Skocz do zawartości

kot i wisielec


stokrotka102

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałabym poprosić o interpretację snu mojego męża.

Śnił mu się czarny kot w naszym domu,właściwie to nic nie robił tylko był.

W tym samym śnie, w rodzinnym domu męża, na klatce schodowej zobaczył wiszącą dziewczynę, twarzy jej nie widział, ale wiedział, że ją zna i, że się powiesiła.

Gdyby udało się komuś zinterpretować ten sen, będę bardzo wdzięczna.

Serdecznie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stokrotko102, czarny kot jest symbolem, za pomocą którego nasza podświadomość nakazuje nam wyjątkową czujność. Widok wisielca wskazuje na to, że "straciliśmy grunt pod nogami" i w tej chwili nie potrafimy się rozeznać, jak dalej potoczy się nasze życie.

Całość wskazuje na to, że Twój mąż będzie narażony na poważne zakłócenie równowagi w dziedzinie, która jest dla niego święta. Może spodziewać się podstępu lub zdrady.

 

Pozdrawiam

progress.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Od dzieciństwa mam niesamowite sny i nawet nie wiedziałam, że jest taka strona. Mojemu mężowi czasem też się coś przyśni, ale niezbyt często i nie zawsze pamięta co. Ten sen zapamiętał i go trochę zaniepokoił. Przeczytałam w internecie, że kot-to oznaka fałszywego przyjaciela, a wisielec- kłopotów finansowych. Ponieważ w przyszłym miesiącu kupujemy samochód ten sen i mnie mnie zaniepokoił, ale widzę, że Twoja interpretacja nie jest aż tak ukierunkowana, jak znaczenie jego pojedynczych jego elementów.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za szybkąodpowiedź. Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stokrotko102, aby można było dokładniej zinterpretować sen dobrze jest znać sytuację właściciela snu.

 

Nie znając Waszych planów wybrałam interpretację najbardziej ogólną z możliwych. Teraz warunki nieco się zmieniły i mogę ją doprecyzować.

 

Biorąc pod uwagę polanowany przez Was zakup samochodu mogę powiedzieć, że Twój mąż podświadomie ma wątpliwości co do słuszności przedsięwzięcia. Czuje się odpowiedzialny na stan finansowy rodziny i obawia się, czy nie popełni błędu tym wydatkiem.

 

Jeżeli kupujecie samochód używany/z drugiej ręki/od znajomego - dobrze sprawdźcie auto. Może mały wyjazd na stację diagnostyczną. Zachowajcie czujność i ostrożność, żeby "przyjaciel" nie osiągnął przy Waszej pomocy nadmiernych sukcesów finansowych.

 

Pozdrawiam

Dobranoc:ziew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję, rzeczywiście ta interpretacja trafia w samo sedno.

Samochód będzie nowy, więc chyba nie musimy obawiać się jakiegoś podstępu(?). Miejmy nadzieję.

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stokrotko102, skoro samochód będzie nowy to "wisielec", który może być, jak napisałaś, interpretowany jako zwiastun strat finansowych mógł oznaczać, że pozbędziecie się sporej "gotówki". Ale jest jeszcze jeden element Twojego snu, który wcześniej ominęłam - dom rodzinny. Ten dla odmiany oznacza zyski. Tak więc podsumowując naszą podróż po śnie Twojego męża stracicie pieniądze,a zyskacie samochód.

 

Miłej jazdy

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...