Jump to content

prostytutka. prosze o interpretacje snu.

nimfetka
 Share

Recommended Posts

Bardzo chciałabym poznać znaczenie mojego snu. Śniło mi się, że spytałam się prostytutki, z której(we śnie oczywiście) usług korzystał mój chłopak. Zapytałam się jej co On lubi. odpowiedziała, że to takie 'napięcie' pomiedzy kochankami. później pokazała mi swoje zdjęcia a na jednym była ona wysmarowana na twarzy bitą śmietaną co miało podtekst erotyczny, pamietam, że wtedy we śnie dziwnie się poczułam, taka zasmucona i zdziwiona zarazem. dodam, że to może mieć też zwiazek z tym , że dzień wcześnie gadaliśmy z chłopakiem o swoich dawnych doświadczeniach.

Guest cyganicha

Czy w realu podczas tej rozmowy z chłopakiem w głebi duszy nie czułaś upokorzenia?bo tak interpretuję Twój sen.Jesteś zakochana,a w głebi duszy czujesz upokorzenie.Czy nie masz powodu w realu,by w związku czuć się zasmucona?

może nie aż upokorzenie, ale pewnego rodzaju zniesmaczenie. Mamy podobne doświadczenia i podobne powodzenie u płci przeciwnej, ale on o swoich mówił zpewną dozą przechwalania się. to mnie zniesmaczyło i zasmuciło. Zgadzało by się , bo często czuję, że czegos mi brakujew zwiazku, może jego większego zaangażowania, że nie będę na tyle ważna na ile były jego poprzednie. to jest wczesny związek i mimo , że oboje deklarujemy chęć bycia w stałym poważnym związku z jego strony nie do końca widzę zastosowanie tych słów w praktyce.

Guest cyganicha

I te Twoje odczucia,wątpliwości,przemyślenia,spostrzeżenia znalazły swoje odzwierciedlenie w śnie.Miej oczy szeroko otwarte:) Super,ze podchodzisz " na trzeźwo", odpowiedzialnie do związku i uczuć.

może nie aż upokorzenie, ale pewnego rodzaju zniesmaczenie. Mamy podobne doświadczenia i podobne powodzenie u płci przeciwnej, ale on o swoich mówił zpewną dozą przechwalania się. to mnie zniesmaczyło i zasmuciło. Zgadzało by się , bo często czuję, że czegos mi brakujew zwiazku, może jego większego zaangażowania, że nie będę na tyle ważna na ile były jego poprzednie. to jest wczesny związek i mimo , że oboje deklarujemy chęć bycia w stałym poważnym związku z jego strony nie do końca widzę zastosowanie tych słów w praktyce.

Są to jakieś lęki.

Może ma większe poczucie własnej wartości. Może inna skala wrażliwości Was różni.

A może on angażuje się w innym tempie.

Jakkolwiek, warto ze sobą rozmawiać, tym bardziej, jeśli się słabo znacie. Powinien chyba wiedzieć, co sprawia Ci przykrość i powoduje w Tobie dyskomfort, żeby na przyszłość być delikatniejszym.

Że sobie pozwoliłam wykroczyć poza interpretację snu.