Jump to content

Dziwne sny tej nocy


Mościcka
 Share

Recommended Posts

Hej. Śniło mi się że jestem z koleżankami w moim mieście i ulicą przejechał muj chłopak w samochodzie z dziewczyną jego, byłą. Miała czarne okulary a on spojrzał na mnie jakby chciał powiedzieć że to nie prawda. Potem byłam na parkingu, gdzie stało dużo samochodów. Sen sie skończył i zaczął inny w innym miejscu. Stałam na poczekalni PKP i tam mijało mnie dużo ludzi głównie dziewczyny a ja szukałam koleżanki, która przyjechała zza granicy. potem siedzieliśmy z tymi obcymi dziewczynami na schodach przed budynkiem i słuchałam o powiadania mojej koleżanki o wycieczce. Nagle ktoś wypowiedział imie mojego dawnego znajomego i zaczęłam uciekać. W środku budynku zauważyłam jeszcze innego znajomego , powiedziałam cześć i chciałam podejść i w pewnym momencie zauważyłam na oknie siedzącego mojego byłego chłopaka, którego kochałam i zaczęłam uciekać. On wybiegł za mną i przytulił mnie a potem rozmawialiśmy. Poszłam na schody i rozpłakałam sie i chciałam do domu wsiadłyśmy na rowery i potem zawróciłyśmy sie i wsiadłyśmy do pociągu z rowerami a on przyszedł i rozmawialiśmy że wyjeżdża. I 3 sen tej nocy to jak byłam w pociągu, który jechał do domu. a potem jak zakładałam białą suknie ślubną w złote róże, i ktoś chciał kogoś zabić, a potem założyłam czarną sukienkę w czerwone kwiaty.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Śmierć w miłości.Czy w Twoim związku,z chłopakiem wszystko się dobrze układa?Ten sen jest zapowiedzią rozstania.Pociąg jest możliwością nowego ukierunkowania życia wewnętrznego.Sen powracający-tu o pociągach-ma głębokie przesłanie.Jechałaś pociągiem do domu,do Twojej oazy bezpieczeństwa.Podświadomie wiesz,że dom chroni,czujesz się w nim bezpiecznie.Jest Twoim życiem,stałą osnową Twoich przeżyć.Reprezentuje najważniejsze centrum życia,stan Twojego ducha w obliczu wydarzeń.

Link to comment
Share on other sites

Obecnie mam tylko przyjaciela bliskiego , może to śmierc duchowa po ostatnim chłopaku , ktory mnie zostawił i za którym w głębi duszy tęsknie i nie jestem w stanie zapomnieć ale to już ponad rok jak nic nas nie łaczy i 6mieś jak się nie widzimy i nie rozmawiamy. Dzisiaj mi się śniły głosy, Jak rozmawiam z koleżanką przez tel. i próbuje mnie namówic żebym się spotkała z Mariuszem. A potem z nim rozmawiałam przez telefon i namawiał mnie, żebym się z nim spotkała i długo nalegałam że nie ale sie wkącu zgodziłam. I na tym sie mój sen zakończył...

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Sen ten jak zauważyłaś może dotyczyć Twojego byłego.Wewnętrznej śmierci w Tobie.Coś umarło.Jednak na spotkanie dałaś się namówić.Jeszcze nie do końca uporałaś się z przeszłością.Rozmowa telefon. o spotkaniu może być zwiastunem Waszego spotkania na jawie (sen proroczy).Może być potrzebne jemu Twoje wsparcie.

Link to comment
Share on other sites

co może oznaczać jak śniło mi sie, że jestem w kościele pełnym ludzi spowiadam się ksiądz na mnie krzyczy a ja płaczę a potem wracam na msze i widzę czarna zamknięta trumnę i nie wiem czyj to pogrzeb a do okoła jest dużo osób które znam i wszyscy stoja na baczność w ławkach.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Zgodnie z Regulaminem, nowy temat - nowy post.Poza tym większe szanse na to,że uzyskasz interpretacje od więcej osób. Sen o spowiedzi i kościele też już był wiele razy na tym forum poruszany ;)

 

Sen oznacza ,że z jednej strony przyznajesz się do błędu czy winy a z drugiej masz nadzieję na wybaczenie.Dzięki czemu uwolnisz się od wyrzutów sumienia i będziesz mogła pogrzebać za sobą tą kwestię i zacząć żyć dalej z czystą kartą.Jest to też zachęta dla Ciebie do przyznania się sama przed sobą,że w jakiejś sprawie popełniłaś błąd i naprawienia go.świadkami tych wydarzeń znajome Ci osoby,które mogą mieć jakąś wiedze w tym temacie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...