Skocz do zawartości

czerwone paznokcie


uncredible

Rekomendowane odpowiedzi

miałam dziwny sen.Sniło mi się że chodziłam po lodzie który wymykał mi sie z pod nóg i wpadalam do wody ale ktoś mnie ciągle wyciągał a potem byłam juz w domu i przyszli jacyś ludzie w sprawie jakiegoś trupa co niby go znalazlam gdzies jedna z kobiet miala długie pomalowane na czerwono paznokcie czulam że ci ludzie nie byli miło nastawieni śniły mi sie też schody z lodu bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Fałsz,obłuda zamieszanie w uczuciach przez jakąś kobietę.Zwiastun nadchodzących kłopotów.Uczucia jakie odczuwałaś we snie będziesz czuła w realu w związku z tą sytuacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzic po lodzie oznacza zapewne brak poczucia stabilizacji , bezpieczenstwa w realu. Przy tym wpadalas tez do wody, zatem prawdopodobnie nie raz wpadalas w nastroj przygnebienia i smutku.Czy znasz kogos z reala , kto nosi rowniez takie paznokcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie znam ale nie skojarzyło mi się to dobrze chodzi o to że mój mąż niedawno wyjechał za granicę ja zostalam w kraju nie możemy się jakoś ostatno dogadać ale we śnie śniła mi się też moja matka która kazała mi się skądś wynosić a te schody wiem że prowadziły do niej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej unc! Wieki całe Cię nie widziałam! :)

Bardzo ważne jest tutaj to:

a potem byłam juz w domu i przyszli jacyś ludzie w sprawie jakiegoś trupa co niby go znalazlam gdzies

Rozgrzebywanie jakichś spraw z przeszłości się kłania...

W Twoim przypadku wiele snów miało odniesienie do życia zawodowego, z tego co pamiętam... Jak obecnie wygląda Twoja sytuacja w tym polu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no witam!! właśnie niespełna miesiąc temu odeszłam z pracy w której grałam "pierwsze skrzypce" dzięki koleżance "uprzejmie donoszę" nawet o niej pomyślałam przez chwilę bo do tej pory się mną"wyciera " jak jej coś nie wyjdzie ale nie dodałam wcześniej że dwie noce temu śniło mi się ze tego trupa odkryłam a dziś że ktoś właśnie w jego sprawie przyszedł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no witam!! właśnie niespełna miesiąc temu odeszłam z pracy w której grałam "pierwsze skrzypce" dzięki koleżance "uprzejmie donoszę" nawet o niej pomyślałam przez chwilę bo do tej pory się mną"wyciera " jak jej coś nie wyjdzie ale nie dodałam wcześniej że dwie noce temu śniło mi się ze tego trupa odkryłam a dziś że ktoś właśnie w jego sprawie przyszedł

 

Sephira ma racje bo jak weźmiemu pod uwagę że ręce to nasze narzędzie pracy a czerwone paznokcie pokreślają "drapieżność" to w 100% pokrywa się z tym co ci napisała.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie znam ale nie skojarzyło mi się to dobrze chodzi o to że mój mąż niedawno wyjechał za granicę ja zostalam w kraju nie możemy się jakoś ostatno dogadać ale we śnie śniła mi się też moja matka która kazała mi się skądś wynosić a te schody wiem że prowadziły do niej

 

Mozliwe wiec, ze maz za granica uwiklal sie w jakis zwiazek. Paznokcie czesto symbolizuja agresje, drapieznosc, czerwone odnosza sie do silnej , erotycznej wiezi. Kobiety z takimi paznokciami postrzegane sa jako wladcze pewne siebie, wyzwolone. Schody z lodu prowadzace dio matki...Czyz moze byc bardziej wymowny symbol uczuciowego chlodu? Zdaje sie, ze nie mozesz liczyc na jej wsparcie, gdy masz problemy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedzi mam nadzieję że się nie zdążył zakręcić za jakąś "babą" bo jest tam dopiero drugi tydzień poza tym mieszka z moją rodziną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego, ze zle Cie zrozumialam i stad zla interpretacja. Bo na podstawie tego, co napisalas wczesniej ,o tym , ze " nie skojarzyło mi się to dobrze chodzi o to że mój mąż niedawno wyjechał za granicę ja zostalam w kraju nie możemy się jakoś ostatno dogadać" sadzilam, ze sytuacja wyglada poważniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, ze to, że się zapadałaś pod lód, a ktoś Cię stale wyciągał, znaczy, że mimo utraty albo osłabienia sił własnych, masz w kimś pomoc/wsparcie. Kogoś, komu na Tobie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie o to chodzi że z mężem chyba oboje tak tęsknimy , żerozmowa przez telefon nie wystarcz on na razie ma tam pracę i nie może wrócić a do wakacji tak daleko......... tylko nie rozumiem o co chodzi z mamą raczej mamy dobre relacje nikomu nie życzy źle tylko wiecie , to taka kobieta co lubi wszystko wiedzieć i wydaje jej się że zawsze ma racje :) rzeczywiście mam w rodzinie kogoś kto zawsze mi pomaga i nigdy nie chce nic w zamian a jeszcze czego nie dodałam widziałam że lakier na tych paznokciach był odpryśnięty w kilku miejscach i drugi raz pomalowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie teraz mysle, ze prawdopodobnie sen odnosi sie do dosc dalekiej przyszlosci i trudno go teraz interpretowac. Niewatpliwie jednak nie jest to pomyslny sen. Zwlaszcza ten obraz idacej Ciebie po lodzie i wpadajaqcej do wody.Ale przyszlosc nie jest zdeterminowana. Bedac zawczasu poinformowanym mozna zapobiec problemom. Mnie sie to pare razy udalo, dzieki snom;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...