Jump to content

Sen o pociągu i dworcu.

ksena999
 Share

Recommended Posts

:_smutny: Witam od może ponad 2 lat powtarza mi się sen o dworcu kolejowym i pociągach. Za każdym razem jest zimno a raczej okres zimowy , pada śnieg , są zaspy śnieżne , znajduję się na hali dworca, brudnej, zaśmieconej , nieoświetlonej. Po kątach siedzą i stoją młodzi ludzie , palą papierosy, piją alkohol , głośno się zachowują . Chcę kupić bilet ,ale za każdym razem kasa jest nieczynna , albo mnie informują , że brak biletów. Idę na peron, na którym jest masa śniegu , czekam na pociąg albo do niego wsiadam i jadę , jest pusto tylko ja sama w środku , okna są skute lodem od mrozu. Czasami na peronie stoi juz pociąg ale nie zdążam do niego wejść. Właśnie ten sen powtarza się na okrągło , jest to zawsze ten sam peron i ten sam dworzec. Bardzo proszę o interpretację.

Guest cyganicha

Sen powtarzający uwidacznia osobiste i konkretne zmagania slużące Twojemu rozwojowi.Odpowiadają stałym Twoim zmaganiom stale powracającym w życiu.Wskazują słabości,nad którymi należy zapanować,coś zrozumieć.Powtarzający się sen wskazuje drogę osobistego rozwoju.Dworzec kolejowy potwierdza wewnętrzne zmiany niezbędne do wyboru innej drogi życiowej.Oczekiwanie na nowy start w życiu,rozważanie innej drogi.Pomieszanie w Twoim życiu,które utrudnia dotarcie do zamierzonego celu.Czy nie czujesz się samotna,opuszczona,smutna?Przechodzisz emocjonalnie trudny okres.Wsiadasz do pociągu,czyli czasem na krótko angażujesz się w coś nowego ale nie jesteś zadowolona z obrotu spraw.Czujesz sie nierozumiana,samotna.Ta samotność jest tu bardzo uwypuklona,chłód.Potrzeba zmian symbolizowana jest przez pociąg z Twoich snów.Natomiast jeśli nie zdążysz wsiąść do niego to znaczy,że nie możesz przyjąć nowej sytuacji emocjonalnej z powodu np poczucia winy,poczucia niższości.Nie potrafisz porzucić rutyny w sposobie myślenia,które utrudniają Tobie rozwój.Konieczność oczyszczenia emocji.