Skocz do zawartości

Toalety, fekalia, oczy


fretka88

Rekomendowane odpowiedzi

Wielokrotnie śniłam, że się wypróżniałam w publicznych toaletach. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wszyscy mnie widzieli. Ściany były bardzo niskie albo znikały całkiem, drzwi także nagle nie było. Próbowałam się w jakiś sposób ukryć, ale bez skutku. Bardzo wstydziłam się.

 

Od jakiegoś czasu w każdym moim śnie pojawia się motyw ŁAZIENKI, ale nie zawsze się załatwiam. Są to ładne toalety, a także te zabrudzone. Śniły mi się także odchody na ścianie w łazience i zapchany sedes, który próbowałam oczyścić.

 

Wyczytałam na forum, że załatwianie się może oznaczać proces "oczyszczania", OK. ale co znaczą te patrzące się oczy i w każdym śnie motyw łazienki?

 

Proszę o podpowiedź, jak mogę to interpretować?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, o pieniądze raczej nie chodzi. Nie chcę żeby to głupio zabrzmiało - ale nigdy jakoś za bardzo nie martwiłam się pieniędzmi. Dużych wydatków też teraz nie mam.

 

Bardzo dziękuję za szybką reakcję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

a jeszcze cos mi przyszlo na mysl..

 

czy Ty... nie masz wrazenia,ze czasmai mowisz duzo, za duzo innym przez co potem czujesz sie niezbyt pewnie...? takie troche zalowanie tego...?zbytnia ufnosc...? jak ne to sorry ;) ale to luzne skojarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest w tym, co piszesz... Muszę się nad tym zastanowić głębiej.

Chodzi Ci o to, czy za dużo mówię o sobie, swoich "sekretach"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

tak, a potem odczuwasz,ze zrobilas zle. ze za duzo... i ze za duzo osob wie, za wielu opowiadasz, zastanaiwsz sie i stwierdzasz,ze tym razem znowu za duzo powiedzialss. te oczy mi sie skojarzyly z ludzmi,ktorzy imgeruja w Twje zycie za bardzo... wlasnei pzrez to,ze ich obdzielasz sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nigdy nie pomyślałam o tym w ten sposób! Rzeczywiście tak jest. Jestem trochę roztrzepana, czasem najpierw powiem, potem pomyślę. Czyli te "fekalia" to moje intymne sprawy, o których za dużo gadam, a potem tego żałuję....

Bardzo Ci dziękuję!!!!!

A sama łazienka, w której się nie załatwiam, samo to pomieszczenie może mieć jakieś znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

powiem Ci szczerze,ze ...nei znam dobrze odpowiednikow sennikowych jade na intuicji :)

 

hmm akurat lazienka to faktycznei nawte w nich jest symbolem oczyszczania.. pomyslalam,ze te oczyszczanie to Twoje -mowienie, nastenei oczy,ktore patrza, odczuwasz wtedy wstyd, bo za duzo powiedzialas. boisz sie tych oczu, wsprawiaja Cie w zaklopotanie i chcialabys te fekalia szybko spuscic pozbyc tego balastu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś genialna! :) :)

Interesuję się moimi snami, bo są bardzo dziwne i często pamiętam je. Nawet prowadzę "dziennik snów", zapisuję te ciekawsze. Interpretuje je po swojemu, odnoszę do tego co się akurat dzieje w moim życiu. Ale z tym nie mogłam sobie poradzić. Myślałam, że tyczą się toksycznego związku w którym siedziałam. Związek się skończył, tak jakby "oczyściłam" się, a te sny zostały... a nawet nasiliły się. Może właśnie dlatego, że mówiłam o tym?

 

Cieszę się, że tu trafiłam! Twoja intuicja jest niesamowita :D

Coś czuję, że będę częstym bywalcem hehe

Pozdrawiam Cię serdecznie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...