Skocz do zawartości

Dziwny sen


Power

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś śniło mi się, że jestem w jakimś lesie. Na początku wszedłem na jakąś pustą polane wraz z 2 osobami (nie wiem dokładnie kto to był) i widzieliśmy "bandytów" takich jak w FABLE :D

Później bandyci zniknęli, a ja szedłem drogą i dotarłem z "towarzyszami" do jakiegoś grodu (nie ogrodu tylko GRODU). Nagle zobaczyliśmy, jak z tamtąd gdzie zaczełem swój sen, wyłoniła się duża grupa zbirów i szła powoli naszą drogą. Wtedy krzyknęłem, żeby uciekać. Uciekaliśmy i dotarliśmy do malutkiego lasku (drzewa max. 1metr) i zaczęliśmy sie czołgać. Wtedy wstałem weszłem na Ulice xD I Bum. Białe światło i koniec Snu.

 

Wie ktoś może, co to mogło oznaczać?? Albo Chociaż przypuszczenia

 

**Z Góry THX**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power,

 

mogę spróbować zinterpretować Twój sen, ale najpierw chciałabym go tochę uszczegółowić.

Napisz mi jak wyglądał las na poczatku snu, opisz gród, do którego doszedłeś, tzn. czy to było małe, czy duże miasto.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power, na przyszłość, w dziale 'Dziwny Sen' zamieszczamy sny, które nie wymagają interpretacji, co z resztą można przeczytać w opisie działu na stronie głównej forum.

Zachęcam do zapoznania się z regulaminem i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Sephiry. Spoko. Następnym razem będe pamiętał.

 

A cop do lasu. Był to raczej d€zy las z drzewami iglastymi. Gdy wyszedłem, za mną było ciemno, a przede mną otwarta polana. Las wyglądał na spokojny. A co do grodu był zwykły, jak w średniowieczu, tyle że z DREWNA. Gród był max. 3m wysokości. Więcej nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power,

 

Twój sen zapowiada naturalne odmiany w Twoim życiu, spowodowane nowym spojrzeniem na siebie.

Zmierzasz w kierunku poznania i zaakceptowania samego siebie.

 

Oswoisz się z sytuacjami i odczuciami, które wydają Ci się teraz niezrozumiałe, przykre i budzą w Tobie niepewność. Dotyczy to również akceptacji w sferze seksualności.

 

Twoja ucieczka wskazuje na konieczność porzucenia niewłaściwej drogi, odejście od przykrego zachowania, które może być źle odbierane przez otoczenie i powodować niską ocenę Twojej osoby.

 

Jeżeli obierzesz właściwą ścieżkę zmian, to wyprowdzi Cię ona bardziej zrozumiałą drogę życia.

 

Czego zresztą oczekujesz :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...