Skocz do zawartości

zegarek,pierścień-amulet,zguba


zbyszek.r

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ten sen ma jakieś znaczenie to proszę o interpretację.

Śniłem,że jestem wsród jakichś skautów z plecakiem na plecach i czekamy na wymarsz na pograniczu blokowiska i lasu.Oczekiwanie przedłuża się niecierpliwie do kilku godzin,no i dowiadujemy się wreszcie, że przedłuży się jeszcze o kilka dodatkowych godzin.Wszyscy postanawiają zaczekać w swoich domach.Ja też.Po chwili wracam w miejsce na którym wcześniej czekałem bowiem zauważyłem, że zgubiłem zegarek i pierścień(rodzaj amuletu).Natrafiam tam na dwie kobiety,starszą i młodszą.Podejrzewam je o przywłaszczenie moich rzeczy.Jedną biorę na zakładniczkę.Pokazują mi dwa zegarki ale wśród nich nie ma mojego.Szukamy pierścienia w piasku.Znajdujemy również dwa ale wśród nich również nie ma mojego.Jestem sfrustrowany i zły.Budzę się również w takim nastroju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbyszku.r, jeżeli chcesz, ktoś na pewno zinterpretuje Twój sen.

 

Zamieściłeś go wczoraj i w tak krótkim czasie odwiedziło go już sporo osób.

Jeśli do wieczora nikt inny nie zamieści jego interpretacji, to się nim zajmę.

Teraz nie mogę, jestem w pracy :icon_smile2:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbyszku.r, obiecałam i jestem.

 

Twój sen jest obrazem Ciebie.

 

Wygląda na to, że czekasz, aż jakiś problem sam się rozwiąże. Nie potrafisz rozwiązać go samodzielnie, a winę zrzucasz na brak doświadczenia.

Dwoistość Twojego snu wyraża istniejącą w Tobie sprzeczność i spowodowaną nią bierność.

 

Oczekujesz odpowiedzi od innych, ale tak na prawdę nie jesteś pewien na co masz się zdecydować.

 

Ponadto masz mało czasu na realizację swoich planów.

 

Jeżeli problem dotyczy dziewczyny, to może się on skończyć przykrym rozstaniem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...