławy , 8 pucharów - twarz pociagła , nos "szlachetny" ( haha nie bardzo wiedziałam jak go opisać ) , włosy ciemny blond,

3. Znaki szczególne osoby X - 8 denarów, umiarkowanie - chyba żadnych szczególnych znaków ( może ewentualnie jakies drobiazgi - np. piegi )

 

Płeć osoby y - śmierć - mężczyzna ( dojrzały)

1. Wzrost osoby Y - królowa buław - wysoki, jednak nizszy od brata

2. Twarz, włosy Y - eremita, gwiazda -twarz pociągła, mozliwy zarost, nos również "szlachetny" ;), mozliwe, że twarz wyglada na "zmęczona zyciem", blondyn z siwymi pasemkami

3. Znaki szczególne osoby Y: ewentualne znamiona, blizny, uszkodzenia powypadkowe itp - 2 buławy, 3 kielichy - ha, powiem szczerze, że nie bardzo wiem ale ...może jakaś blizna pooperacyjna albo powypadkowa na nodze

 

Ogólnie starszy brat bardziej ststeczny i taki uporzadkowany , natomiast młodszy to "żywe srebro" , wszedzie go pełno - tysiąc pomysłów na minutę ;)

Ciekawe jak to moje "bajkopisarstwo" ma sie do rzeczywistości :) Pewnie nijak ale takie ćwiczenia sa bardzo pomocne :) Niecierpliwie będę czekać na odpowiedź. Pozdrawiam cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daffne bóg Ci w dzieciach taki ćwiczenie wynagrodzi... no ale nie mogę... albo tarot albo moje prawko... jak znajdę chwilę to się podejmę... mam nadzieję, że za szybko nie zamkniesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba X to kobieta (Kapłanka)

1. Wzrost - Wysoka jak na kobietę - dorównuje wzrostem niejednemu facetowi - (4 miecze, 5 buław)

2. Buzię ma wyglądającąbardzo dojrzale - trochę jakby nieco ponadto ile ma lat więc nieproporcjonalnie do wieku - ludzie, często uważają, że jest starsza - ostre rysy twarzy, wzrok skupiony, uważny czasem też dość niebezpieczny surowy( Pustelnik, Rycerz Buław, Siła) Włosy krótkie obcięte równo do brody szatynka ( Paź Kielichów, Cesarzowa)

3. znaki szczególne - zakrywa sobie szyję może po tarczycy - no i ta buzia - troszkę niezdrowa. i coś z dłonią lewej ręki - a nawet palcem wskazującym - blizna, ranka którą ma aktualnie zaklejoną bandażem może złamany.

 

Osoba Y powiedziałabym że to siostra bliźniaczka (Kapłanka, 2 kielichy) aaaalbo brat ale bliźniak lub strasznie podobni do siebie charakterem

1. wzrostem też na równi dość wysoki takie spokojne 178

2. Twarz -*rycerz mieczy, 4 denary) nosi brodę i znów ostre rysy twarzy - zaznaczone dobrze policzki - proste usta - takie poważne dolna warga nieco większa od górnej ale jak się nie uśmiecha to kąciki ust nie zaznaczają mu się ani w górę ani na dół kwadratowa bródka jedno ucho troszkę odstaje krótkie włosy ciemne szatyn ciągle coś nosi na głowie - czapę?

3. znaki szczególne -( (Król denarów, Królowa buław, 7 denarów, 3 kielichów) utyka na jedną nogę albo miał nogę kiedyś złamaną lub kontuzję i czasem się mu odnawia (lewa noga, kostka), twarz troszkę hmmmmm przepita...(przepraszam jakby co) przez co nie jest zbyt przystojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Daffne bóg Ci w dzieciach taki ćwiczenie wynagrodzi... no ale nie mogę... albo tarot albo moje prawko... jak znajdę chwilę to się podejmę... mam nadzieję, że za szybko nie zamkniesz:)

 

a dziękuje, ale lepiej niech w pieniążkach wynagrodzi Bozia :D Poczekamy na Ciebie Rozrabiarko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba X - siostra, czyli kobieta, średniego wzrostu, długowłosa, piękna, uduchowiona. Lekko pulchna. Blondynka. Niebieskie lub zielone oczy. Znaków szczególnych brak.

Karty: 8 monet, Gwiazda, Królowa Kielichów

 

Osoba Y - brat, czyli facet, wysoki, szczupły, włosy ciemniejsze niż siostra, możliwe, że też długie. Oczy piwne. Znaki szczególne - hmm... jakieś szramy na twarzy...

Karty: Cesarz, 8 monet, 8 mieczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Daffne Kochana faktycznie ćwiczenie trudne ale bardzo ciekawe :-)

I przyłączam się... Niech Ci Bozia w PIENIĄŻKACH wynagrodzi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

75 stron kodeksu drogowego... z 230... jestem bliska załamania nerwowego... nie muszę mówić ile z tego zapamiętałam:)

 

Więc dla relaksu postanowiłam skusić się na ćwiczenie:)

 

Masz według mnie siostrę i brata:) (8 mieczy, król mieczy)

 

Siostra: wzrost - no ja myślę, że ona nie jest wysoka, raczej średniego wzrostu i to z tych małych zadziornych istot o nieodpartym uroku:) (królowa mieczy)

Brat: wzrost - myślę, że jest wysoki tak około 190cm i też z tych, których wszędzie pełno, ale dobrze zbudowany... szeroki tors, te sprawy (rydwan)

 

Siostra: twarz - poważna jak na swój wiek, sprawia wrażenie bardzo inteligentnej osoby... może odrobinę wyniosłej na pierwszy rzut oka... włosy odcień brązu jak dla mnie takie do ramion mniej więcej... (papież)

Brat: twarz - sprawia wrażenie opanowanej, i spokojnej osoby, myślę, że ma harmonijne rysy twarzy, na pierwszy rzut oka budzi zaufanie... może trochę zimny ale właśnie godny zaufania... włosy hmm ciemny blond... o długość się nie pokuszę, ale strzelam, że krótkie (umiarkowanie)

 

Siostra: myślę, że na jej twarzy można znaleźć oznaki tego co już przeszła...ta buzia jest trochę zmęczona... jeśli ma jakieś znamię to na plecach (10 buław)

Brat: delikatną ma urodę jak na mężczyznę... podoba się kobietom... ale to właśnie taka harmonia w nim je pociąga i tajemniczość... znaków szczególnych poza jakimiś pieprzykami to ja nie widzę, eee wpadłam jeszcze na to, że może ma jakiś tatuaż... (7 kielichów)

 

Hmmm ciężkie ćwiczenie... i pewno nie wiele albo nic nie trafiłam... ale zobaczymy:)

Za to udało mi się relaksnąć choć trochę... jeszcze spacer z psem i będę funkiel nówka sztuka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x

1. kobieta,

2. ciemne włosy, niska

3. znamiona: noga lub twarz (blizna)

 

y:

1. kobieta

2. jasne włosy, średni wzrost

3. jest uczennicą

 

PS. Witam wszystkich na forum, to mój pierwszy post :))

 

Edit: zapomniałem podać kart, które wyszły. Mam nadzieję, że przymkniecie na to oko z racji tego, że jestem tu świeży. ;)

Edytowane przez tarocista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11
x

1. kobieta,

2. ciemne włosy, niska

3. znamiona: noga lub twarz (blizna)

 

y:

1. kobieta

2. jasne włosy, średni wzrost

3. jest uczennicą

 

PS. Witam wszystkich na forum, to mój pierwszy post :))

 

Edit: zapomniałem podać kart, które wyszły. Mam nadzieję, że przymkniecie na to oko z racji tego, że jestem tu świeży. ;)

 

Za każdym razem zapominasz napisać jakie karty Ci wyszły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

WERYFIKACJA

 

Mam dwóch braci starszych od siebie.

 

1. Wzrost osoby X- 171 cm

2. Twarz, włosy X - twarz typowo męska, wygląda na zmęczoną, zwłaszcza pod oczami, włosy jasny blond, krótkie, obcięte na jeżyka

3. Znaki szczególne osoby X - lewe kolano ma po operacji, nosi na szyi łańcuszek, poza tym miał problemy z krtanią, ale tego nie widać.

 

1. Wzrost osoby Y - 175 cm

2. Twarz, włosy Y - młodzieńcze rysy twarzy, twarz owalna, wyglądająca młodziej niż wiek wskazuje, szatyn o włosach krótkich, ale z poszarpaną fryzurką, gdzie grzywka opada na czoło.

3. Znaki szczególne osoby Y: - w młodości uderzył się czołem w kaloryfer, miejsce było szyte i ma bliznę

 

MAGDALENA07

 

 

Mam dwoje rodzeństwa starszego ode mnie, proszę określić płeć X i Y. (diabeł I 8 monet) siostra brat

1. Wzrost osoby X (5 mieczy) niska osoba /// jak na faceta to dość niski

2. Twarz, włosy X (as pucharów) twarz łagodna, miła, sympatyczna :-) taka kochana ale i okrągła, włosy (królowa mieczy) jasne włosy, blond

3. Znaki szczególne osoby X: (9monet) albo nie ma ich w ogóle albo ma na szyi coś/// na szyi ma łańcuch :D brawo!!! :)

 

1. Wzrost osoby Y (5 monet) również niska osoba

2. Twarz, włosy Y twarz ( 7 buław) ostre rysy twarzy, szczupła, pociągła że tak powiem, włosy (7 kielichów, koło, 10 pucharów) dłuższe mi się pokazują jakieś kolorowe, coś na pasemka bądź coś takiego /// pasemek nie ma, ale włosy ma cieniowane pasami :)

3. Znaki szczególne osoby Y: e (głupiec) jakieś blizny może mieć (6 pucharów) spowodowane jakimś skaleczeniem/wypadkiem z przeszłości (rycerz buław) ale nie jest to jakoś szalenie widocznie. Mogła ta osoba nabawić się tego jako dziecko ///brawo!!!

 

SOLWEIG

 

Plec x: Cesarzowa - kobieta :)

Wzrost: 2 miecze - sredni, umiarkowany

Twarz+wlosy : 8 pentakli - regularne rysy, szatynka, wlosy ciemne, oczy brazowe/piwne, twarz okragla

Znaki szczegolne: Arcykaplanka + 7 kielichow: pieprzyki, piegi, na twarzy moze jakies znamie miedzy brawiami lub na ramieniu lewym, osoba przy kosci

 

 

Plec x: Cesarzowa - kobieta

Wzrost: 7 kielichow - raczej niewysoki, a szeroki;)))/// ćwiczy więc jest dość szeroki :P

Twarz+wlosy : Arcykaplanka + 8 pentakli - jw, wlosy farbowane na ciemno/// ma jasne blond

Znaki szczegolne: 2 miecze + 8 mieczy - okulary, slaby wzrok, osoba unieruchomiona fizycznie

 

ONA77

 

Osoba X - Koło Fortuny + Sprawiedliwość :) pięknie :) Korzystam z talii 78 door's więc wspomagam się obrazkami :) BRAT.

 

1. Wzrost osoby X - Diabeł - zawsze był niższy od swoich rówieśników i robił wszystko, żeby być wyższym :)

2. Twarz, włosy X - 3 Buław - wygląda na więcej lat niż ma. Widać na twarzy, że wiele przeszedł w swoim życiu i to się na Nim odbiło./// wygląda młodziej niż wiek wskazuje, ale ma 42 lata, więc może dlatego tak karty pokazały :P

3. Znaki szczególne osoby X: As Kielichów + 5 Buław + 7 Buław - Mam wrażenie, że ma bliznę poporodową, od zawsze. Próbował ja może usuwać, zakrywać// ma bliznę po operacji kolana

 

Osoba Y - Kobieta - 7 Monet

1. Wzrost osoby Y - Słońce - wysoka, ładna Kobieta, zgrabna.

2. Twarz, włosy Y - Król Buław - długie włosy jasne. Bardzo ładna, zadbana, pociągła twarz.

3. Znaki szczególne osoby Y: Paź Kielichów + Cesarz + 10 Mieczy

coś z dzieciństwa z okresu młodości, była na wycieczce, w podróży i tam ją zszywali :) brawo!!!

 

ANSIE

 

Płeć osoby x - rycerz mieczy - mężczyzna ( przed 30 ?) /// ma 39 lat, ale wygląda na po 30-tce :)

1. Wzrost osoby X - król buław - wysoki, postawny

2. Twarz, włosy X - 4 buławy , 8 pucharów - twarz pociągła , nos "szlachetny" ( haha nie bardzo wiedziałam jak go opisać ) , włosy ciemny blond, /// nos prosty

3. Znaki szczególne osoby X - 8 denarów, umiarkowanie - chyba żadnych szczególnych znaków ( może ewentualnie jakies drobiazgi - np. piegi )

 

Płeć osoby y - śmierć - mężczyzna ( dojrzały)

1. Wzrost osoby Y - królowa buław - wysoki, jednak nizszy od brata

2. Twarz, włosy Y - eremita, gwiazda -twarz pociągła, mozliwy zarost, nos również "szlachetny" ;), mozliwe, że twarz wyglada na "zmęczona zyciem", blondyn z siwymi pasemkami/// brawo!!!

3. Znaki szczególne osoby Y: - 2 buławy, 3 kielichy - ha, powiem szczerze, że nie bardzo wiem ale ...może jakaś blizna pooperacyjna albo powypadkowa na nodze

 

KATAMARADZE

 

Osoba X to kobieta (Kapłanka)

1. Wzrost - Wysoka jak na kobietę - dorównuje wzrostem niejednemu facetowi - (4 miecze, 5 buław)

2. Buzię ma wyglądającą bardzo dojrzale - trochę jakby nieco ponadto ile ma lat więc nieproporcjonalnie do wieku - ludzie, często uważają, że jest starsza - ostre rysy twarzy, wzrok skupiony, uważny czasem też dość niebezpieczny surowy( Pustelnik, Rycerz Buław, Siła) Włosy krótkie obcięte równo do brody szatynka ( Paź Kielichów, Cesarzowa)/// wygląda młodo, ale jest dojrzały charakterem, ludzie uważają,że jest młodszy.

3. znaki szczególne - zakrywa sobie szyję może po tarczycy - no i ta buzia - troszkę niezdrowa. i coś z dłonią lewej ręki - a nawet palcem wskazującym - blizna, ranka którą ma aktualnie zaklejoną bandażem może złamany./// na szyi ma łańcuch, buzia zmęczona często bo lubi tryb nocny :P

 

Osoba Y powiedziałabym że to siostra bliźniaczka (Kapłanka, 2 kielichy) aaaalbo brat ale bliźniak lub strasznie podobni do siebie charakterem

1. wzrostem też na równi dość wysoki takie spokojne 178/// ma 175 :)

2. Twarz -*rycerz mieczy, 4 denary) nosi brodę i znów ostre rysy twarzy - zaznaczone dobrze policzki - proste usta - takie poważne dolna warga nieco większa od górnej ale jak się nie uśmiecha to kąciki ust nie zaznaczają mu się ani w górę ani na dół kwadratowa bródka jedno ucho troszkę odstaje krótkie włosy ciemne szatyn ciągle coś nosi na głowie - czapę?/// nosi czapę czasem, rysy twarzy łagodne, kobiece:)

3. znaki szczególne -( (Król denarów, Królowa buław, 7 denarów, 3 kielichów) utyka na jedną nogę albo miał nogę kiedyś złamaną lub kontuzję i czasem się mu odnawia (lewa noga, kostka), twarz troszkę hmmmmm przepita...(przepraszam jakby co) przez co nie jest zbyt przystojny./// on nie pije, twarz zmęczona bywa z niewyspania po pracy.

 

KATIJO

 

Osoba X - siostra, czyli kobieta, średniego wzrostu, długowłosa, piękna, uduchowiona. Lekko pulchna. Blondynka. Niebieskie lub zielone oczy. Znaków szczególnych brak./// dość przystojny, pulchny nie, raczej wyćwiczony :)

Karty: 8 monet, Gwiazda, Królowa Kielichów

 

Osoba Y - brat, czyli facet, wysoki, szczupły, włosy ciemniejsze niż siostra, możliwe, że też długie. Oczy piwne. Znaki szczególne - hmm... jakieś szramy na twarzy.../// blizna po zszywaniu na czole :)

Karty: Cesarz, 8 monet, 8 mieczy

 

ROZRABIARA

 

Siostra: wzrost - no ja myślę, że ona nie jest wysoka, raczej średniego wzrostu i to z tych małych zadziornych istot o nieodpartym uroku:) (królowa mieczy)///

Brat: wzrost - myślę, że jest wysoki tak około 190cm i też z tych, których wszędzie pełno, ale dobrze zbudowany... szeroki tors, te sprawy (rydwan)/// średniego wzrostu 171 cm.

 

Siostra: twarz - poważna jak na swój wiek, sprawia wrażenie bardzo inteligentnej osoby... może odrobinę wyniosłej na pierwszy rzut oka... włosy odcień brązu jak dla mnie takie do ramion mniej więcej... (papież)

Brat: twarz - sprawia wrażenie opanowanej, i spokojnej osoby, myślę, że ma harmonijne rysy twarzy, na pierwszy rzut oka budzi zaufanie... może trochę zimny ale właśnie godny zaufania... włosy hmm ciemny blond... o długość się nie pokuszę, ale strzelam, że krótkie (umiarkowanie)/// brawo!!!

 

Siostra: myślę, że na jej twarzy można znaleźć oznaki tego co już przeszła...ta buzia jest trochę zmęczona... jeśli ma jakieś znamię to na plecach (10 buław)/// jest pracowity, ale znamiona nie ma na pleckach.

Brat: delikatną ma urodę jak na mężczyznę... podoba się kobietom... ale to właśnie taka harmonia w nim je pociąga i tajemniczość... znaków szczególnych poza jakimiś pieprzykami to ja nie widzę, eee wpadłam jeszcze na to, że może ma jakiś tatuaż... (7 kielichów)

 

TAROCISTA

 

x

1. kobieta,

2. ciemne włosy,niska

3. znamiona: noga lub twarz (blizna)

 

y:

1. kobieta

2. jasne włosy, średni wzrost

3. jest uczennicą

 

Dziewczyny poszło Wam świetnie, gratulacje :okok:

 

Punkciki za ćwiczenie przyznaję Rozrabiarze, Katamaradze, Ansie i Magdalenie07 :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłam Ci z brata siostrę:) przepraszam bardzo:) ale bardzo Ci dziękuję za to ćwiczenie, myślę, że nie było źle... szczególnie, że mam z tym tematem taki problem wielki... apeluję o więcej ćwiczeń w ten deseń...:) heh ten rydwan mnie zmylił, że wysoki ale reszta nie poszła najgorzej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

ten brat, którego większość brała za siostrę ma dość kobiecy typ urody i to pewnie przez to. Wygląd młodzieńczy, podobny do mamy :P. Z natury też jest raczej wyważony, dojrzały, spokojny. Karty mogły więc zmylić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm już drugie ćwiczenie gdzie wygląd albo charakter mylą:) Znaczy to, że tym bardziej trzeba brać pod uwagę cechy wyglądu czy charakteru i, że nie zawsze muszą być zgodne z płcią:)

Za gwiazdkę również bardzo dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
hmmm już drugie ćwiczenie gdzie wygląd albo charakter mylą:) Znaczy to, że tym bardziej trzeba brać pod uwagę cechy wyglądu czy charakteru i, że nie zawsze muszą być zgodne z płcią:)

Za gwiazdkę również bardzo dziękuję:)

 

no ciężko, wygląda na to, ze wygląd też może zmylić jak i charakter :P Najlepiej kierować sie jednym i drugim chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
jeszcze jakieś 100 lat i ogarnę wszystko... spoko... nie ma się co spieszyć:)

 

hahaha nie mogę, noo sto lat mam nadzieje, że liczone w psich bo możemy nie doczekać tych sędziwych czasów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha nie mogę, noo sto lat mam nadzieje, że liczone w psich bo możemy nie doczekać tych sędziwych czasów :P

ja tam mam zamiar doczekać i wcale mi się nie spieszy z tej okazji, bo czasu będzie dość... potem następne 100 musi minąć żebym mogła wykorzystać to wszystko czego się nauczyłam wcześniej... a potem to już coś wymyślę:)

poza tym w którymś tam 5*** mamy dowiedzieć się co jest po drugiej stornie księżyca i mam zamiar to zobaczyć na własne oczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałam się że tak w miarę mi pójdzie :) ( ostatnimi czasy używam Gilded Tarot CM i to jest chyba "ta " talia :) )Gratulacje dla wszystkich :) Daffne bardzo dziękuję za punkcik :)

Edytowane przez ansie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO NO suuuper tle trafień. podobnie do wszystkich zamieniłam jednego brata na siostrę ale i tak nieźle. podkreśliłaś u mnie tą dłoń w charakterystycznych cechach - to znaczy, że trafiłam aż taki detal?

Gratuluje wszystkim babeczkom:* normalnie umacnam swą wiarę dzięki takim ćwiczonkom!:list::zacieszacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Bardzo ładnie Wam poszło, płeć jak to płeć wiadomo, ciężko czasem trafić, ale zaskoczyły mnie detale i dokładność :D Gratuluje Wam raz jeszcze :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...