Jump to content

Brat, Pieniądze

erl
 Share

Recommended Posts

Witam

Od dawna już nic mi się nie śniło, dziś jednak przyśniły mi się dwa sny :

Sen pierwszy

Szedłem ulicą a dokładnie na osiedle które znam w rzeczywistości, trzymałem w ręku 10 złotych. W pewnym momencie zobaczyłem idącego mężczyznę, podszedłem do niego i dałem mu te 10 złotych, ucieszył się bardzo i podziękował. Ja poszedłem dalej, wszedłem do klatki schodowej i poszedłem na samą górę, tam wszedłem do mieszkania, w tym mieszkaniu ktoś (nie pamiętam kto) dał mi 3000 zł. Więc wziąłem je i poszedłem, gdy już wyszedłem z klatki, niosąc w ręku 3000 zł, podszedł do mnie Mężczyzna któremu wcześniej dałem 10 zł. Mężczyzna powiedział do mnie :

Mężczyzna: O, daj mi też stówę.

Ja : Nie, tych pieniędzy nie mogę dawać

Ale wraz z tym mężczyzną usiadłem na murku, w pewnym momencie powiedziałem, że muszę iść na chwilę, i udałem się do mieszkania w którym otrzymałem 3000 zł.

Na tym sen się zakończył.

We śnie nie dominował żaden nastrój, nie było smutno ani wesoło, było tak normalnie, jedynym weołym elementem w tym śnie było to, jak dałem te 10 zł mężczyźnie, bardzo się wtedy cieszył. pogoda była taka w sam raz nie za zimno nie za ciepło, ale było zachmurzone niebo.

Sen drugi

W śnie leżałem sobie na łóżku, w pewnym momencie przyszedł mój brat, zaczął wpychać mi palec w miejsce gdzie znajduje się migdał - pod szczęką, robił to tak mocno, że ledwo mogłem wykrztusić z siebie słowa "Boli, boli", wymawiałem je szeptem, nie mogłem się ruszyć, byłem tak słaby, że nie miałem siły odciągnąć jego ręki ode mnie, w pewnym momencie podskoczyłem na tym łóżku, jednocześnie odpychając rękę brata. Tak zakończył się mój sen i natychmiast się obudziłem zrywając się z łóżka, przez chwilę czułem pewien niepokój.

Bardzo prosiłbym o interpretację, szukałem coś podobnego do moich snów, ale nie znalazłem wyników które pasowałyby do moich snów.

Z góry dziękuję

Pozdrawiam