Skocz do zawartości

Stary samochod


sandrix1987

Rekomendowane odpowiedzi

Snilo mi sie ze znajdowalam sie pod domem w ktorym mieszkalam w dziecinstwie i wsiadalam do nowo zakupionego samochodu. Problem w tym ze samochod ten byl bardzo stary i zardzewialy. Kolor auta-zielony pokryty rdza... Wsiadlam do niego, a w srodku brzydka zardzewiala tapicerka, brzydkie zegary, brzydkie przyciski, wszystko okurzone. Obok mnie siedzial moj chlopak. Nie podobal mi sie bardzo ten samochod i bardzo marudzilam ze musze nim jechac, czulam wrecz obrzydzenie. Nigdzie tym autem nie pojechalismy...

 

Prosze o interpretacje!!! Mam 24 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja siedzialam za kierownica, pamietam ze byla ona bardzo duuuuza!!!

A z chlopakiem ... hmmm... nie powiem zeby ukladalo mi sie z nim zle... bo jest mi z nim dobrze... ale czuje ze ta "iskierka" juz dawno wygasla... jestesmy ze soba od okolo 6 lat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem to bardzo znaczący sen. Nowy samochod symbolizuje nowe mozliwosci, szanse, plan. Przypuszczam,ze byc moze ma on zwiazek z zamiarem poslubienia tego chlopca. O tym mowi kolor samochodu- zielony czesto oznacza gotowość założenia rodziny,zajścia w ciążę, urodzenia dziecka, . Także gotowość na przyjęcie czyjejś miłości. Problem w tym, ze samochod absolutnie Ci sie nie podoba. Nie ma w nim nic, co by Cie zachecalo do udania sie z nim w podroż- w podróz przez życie. Wrecz przeciwnie,na sama mysl czujesz obrzydzenie. To bardzo wyrazny sygnal ze strony podswiadomosci, zebys nie ignorowala swoich odczuc i dobrze przemyslala wszystkie swe poważne plany zanim podejmiesz ostateczne decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za odpowiedz Astra!!! To na prawde ma sens!!!! I wiaze sie z moja niechecia do slubu... do zajscia w ciaze... ogolnie do zalozenia rodziny...

Zawsze zwalam wine na to ze jeszcze jestem mloda i mam czas... ale chyba bede musiala powaznie przemyslec pewne sprawy...

Dziekuje za pomoc!!!

Pozdrawiam.

Sandra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sie ciesze, ze mogłam Ci pomoc. Jestem pewna, ze mozesz podejmowac trafne decyzje w zyciu, bo to Ty siedzialas za kierownica tego auta i byla ona duza:) Zyczę Ci wszystkiego dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...