Jump to content

Najdziwniejszy sen od długiego czasu


Kaaeroeliena
 Share

Recommended Posts

Witam. Proszę o interpretacje powyższego snu, ponieważ przed chwila się obudzilam i jakoś nie potrafię powiązac faktów które się w owym śnie pojawiły, a był on następujący :

W jakiś sposób dostałam szarego chomika, urzadzilam mu terrarium z zielonymi liśćmi zamiast trocin a na dół wylalam wodę, za pierwszym razem chomik wpadł do tej wody ale udało mi się go uratować, wymienilam wodę i nalalam jej ( jak mi się wydawało wystarczająco mało ) , niestety gdy wróciłam żeby poogladac zwierzatko znowu znalazłam Zwierzatko utopione, probowalam go ratować nawet poprzez sztuczne oddychanie ale nic to nie dało i chomik umarł. Co może oznaczać taki dziwny sen?

 

Proszę o odpowiedz!

Link to comment
Share on other sites

W ostatnim czasie ( przez ok. 2 miesiące ) duża ilośc czasu poswiecalam nauce żeby dostać się na dobre studia. I myśle ze o to najusilniej zabiegalam.

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem. Chomikujesz wiedze jak chomik pozywienie:) A czy juz wczesniej podejmowalas proby dostania sie na studia i zakonczyly sie one niepowodzeniem?

Link to comment
Share on other sites

Nie, jest to moje pierwsze podejście dostania się na studia. Dlatego dziwi mnie motyw z odratowaniem chomika, a jego późniejszym utonieciem.

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że jedynymi osobami, z którymi więź ucierpiała były moje dwie przyjaciółki oraz moi dziadkowie.

Link to comment
Share on other sites

Mozliwe zatem, ze wiez z jedna z nich mocno sie rozluzni. Ale gdyby sen odnosilby sie jednak do Twojej nauki, sen moze oznaczac, ze nie wszystko pojdzie po Twojej mysli, choc dolozylas wszelkich staran, aby sie powiodlo. To, ze chomik sie topi w wodzie oznacza, ze problemem beda emocje. Byc moze nie potrafisz sobie radzic ze stresem, trema i to one moga zniweczyc Twoje wysilki. Co prawda, we snie zmniejszylas ilosc tej wody , ale i tak problem nie zniknal. Byc moze nawet mala dawka stresu powoduje, ze wypadasz ponizej swoich mozliwosci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...