Skocz do zawartości

Dziwne uczucie, nie moge sie go pozbyc


damian3d5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

uznalem ze moge uzyskac pomoc jedynie na forum ezoterycznym.

Juz prawie tydzien mam uczucie jakby 'cos chwytalo mnie za gardlo'(dlugotrwale , straszne uczucie), jakbym byl czyms przygnebiony a nie mam czym tak naprawde. Czuje sie z tym strasznie, dopada mnie nawet melancholia gdy za dlugo sie na tym skupiam. Podejrzewam ze jest to zwiazane z tym ze od 3 tygodni praktykuje Ho'oponopono ( Oczyszczanie sie ze wspomnien ktore dzielimy z innymi ludzmi). Czy ktos chociaz podejrzewa o co tu moze chodzic? To ciagle powraca , czuje ze musze cos z tym zrobic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno coś musisz bo podejrzewam że to nic przyjemnego. a jak z Twoimi czakrami? masz je otwarte/zamknięte? może problem tkwi w zablokowanej czakrze gardła. albo coś się do Ciebie przyczepiło;nie umiem jednoznacznie określić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( Oczyszczanie sie ze wspomnien ktore dzielimy z innymi ludzmi). Czy ktos chociaz podejrzewa o co tu moze chodzic? To ciagle powraca , czuje ze musze cos z tym zrobic ...

 

Może ma to związek z tym czego doświadczasz w sobie a nie chcesz powiedzieć innym co tak naprawdę myślisz i "staje Ci to w gardle" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno coś musisz bo podejrzewam że to nic przyjemnego. a jak z Twoimi czakrami? masz je otwarte/zamknięte? może problem tkwi w zablokowanej czakrze gardła. albo coś się do Ciebie przyczepiło;nie umiem jednoznacznie określić

 

Nie wiem, nigdy nie robilem nic z czakrami. Jedynie medytowalem. W jaki sposob moglbym zadzialac na czakre gardla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Befadka:

Chcialbym jeszcze wspomniec ze gdy praktykowalem kilka miesiecy temu ho oponopono mialem ten sam problem, dlatego przestalem. A to uczucie zniknelo. Sądzisz ze tylko to ze nie chce powiedziec co mysle, powoduje u mnie tak mocno scisk gardla, a nawet przygnebienie? boje sie ze ma to jakis glebszy wymiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje subiektywne odczucie ,przemyśl sobie co było wtedy i to co jest teraz .Poszukaj czy jest coś co chciałbyś komuś powiedzieć lecz nie wypada bądź po prostu uznajesz że to nie ważne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zanim bede mogl odpowiedziec na to pytanie, bede musial poczytac o czakrach. Czy mozesz po krotce powiedziec jak to sprawdzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może będę mogła pomóc ;) wyślę priv jeśli odblokujesz możliwość ich otrzymywania ;)

Edytowane przez Auril
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian - to o czym piszesz znane jest od zawsze. W treminologii ludowej nazywa się to zmora albo dusiołek. Jest to samodzielny byt nie posiadający ciała, Który podbiera Tobie energię a ty czujesz to jako energię. Takie byty przychodzą pożywią się i odchodzą. Niektórzy odczuwają je w innych miejscach np: czują jakby ktoś usiadł im na klatce piersiowej i uniemożliwia im tym samym oddychanie i oni się duszę. takie uciski u niektórych pojawiają się także w innych miejscach np w jedej lub drugiej nodze - często zamiennie.

Jak się tego pozbyć? Metoda ludowa polega na przeklęciu na głos tej energii w chwili gdy ona Ciebie dusi żeńskimi niecenzuralnymi przymiotnikami ale nie jest to łatwe gdyż ta istota blokuje nam rzucenie tego przekleństwa. Ja stosuję metodę hipnotyczną połączoną z modlitwą lub zwracam się o pomoc do istot duchowych w tym do aniołów. W hipnozie można bez problemów również zobaczyć z czym ma się do czynienia i jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damian3d5 masz dobre odczucia i faktycznie jest pewien problem , po prostu zostałeś zaatakowany energetycznie i stąd Twoje nie miłe samopoczucie .

Ale jest na to sposób i można o tym porozmawiać i to zneutralizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...