Jump to content

Rower i brak powietrza w kole BARDZO PROSZĘ O POMOC


mika43
 Share

Recommended Posts

Jechałam rowerem przez sąsiednią miejscowość, jeżdżę tą trasą na przystanek autobusowy dość często. Dodam, że rower to mój podstawowy środek lokomocji, na razie nie mam prawa jazdy. Jechałam przez tę wioskę, w pewnym momencie uświadomiłam sobie, że brakuje mi powietrza w kołach i mogę mieć problemy z jazdą. Powietrza brakowało w tylnym kole, w przednim chyba też. w tym momencie uświadomiłam sobie, że mogę wejść do warsztatu wujka i poprosić, by napełnił mi koła powietrzem (ma urządzenie, nie wiem jak się je nazywa).

Wcześniej przejeżdżałam obok innego domu, pomyślałam, ze tam też mogę poprosić o pomoc w napełnieniu kół powietrzem, ale w końcu stwierdziłam, ze lepiej zrobię, jeśli poproszę wujka.

W końcu nie prosiłam nikogo, jechałam dalej i jakoś nie odczuwałam braku powietrza w kołach, tak jakby było go wystarczająco.

 

Czy ktoś potrafi to zinterpretować?

Mnie kojarzy się z pracą, ale ni w ząb nie rozumiem. To już kolejny sen o takim samym charakterze

Link to comment
Share on other sites

Jeśli kojarzy Ci się z pracą, a rozumiem, ze rowerem dojeżdzasz na utobus do pracy, to może czujesz się "wypompowana" w pracy/przez pracę, zajmujesz się czymś, co odbiera Ci więcej energii niż daje, co nie sprawia Ci satysfakcji, jest zajeciem odtwórczym, albo coś w tą stronę. Chciałabyś podjąć lepszą pracę, może przez protekcję, ale koniec końców zostajesz w starej i znajdujesz do niej jako takie siły.

 

Takie coś mi się nasunęło, w ciemno dosyć, nie znając Twojej rzeczywistości z poza snu.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Sen powtarzający uwidacznia osobiste i konkretne zmagania służące Twojemu rozwojowi.Odpowiadają stałym Twoim zmaganiom stale powracającym w życiu.Wskazują słabości,nad którymi należy zapanować,coś zrozumieć.Powtarzający się sen wskazuje drogę osobistego rozwoju.Powtarzający,powracający sen mówi o tym,że musisz coś zrozumieć,czegoś się nauczyć.

Istnieją jakieś przeszkody w realizacji Twojego planów.Przeszkodą mogą być konkurenci w pracy.Sen oznacza że pomimo chwil zwątpienia w swoje możliwości,uda Ci się zapanować nad ta sprawą i doprowadzisz ją do pomyślnego finału.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...