Jump to content

Proszę o interpretację: dzieci - bliźnięta, imiona ...


Paulina189
 Share

Recommended Posts

Mam 18 lat. Dziś przyśnił mi się dziwny sen... A mianowicie, miałam bliźnięta, chłopca i dziewczynkę. Chłopczyk był blondynkiem o niebieskich oczach, zaś dziewczynka brunetką o zielonych. To były moje biologiczne dzieci (miały ok. roku), ale ich nie urodziłam, nie było motywu porodu. Byłam bardzo zdziwiona, że je mam. W pewnym momencie przyszedł mój były chłopak i powiedział, że dzieci są jego i nazwie je Lena i Nikodem. Nie zgadzałam się na te imiona, zresztą to nie były jego dzieci, więc nie będzie dawał mi mion. Przyszedł mój obecny chłopak, z którym notabene nie najlepiej się układa, powiedział, że dzieci są jego i będą się nazywać Lilith i Asmodeusz. We śnie nie byliśmy ze sobą, nawet go nie znałam, więc nie byłam pewna czy to on jest ich ojcem. Więc sama nadałam imiona dzieciom, Nadia i Damian. Chłopiec był chorowity, miał wysoką gorączkę i problemy z krążeniem. Powinno mnie to bardzo martwić, ale nie martwiło. Za to dziewczynka była okazem zdrowia, dawała mi dużo radości.

 

Bardzo proszę o interpretację snu, z góry dziękuję. ; )

Link to comment
Share on other sites

Cóz za fantastyczny sen...Wart rozszyfrowania:) Bliznieta te symbolizuja to, co sie narodzilo w Tobie jako rezultat owych zwiazkow, nowy aspekt Twojej osobowosci i przy okazji charakteryzuje kazdy z nich. Pierwszy zwiazek nazwany Lena i Nikodem. Lena to skrot od Helena lub Magdalena. Zatem przypuszczam, ze Ty pelnilas w nim role pieknej, bardzo kobiecej uwodzicielki a Nikodem- Twoj partner- byl mądry i zrownowazony, mozliwe, ze takze religijny. Drugi zwiazek - Lilith i Asmodeusz...Ten zwiazek na pewno nie jest letni i wrecz przeciwnie...Asmodeusz- demon i Lilith ...diablica;) Na pewno nie raz bylo goraco i emocje braly gore na d rozsadkiem. A trzeci zwiazek? To zwiazek z sama soba, z WlASNYMI PRAGNIENIAMI I OCZEKIWANIAMI. W wyniku nauki, jakie wynioslas z tamtych relacji teraz sama nazywasz dzieci, jestes swiadoma wlasnych pragnien, nie pozwalasz narzucac sobie wizji zwiazku sprzecznych z nimi. W nastepnych nie bedziesz juz grac zadnych rol,bedziesz kochana za to, ze jestes soba. Dzieci nosza imiona Nadia i Damian. Nadia- to skrot od Nadzieja a Damian oznacza "lekarza lub uzdrowiciela" Przeslanie snu jest optymistyczne- pomimo roznych doswiadczen zachowalas w sercu nadzieje i choc nie bez problemow (chlopiec jest chorowity) zostaniesz uleczona, uzdrowiona z emocjonalnych ran jakich doznalas w poprzednich zwiazkach.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za interpretację, jest trafna, poza tym Nikodemem. Niestety nie był zrównoważony, ani religijny. A reszta rzeczywiście odnosi się do mojego życia. ; )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...