Jump to content

Nie rozumiem tego snu: partner,znajoma, brudna umywalka,łazienka,wymioty,drzwi


Guest cyganicha
 Share

Recommended Posts

Guest cyganicha

Proszę pomóżcie mi zrozumieć mój dzisiejszy sen:

 

Zeszłam w dół klatką schodową kilka schodów, zapukałam do drzwi i je otworzyłam.Weszłam do mieszkania swojego partnera.Przeszłam przez kuchnię ( dziwne,że weszłam do kuchni prosto z klatki),minęłam po prawej stronie zlew-zwróciłam uwagę, że był brudny od wymiocin żółci. Przeszłam dalej i po lewej stronie była łazienka a w niej stała moja znajoma z pracy, wymiotowała, wanna też była brudna od wymiocin.Mówiła mi, że się źle czuje. Za ścianą w pokoju po prawej stronie za zamkniętymi drzwiami wiedziałam, że był mój partner ze znajomymi. Pomyślałam, że pójdę do niego zobaczyć i się obudziłam.

 

Staram się, ale nie potrafię zrozumieć przesłania tego snu. Pomoże mi ktoś go zinterpretować?

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Dodam jeszcze,że mój partner obecnie ma trochę kłopotów ze sprawami z przeszłości.Również z byłą kobietą.

Co to wszystko znaczy?

Link to comment
Share on other sites

Schodzenie schodami w dół, to (ponoć) cofanie się do przeszłości. Więc to się jakby pokrywa z tą informacją, którą dopisałaś poniżej snu, a która, myślę, że ma niepodważalny związek z Twoim snem. Złe samopoczucie Twojej znajomej może przedstawiać stan emocjonalny, w którym znajdujecie się Ty z partnerem z powodu tych problemów z przeszłością. Brudna umywalka i wanna w wymiocinach może przedstwiać te problemy własnie. Wymiociny są obrzydliwe. Czy była kobieta Twojego partnera nie budzi w Tobie albo/i w nim obrzydzenia?

Co w Twoim śnie robiła znajoma z pracy, nie wiem, bo nic o niej nie piszesz.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Ta moja znajoma z pracy, za którą nie przepadam we śnie wymiotowała w łazience i powiedziała mi, że faktycznie źle się czuje. Od niej nie odczuwałam żadnych emocji,czy to w stosunku do mnie, czy jakichkolwiek innych.

Była kobieta mojego partnera w życiu realnym budzi nasze obrzydzenie,ponieważ jest osoba bardzo apodyktyczną, egocentryczną,złośliwą a ich związek-jak to mój partner ocenił-należał do toksycznych.Na każdym kroku próbowała go sobie podporządkować.Uważała,że zawsze we wszystkim miała rację.

 

Dziękuję za pomoc w interpretacji i zrozumieniu snu.

Link to comment
Share on other sites

No, to ta znajoma też może przedstawiać Twój dyskomfort związany z nawrotem problemów z przeszłości. Nie musi mieć ona związku z Wami i przeszłoscią partnera, ale, jak wspmniałaś, nie przepadasz za nią, a we snie ona przedstawiała złe samopoczucie. To wszytsko składa się w taką całość, że i te wymiociny, i nielubiana znajoma wraz ze złym samopoczuciem, pokazują Twoje/Wasze samopoczucie w związku z sytuacją. Czujesz niechęć do tych problemów, a ona, przez to, że do niej też czujesz niechęć, znalazła miejsce w Twoim śnie.

Powiedziałabym też, że sprawa z byłą Twojego partnera jest otwarta. Właśnie obecność Twojej nielubianej znajomej na przestrzeni domu Twego partnera mówi o tym, że jego była w jakiś sposób jest wciąż obecna i w przenośni brudzi w jego/Waszym życiu.Albo to brudy z przeszłości, które dają o sobie znać. Wymioty mogą mówić, że wyrzuca coś, jakiś syf na niego. Oczywiście przenośnia.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

I wszystko się zgadza co napisałaś,bo zakańczają ciągnącą się do chwili obecnej sprawę z przeszłości, która bardzo go męczy.A znając ją-wyrzuca jakiś syf słowny na niego w realu. Ale tak jak w życiu tak i we śnie, on był oddzielony od niej-za zamknietymi drzwiami.W towarzystwie, nie brał jej pod uwagę.Nie miała dla niego znaczenia to, że jest za ścianą i co robi.

 

Raz jeszcze dziękuję za pomoc. Zrozumiałam dzięki Tobie całe przesłanie tego snu.

Link to comment
Share on other sites

Aha. To nie wiem czy to złe samopoczucie znajomej we śnie bardziej przedstawia Wasz dyskomfort czy przeczucie dyskomfortu byłej w realu. Powody macie wszyscy zapewne.

Ale to już chyba nie jest aż tak istotne.

 

Bardzo się cieszę, że zrozumiałaś sen :)

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Najgorsze samopoczucie miała ona choć jak piszesz powody mamy wszyscy.

 

Najważniejsze, ze sprawa wkrótce ma swój finał.

 

Jeszcze raz dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...