Jump to content

Wojna- odrzucenie ze strony bliskich


Pola654
 Share

Recommended Posts

To był najdłuższy sen jaki miałam w życiu i najgorszy. Trwała wojna, ale nie cofnęłam się w czasie tylko to była czwarta wojna światowa. To było straszne, bo to był sen świadomy, a ja nie mogłam się obudzić, próbowałam wszystkich swoich sposobów, ale nic. Na początku zaczęło się dziwnie, bo moją najbliższą rodzinę(mamę, tatę, siostrę i mnie) uwięziły gobliny, jakoś udało nam się uciec za pomocą jakiegoś faceta co początkowo był przebrany za kobietę:_yyyy: . moja rodzina uciekła, ale ja musiałam jeszcze coś zrobić tylko nie wiem co, w każdym razie jakiś gruby, obrzydliwy facet mnie ścigał, jak przed nim uciekałam, chciałam szybciej przez fontannę, bo to była krótsza droga i nagle ten facet się zatrzymał i uśmiechnął, ja nie wiedziałam o co chodzi i nagle poczułam ból w stopach(nie wiedziałam, że można w śnie może coś boleć :o) i zobaczyłam, że stoję na sztyletach w tej fontannie, były porozrzucane. woda zaczęła robić się czerwona, szybko zaczęłam znów uciekać, on mnie już nie gonił. zobaczyłam mojego dziadka, który strzela z armaty, jakie to było szczęście.rozpłakałam się ze szczęścia, że go zobaczyłam i szybko do niego pobiegłam, gdy chciałam go przytulić on mnie odepchnął i zaczął krzyczeć, że jestem głupia i co ja robie i pełno strasznych rzeczy. to było okropne, ale zauważyłam gdzieś moją ciocię i do niej podbiegłam, ale znów to samo, chyba jeszcze kogoś zobaczyłam z mojej rodziny, ale wszyscy na mnie krzyczeli i mnie wyganiali. w końcu zobaczyłam moją siostrę, która idzie z grupką dzieci, które uwolniła od goblinów i krzyczała coś, chyba, żeby biegli truchtem. Ja chciałam pobiec z nimi, ale miałam te uczucie ciężkich nóg i nie mogłam normalnie biegać, próbowałam ich z całych sił dogonić, ale nie mogłam i sen się skończył.

bardzo proszę o interpretację snu :)

Link to comment
Share on other sites

Nooo, chyba nie podlega wątpliwościom, że czujesz się przez rodzinę odrzucana. Może w Waszej rodzinie panuje chaos. Każdy sobie... Ty szukasz wsparcia u nich, próbujesz się podeprzeć na nich, ale oni są zamknięci na dostrzeżenie tego, a Ty się czujesz odrzucana. Czujesz sie może kimś gorszym w rodzinie. Siostra umyka Ci niczym we śnie, próbujesz za nią podążać, ale widzisz tylko jej plecy (w przenośni), czujesz, że zostajesz daleko w tyle i ona Ciebie nawet nie dostrzega.

Dość istotne, kim (lub czym) mógł być dla Ciebie ten obleśny, tłusty facet, który Cię gonił, zastanowiłabym się nad tym.

Link to comment
Share on other sites

z dwa razy miałam takie sny, że rodzina mnie odrzuca, ale wcale się tak nie czuję. co do siostry to raczej czuję się zazdrosna, ale nic złego się między nami nie dzieje.

Link to comment
Share on other sites

Zazdrosna, dlaczego? Jesli chodzi o rodzinę, to wszystko jasne.

Odrzucana możesz się nie czuć na poziomie świadomym. Po to są między innymi sny - żeby ukazać nam to, co jest pod spodem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...