Skocz do zawartości

Ubrania i obrazy.


kasia5583

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zdecydowałam się napisać gdyż męczy mnie od jakiegoś czasu sen dziwny. Jestem osobą która niestety zapamiętuje swoje sny niemal wszystkie, ten sen powtórzył się kilkakrotnie:." Jestem w czymś co jest jakimś sezonowym sklepem, takim nie za dużym. Na środku stoją wieszaki z ubraniami używanymi, oglądam je, dotykam, wącham. Po przeciwnej stronie widzę sukienkę, dochodzę tam i jej nie ma. Za to jest półka ze zdjęciami, a raczej to portrety lub obrazy. Na nich moja córka, piękna, takie jedno podoba mi się najbardziej: moja Wiktoria z kotem. Pani sprzedawczyni tłumaczy mi że to jej syn tworzy te portrety z pamięci i że nie wiedziała że to moja córka" i tu się kończy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach tak, jest jeszcze mała:) Ale tym lepiej. Mysle, ze ten piekny jej portret z kotem oznacza jedno- ze owo sympatyczne zwierzatko uosabia cechy jej osobowosci. Koty to indywidualisci chadzajacy wlasnymi drogami,natury troche niepokorne i samolubne, przy tym pelne wdzieku i uroku. Tkwi w nim silny pierwiastek niezaleznosci, tajemniczosci i zmyslowosci. Calkiem ciekawa osobka rosnie przy Twoim boku. Nie raz pokaze pazurki, ale da sobie rade w zyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, nigdy bym tak o niej nie pomyślała, ale fakt jest taki że ma silną osobowość. Na pewno poradzi sobie w życiu. Mojemu mężowi śnią się ostatnio fekalia, czytałam że to dobry znak. A może to oczywistość wynikająca z tego że jesteśmy na etapie tuż po odstawieniu pieluch synkowi, więc niespodzianki często się zdarzają. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za interpretację mojego snu. Napiszę jak mi się coś ciekawego przyśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama mam "kocia " corke, wiec wiem, czym to pachnie:) Jeli moge cos jeszcze doradzic, to chwal ja za najmniejszy akt dobroci, doceniaj ze potrafi myslec i robic cos dla innych. Bo taka to juz osobka, ze najlepiej jej wychodzi zaspokajanie wlasnych potrzeb i jakze urocze sklanianie innych ku temu:)

A co do snow to oczywiscie pisz. Nawet tzw. zwykle sny sa czesto odkrywcze.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...