Skocz do zawartości

Jak spędziłam dzień... - ZAKOŃCZONE


KatiJo

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że miejsce się zwolniło, więc dodaję ćwiczonko ;)

 

1. Jak spędziłam dzisiejszy dzień - 27 maja, co robiłam?

2. Z kim go spędziłam?

3. Jaka niespodzianka, tudzież zaskoczenie spotkało mnie rano?

4. Jakie było moje samopoczucie w ciągu dnia?

Edytowane przez NeoNówka
koniec ćwiczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej wolnej chwili się pogłowię:) fajnie, że tak zaraz się nowe ćwiczenia pojawią... człowiek się nie nudzi i cały czas rozwija...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W pracy

2. Matka/koleżanka

3. Dostałaś prezent

4. Miałaś świetny nastrój, być może był to triumf związany z pracą :)

 

 

Edit: zapomniałem podać kart, które wyszły. Mam nadzieję, że przymkniecie na to oko z racji tego, że jestem tu świeży. ;)

Edytowane przez tarocista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Jutro dam odpowiedź Kochana ;-)

 

Tarocista zapoznaj się z regulaminem! Musisz pisać jakie karty Tobie wyszły bo gdy tego nie robisz łamiesz regulamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wierzysz to spytaj tarota, czy mówię prawdę. Następnym razem będę o tym pamiętał.

 

EDIT:

Czy to prawda, że przez przypadek zapomniałem dopisać kart?

3 buław - tak, bo jest to karta, która mówi o szczerych intencjach :))

Edytowane przez tarocista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W pracy

2. Matka/koleżanka

3. Dostałaś prezent

4. Miałaś świetny nastrój, być może był to triumf związany z pracą :)

 

 

Edit: zapomniałem podać kart, które wyszły. Mam nadzieję, że przymkniecie na to oko z racji tego, że jestem tu świeży. ;)

 

 

Następnym razem Twój post zostanie usunięty. Proszę trzymać się regulaminu, nie ma to znaczenia, że jesteś nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Kochana dziś nie dam rady ale jutro już na pewno wezmę udział w ćwiczonku :-)

Przepraszam za utrudnienia... :(

pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak spędziłaś? Wiele się działo, dla Ciebie, może się z kimś żegnałaś... kurczę jakaś transformacja tu jest czy coś... pewno się wzięłaś za jakieś nowe przedsięwzięcie... coś Ci się nie udało i musiałaś zacząć od początku... może jakiś projekt w pracy albo cóś... ale jakoś się tym bardzo nie przejęłaś... dziką miałaś energię do działania... może ktoś Ci plany z czymś pokrzyżował? (5 kielichów, rycerz buław, śmierć)

 

2. Spędziłaś go z kimś energicznym... eee wkurzał Cię chyba trochę bo na siłę bronił swojego zdania, a niekoniecznie się z nim zgadzałaś... myślę, że dyskutowaliście zażarcie... myślę, że był to ktoś z pracy... cały czas zastanawiałaś się jak masz postawić na swoim bo do tej osoby argumenty nie trafiały:) (2 buław, 7 buław, 8 mieczy)

 

3. Faktycznie się nie spodziewałaś tego... ale było to coś przyjemnego, poczułaś się przez to odrobinę wyobcowana, ale dla mnie wygląda to trochę jak obietnica podwyżki, spełnienia jakiegoś Twojego marzenia... tak jakby ktoś Ci obiecał coś, jeszcze tego nie zrobił ale już obiecał i bardzo Cię to cieszy, inni Ci mogą tego trochę zazdrościć... wcześniej marzyłaś o tym, ale nie sądziłaś, że jest to możliwe do realizacji (7 kielichów, 3 kielichów, pustelnik)

 

4. Samopoczucie... myślę, że byłaś z siebie zadowolona, czułaś, że realizujesz się w jakiś sposób, ale byłaś w stanie bronić swojego zdania za wszelką cenę i lepiej by było aby nikt w drogę Ci nie wchodził... w środku bardzo się cieszyłaś, na zewnątrz pokazałaś spokój i opanowanie... nie chciałaś cieszyć się za wcześnie... postanowiłaś wykazać się cierpliwością... ale to racze dlatego, że nie miałaś innego wyjścia (królowa mieczy, król kielichów, 3 buław)

 

Wydaje mi się, że nic nie trafiłam... jakby moje karty nie chciały gadać... no ale zaufam im i zobaczymy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Widzę, że miejsce się zwolniło, więc dodaję ćwiczonko ;)

 

1. Jak spędziłam dzisiejszy dzień - 27 maja, co robiłam? (Księżyc, giermek monet, Rycerz pucharów-> suma Cesarzowa)

Ogólnie miałaś dobry dzień. Z rana jakieś plany, może propozycja i niepewność z nią związana, albo dochodziłaś do siebie bo cieżko CI się rano funkcjonuje i może potrzebujesz więcej czasu, kawki by dojść do ładu :P, potem jakaś wymiana informacji, umawianie się z kimś albo plan wyjścia gdzieś, wyjazdu na spotkanie z kimś albo z dzieckiem i w efekcie mile spędzony czas na łonie natury albo blisko niej. Może grill jakiś rodzinny, ptaszki ćwierkały w tle, zieleń, cisza i spokój co mile Cię nastroiło. Z pewnością jednak musiałaś tam dojechać.

2. Z kim go spędziłam? - (rycerz mieczy)

z osobą płci męskiej, mężczyzna albo syn. Osoba ta jest komunikatywna, o ciętych ripostach, działa z zaskoczenia czasem, a minusem może być impulsywność, pewnego rodzaju nieprzewidywalność

3. Jaka niespodzianka, tudzież zaskoczenie spotkało mnie rano? - (as pucharów, 3 mieczy, Kochankowie-> suma Sąd)

coś miłego Cię spotkało czego się nie spodziewałaś. Ktoś wyszedł z inicjatywą, może zaproponował spotkanie w celu polepszenia relacji

4. Jakie było moje samopoczucie w ciągu dnia? (8 mieczy, Słońce, Umiarkowanie-> Słońce)

Z rana czułaś się jakaś ograniczona wewnętrznie, jakby Cię coś trapiło albo byłaś zaspana albo jakieś obowiązki musiałaś zrobić :P, popołudnie jednak było rewelacyjne, podobnie jak wieczór za sprawą kogoś, może rodziny, a każdym razie humor Ci dopisywał i czułaś się radosna i spokojna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

1. Jak spędziłam dzisiejszy dzień - 27 maja, co robiłam? (gwiazda) coś miłego ;P coś co dało Ci radość, czułaś się dobrze, byłaś zadowolona, (4 buław, 5 monet) może byłaś gdzieś na łonie natury? na słoneczku? ;-)

2. Z kim go spędziłam? (koło) sporo ludzi, ze znajomymi chyba

3. Jaka niespodzianka, tudzież zaskoczenie spotkało mnie rano? (10 kielichów) oj coś Cię bardzo ucieszyło, coś związane z twoją rodziną, jakaś dobra informacja, (4 kielichów, kapłanka) być może jakaś informacja związana z kobietą z rodziny, która czekała długo na coś i udało jej się to zrealizować i bardzo Cię to ucieszyło

4. Jakie było moje samopoczucie w ciągu dnia? (świat) dobre, byłaś otwarta, zadowolona, spokojna:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KatiJo - bardzo przepraszam ale rozłozyłam karty i...zadzwonił bardzo dawno nie słyszany przyjaciel. Przegadaliśmy ponad godzinę i powiem szczerze jestem dość zmęczona bo pora juz późnawa - a że karty wyszły mi dośc skomplikowane to potrzebowałabym troche czasu na interpretację ( niestety :( ) Jutro od rana niestety czeka mnie podróż więc będę dopiero wieczorem. Nie chcę wstrzymywać ćwiczenia więc najwyżej porównam sobie odpowiedzi prywatnie. Bardzo przepraszam za zamieszanie.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis chyba nie jest mój najlepszy dzień ale spróbuję :)

1. Jak spędziłam dzisiejszy dzień - 27 maja, co robiłam? - 3 denary, 5 denarów, 10 kielichów - jak dla mnie wieksza część dnia minęła bardzo pracowicie jednak wieczór był bardzo rodzinny

2. Z kim go spędziłam? 6 buław, rycerz denarów - hmmm...ze starym przyjacielem rodziny

3. Jaka niespodzianka, tudzież zaskoczenie spotkało mnie rano? - papieżyca, 6 mieczy, królowa denarów - i tu na dwoje babka wrózyła ;) - jak dla mnie to zaproponowano Ci awans ( ewentualnie jakieś szkolenie ) albo... dowiedziałas się o czyjejś ciązy ;)

4. Jakie było moje samopoczucie w ciągu dnia? rycerz mieczy, eremita, król pucharów - chyba nie najgorsze - towarzyszyła Ci wiara w siebie, spokój wewnętrzny chociaz gdzies pod skórą czułas się trochę osamotniona ( czyżby jednak ten awans i troche zazdrości współpracowników ?? :) )

Oj...ciężko było i chyba raczej nic z tego nie wyjdzie no ale przynajmniej się czegoś dowiem :)

Pozdrawiam i przepraszam za utrudnienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KatiJo, ja postawialam, ale znalezc notatek nie moge. Tez mi dosc skomplikowanie wyszlo, dlatego od razu nie napisalam. Jak zaczekasz do jutra, to moze mnie olsni, gdzie ta kartka, ale jesli tylko ja mam opozniac, to nie czekajcie na mnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak spędziłam dzisiejszy dzień - 27 maja, co robiłam? /Krol Bulaw + 5 pentakli

 

hmmm, cos co nie spotkalo sie z uznaniem otoczenia. Mialas jakis ciekawy pomysl, ktory zrealizowalas, ale czulas, ze to nie zostalo odebrane tak, jak byc powinno.

2. Z kim go spędziłam?/ Giermek bulaw

 

Z mlodym ryzykantem, prawdopodobnie artysta, kaskaderem?;) Mlody, tryskajacy optymizmem i energia kochanek? Lub po prostu chlopak, moze przedsiewziecie jakies nowe, ciekawe, inspirujace.

 

3. Jaka niespodzianka, tudzież zaskoczenie spotkało mnie rano? / 4 puchary+ 9 mieczy

 

Niemile :( Przeszlosc Cie uklula w serce; mialas wszystkiego dosc, nie wyspalas sie, jakas bezsennosc albo ktos Cie obudzil. Rozpamietywalas to, co zle zrobilas. Zwiazek, w ktorym sa jakies problemy?

 

4. Jakie było moje samopoczucie w ciągu dnia?/ Kolo Fortuny

 

Taka sinusoida, raz na wozie raz pod wozem. Wrazenie, ze nie masz kontroli nad tym, co Cie spotyka. Bylas zdezorientowana, wszystko sie zmienialo szybko. Czulas moze, ze jakis nowy rozdzial/kierunek sie otwiera, ale moze jest ulotny, moze to taka mrzonka? Nie wiedzialas, co o tym myslec, bo to, co sie wydarzylo dzialo sie zbyt nagle i zbyt poza Twoja kontrola...

 

Jakas rozkojarzona jestem, ale zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie:

1. Jak spędziłam dzisiejszy dzień - 27 maja, co robiłam? - pracowicie domowo, myłam okna, prałam firanki, prasowałam, przestawiałam kwiatki z pokoju na balkon, potem byłam na rowerowej wycieczce.

2. Z kim go spędziłam? - ze swoim Lubym.

3. Jaka niespodzianka, tudzież zaskoczenie spotkało mnie rano? - Lubemu zadzwonił budzik, jak zwykle i wtedy zakomunikował mi, że wziął sobie wolne w pracy ;) I to on skubany tak zarządził z tym,i robotami.

4. Jakie było moje samopoczucie w ciągu dnia? - fantastyczne, nie ma to jak ktoś zdopinguje do pracy i pracuje się razem z miłą sercu osobą. Sama bym się nie zebrała za te prace. Mój facet był cały dzień uśmiechnięty (co mu się nie zdarza aż tak często) i cały ten dzień zaliczam do najlepszych w życiu :)

Małe rzeczy, a jak cieszą :)

 

Wyniki:

tarocista:

1. W pracy

2. Matka/koleżanka

3. Dostałaś prezent

4. Miałaś świetny nastrój, być może był to triumf związany z pracą :)

 

rozrabiara:

1. Jak spędziłaś? Wiele się działo, dla Ciebie, może się z kimś żegnałaś... kurczę jakaś transformacja tu jest czy coś... pewno się wzięłaś za jakieś nowe przedsięwzięcie... coś Ci się nie udało i musiałaś zacząć od początku... może jakiś projekt w pracy albo cóś... ale jakoś się tym bardzo nie przejęłaś... dziką miałaś energię do działania... może ktoś Ci plany z czymś pokrzyżował? (5 kielichów, rycerz buław, śmierć) - częściowo może nie tyle pokrzyżował, co zmienił, ale in plus :)

 

2. Spędziłaś go z kimś energicznym (zwykle taki nie jest)... eee wkurzał Cię chyba trochę bo na siłę bronił swojego zdania, a niekoniecznie się z nim zgadzałaś... myślę, że dyskutowaliście zażarcie... myślę, że był to ktoś z pracy... cały czas zastanawiałaś się jak masz postawić na swoim bo do tej osoby argumenty nie trafiały:) (2 buław, 7 buław, 8 mieczy)

 

3. Faktycznie się nie spodziewałaś tego... ale było to coś przyjemnego, poczułaś się przez to odrobinę wyobcowana, ale dla mnie wygląda to trochę jak obietnica podwyżki, spełnienia jakiegoś Twojego marzenia... tak jakby ktoś Ci obiecał coś, jeszcze tego nie zrobił ale już obiecał i bardzo Cię to cieszy, inni Ci mogą tego trochę zazdrościć... wcześniej marzyłaś o tym, ale nie sądziłaś, że jest to możliwe do realizacji (7 kielichów, 3 kielichów, pustelnik)

 

4. Samopoczucie... myślę, że byłaś z siebie zadowolona, czułaś, że realizujesz się w jakiś sposób, ale byłaś w stanie bronić swojego zdania za wszelką cenę i lepiej by było aby nikt w drogę Ci nie wchodził... w środku bardzo się cieszyłaś - (na zewnątrz też), na zewnątrz pokazałaś spokój i opanowanie... nie chciałaś cieszyć się za wcześnie... postanowiłaś wykazać się cierpliwością... ale to racze dlatego, że nie miałaś innego wyjścia (królowa mieczy, król kielichów, 3 buław)

 

Daffne:

1. Jak spędziłam dzisiejszy dzień - 27 maja, co robiłam? (Księżyc, giermek monet, Rycerz pucharów-> suma Cesarzowa)

Ogólnie miałaś dobry dzień. Z rana jakieś plany, może propozycja i niepewność z nią związana, albo dochodziłaś do siebie bo cieżko CI się rano funkcjonuje i może potrzebujesz więcej czasu, kawki by dojść do ładu :P, potem jakaś wymiana informacji, umawianie się z kimś albo plan wyjścia gdzieś, wyjazdu na spotkanie z kimś albo z dzieckiem i w efekcie mile spędzony czas na łonie natury albo blisko niej. Może grill jakiś rodzinny, ptaszki ćwierkały w tle, zieleń, cisza i spokój co mile Cię nastroiło. Z pewnością jednak musiałaś tam dojechać.

2. Z kim go spędziłam? - (rycerz mieczy)

z osobą płci męskiej, mężczyzna albo syn. Osoba ta jest komunikatywna, o ciętych ripostach, działa z zaskoczenia czasem, a minusem może być impulsywność, pewnego rodzaju nieprzewidywalność

3. Jaka niespodzianka, tudzież zaskoczenie spotkało mnie rano? - (as pucharów, 3 mieczy, Kochankowie-> suma Sąd)

coś miłego Cię spotkało czego się nie spodziewałaś. Ktoś wyszedł z inicjatywą, może zaproponował spotkanie w celu polepszenia relacji - (w pewnym sensie może i spotkanie)

4. Jakie było moje samopoczucie w ciągu dnia? (8 mieczy, Słońce, Umiarkowanie-> Słońce)

Z rana czułaś się jakaś ograniczona wewnętrznie, jakby Cię coś trapiło albo byłaś zaspana albo jakieś obowiązki musiałaś zrobić :P, popołudnie jednak było rewelacyjne, podobnie jak wieczór za sprawą kogoś, może rodziny, a każdym razie humor Ci dopisywał i czułaś się radosna i spokojna :)

 

ansie:

1. Jak spędziłam dzisiejszy dzień - 27 maja, co robiłam? - 3 denary, 5 denarów, 10 kielichów - jak dla mnie wieksza część dnia minęła bardzo pracowicie jednak wieczór był bardzo rodzinny

2. Z kim go spędziłam? 6 buław, rycerz denarów - hmmm...ze starym przyjacielem rodziny - mój Luby to chyba jest przyjaciel rodziny, co? :)

3. Jaka niespodzianka, tudzież zaskoczenie spotkało mnie rano? - papieżyca, 6 mieczy, królowa denarów - i tu na dwoje babka wrózyła ;) - jak dla mnie to zaproponowano Ci awans ( ewentualnie jakieś szkolenie ) albo... dowiedziałas się o czyjejś ciązy ;)

4. Jakie było moje samopoczucie w ciągu dnia? rycerz mieczy, eremita, król pucharów - chyba nie najgorsze - towarzyszyła Ci wiara w siebie, spokój wewnętrzny chociaz gdzies pod skórą czułas się trochę osamotniona ( czyżby jednak ten awans i troche zazdrości współpracowników ?? :) )

 

solweig:

1. Jak spędziłam dzisiejszy dzień - 27 maja, co robiłam? /Krol Bulaw + 5 pentakli

 

hmmm, cos co nie spotkalo sie z uznaniem otoczenia. Mialas jakis ciekawy pomysl, ktory zrealizowalas, ale czulas, ze to nie zostalo odebrane tak, jak byc powinno.

 

2. Z kim go spędziłam?/ Giermek bulaw

 

Z mlodym ryzykantem, prawdopodobnie artysta, kaskaderem?;)Mlody, tryskajacy optymizmem i energia kochanek? Lub po prostu chlopak, moze przedsiewziecie jakies nowe, ciekawe, inspirujace. - trochę naciągane, ale da radę ;) Nie wiem tylko, czy się jeszcze do młodych zaliczamy :)

 

3. Jaka niespodzianka, tudzież zaskoczenie spotkało mnie rano? / 4 puchary+ 9 mieczy

 

Niemile :( Przeszlosc Cie uklula w serce; mialas wszystkiego dosc, nie wyspalas sie, jakas bezsennosc albo ktos Cie obudzil. Rozpamietywalas to, co zle zrobilas. Zwiazek, w ktorym sa jakies problemy?

 

4. Jakie było moje samopoczucie w ciągu dnia?/ Kolo Fortuny

 

Taka sinusoida, raz na wozie raz pod wozem. Wrazenie, ze nie masz kontroli nad tym, co Cie spotyka. Bylas zdezorientowana, wszystko sie zmienialo szybko. Czulas moze, ze jakis nowy rozdzial/kierunek sie otwiera, ale moze jest ulotny, moze to taka mrzonka? Nie wiedzialas, co o tym myslec, bo to, co sie wydarzylo dzialo sie zbyt nagle i zbyt poza Twoja kontrola..

 

magdalena07:

1. Jak spędziłam dzisiejszy dzień - 27 maja, co robiłam? (gwiazda) coś miłego ;P coś co dało Ci radość, czułaś się dobrze, byłaś zadowolona, (4 buław, 5 monet) może byłaś gdzieś na łonie natury? na słoneczku? ;-)

2. Z kim go spędziłam? (koło) sporo ludzi, ze znajomymi chyba

3. Jaka niespodzianka, tudzież zaskoczenie spotkało mnie rano? (10 kielichów) oj coś Cię bardzo ucieszyło, coś związane z twoją rodziną, jakaś dobra informacja, (4 kielichów, kapłanka) być może jakaś informacja związana z kobietą z rodziny, która czekała długo na coś i udało jej się to zrealizować i bardzo Cię to ucieszyło

4. Jakie było moje samopoczucie w ciągu dnia? (świat) dobre, byłaś otwarta, zadowolona, spokojna:-)

Edytowane przez KatiJo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak bylam rozkojarzona...;)

 

Fajny Luby ! :), no i jak on mial nie wyjsc w tym Giermku bulaw?;)))

Z tym obudzeniem czulam, ze cos jest na rzeczy; doslownie zobaczylam dzwoniacy budzik albo telefon - budzik w telefonie? taka pobudke z zaskoczenia ;)

 

Daffne i Rozrabiara jak zwykle najlepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie poszło mi najlepiej:( ale coś tam trafiłam...:) taki luby to skarb... żeby mój luby zrobił mi choć raz tak miłą niespodziankę byłabym wniebowzięta:)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznałam po punkciku rozrabiarze i Daffne. Dziękuję Wam wszystkim za udział w ćwiczeniu :)

 

Dobra decyzja! :D

Ja sie musze bardziej skoncentrowac albo sie przesiade na inne karty - dla odmiany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

mnie też brakuje koncentracji często, człowiek nie raz taki zalatany albo wystarczy sie wkurzyć i już cienko karty idą :P Ja mam póki co jedną talię tylko, nie próbowałam przechodzić na inne, no ale może spróbuję za jakiś czas :)) Może faktycznie inne przemawiały by do mnie lepiej też :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za punkcik:) ja też mam ostatnio problemy ze skupieniem... zazwyczaj podczas rozkładania kart w międzyczasie ktoś zadzwoni, przyjdzie, albo jest tysiąc spraw do załatwienia, ludzie chyba wyczuwają moment kiedy sięgam po karty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też brakuje koncentracji często, człowiek nie raz taki zalatany albo wystarczy sie wkurzyć i już cienko karty idą :P Ja mam póki co jedną talię tylko, nie próbowałam przechodzić na inne, no ale może spróbuję za jakiś czas :)) Może faktycznie inne przemawiały by do mnie lepiej też :).

 

Ja na wkurzenie pale biala szalwie - i ostatnio duzo;). Teraz sobie postawilam na te moje 'wspolprace' , zaraz potem kolega zadzwonil, ze mam inny pozar gasic, a teraz musze jeszcze 1 sprawe zalatwic...uff...wlasnie zwalam to, co mi wyszlo w tym moim rozkladzie na owo wkurzenie;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...