Jump to content

Brat, Pieniądze


erl
 Share

Recommended Posts

Witam

Od dawna już nic mi się nie śniło, dziś jednak przyśniły mi się dwa sny :

 

Sen pierwszy

 

Szedłem ulicą a dokładnie na osiedle które znam w rzeczywistości, trzymałem w ręku 10 złotych. W pewnym momencie zobaczyłem idącego mężczyznę, podszedłem do niego i dałem mu te 10 złotych, ucieszył się bardzo i podziękował. Ja poszedłem dalej, wszedłem do klatki schodowej i poszedłem na samą górę, tam wszedłem do mieszkania, w tym mieszkaniu ktoś (nie pamiętam kto) dał mi 3000 zł. Więc wziąłem je i poszedłem, gdy już wyszedłem z klatki, niosąc w ręku 3000 zł, podszedł do mnie Mężczyzna któremu wcześniej dałem 10 zł. Mężczyzna powiedział do mnie :

 

Mężczyzna: O, daj mi też stówę.

Ja : Nie, tych pieniędzy nie mogę dawać

 

 

Ale wraz z tym mężczyzną usiadłem na murku, w pewnym momencie powiedziałem, że muszę iść na chwilę, i udałem się do mieszkania w którym otrzymałem 3000 zł.

Na tym sen się zakończył.

 

We śnie nie dominował żaden nastrój, nie było smutno ani wesoło, było tak normalnie, jedynym weołym elementem w tym śnie było to, jak dałem te 10 zł mężczyźnie, bardzo się wtedy cieszył. pogoda była taka w sam raz nie za zimno nie za ciepło, ale było zachmurzone niebo.

 

Sen drugi

 

W śnie leżałem sobie na łóżku, w pewnym momencie przyszedł mój brat, zaczął wpychać mi palec w miejsce gdzie znajduje się migdał - pod szczęką, robił to tak mocno, że ledwo mogłem wykrztusić z siebie słowa "Boli, boli", wymawiałem je szeptem, nie mogłem się ruszyć, byłem tak słaby, że nie miałem siły odciągnąć jego ręki ode mnie, w pewnym momencie podskoczyłem na tym łóżku, jednocześnie odpychając rękę brata. Tak zakończył się mój sen i natychmiast się obudziłem zrywając się z łóżka, przez chwilę czułem pewien niepokój.

 

 

Bardzo prosiłbym o interpretację, szukałem coś podobnego do moich snów, ale nie znalazłem wyników które pasowałyby do moich snów.

Z góry dziękuję

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...