Skocz do zawartości

Ogródek, były partner, przesadzanie kwiatów - POMOCY


mika43

Rekomendowane odpowiedzi

Ten sen wraca często od jakiegoś czasu, niczym powtórka filmu.

Jestem w swoim ogródku przed domem. Najpierw wyrywam chwasty, ogródek staje się piękny. Potem przechodzę do drugiej części ogródka, oddzielonej małym tarasikiem i murkiem. W rzeczywistości nic tam nie chce rosnąć, jest świerk, który skutecznie zakwasza ziemię i nic tam nie rośnie. Jednak we śnie były rośliny, w dodatku w miejscu, gdzie nic nie rośnie oprócz konwalii. Trochę mnie to zaskoczyło, ale zaczęłam przesadzać te rośliny, na pewno były to kwiaty, nie pamiętam jakie i chyba jakieś warzywa. Wiem, że przy świerku rosły trzy rośliny, które chciałam przesadzić.

W międzyczasie kazałam wynosić się z domu mojemu byłemu partnerowi. Zwyczajnie go wyrzuciłam i poczułam ulgę. Nie widziałam jego twarzy, ale wiedziałam, że to chodzi o niego. Rozstaliśmy się 8 lat temu, od tego czasu nie mam z nim żadnego kontaktu. Z tego co wiem, on ma już żonę i córkę. Nie myślę o nim i nie zamierzam wracać do przeszłości.

 

 

Co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Sen powtarzający uwidacznia osobiste i konkretne zmagania służące Twojemu rozwojowi.Odpowiadają stałym Twoim zmaganiom stale powracającym w życiu.Wskazują słabości,nad którymi należy zapanować,coś zrozumieć.Powtarzający się sen wskazuje drogę osobistego rozwoju.Powtarzający,powracający sen mówi o tym,że musisz coś zrozumieć,czegoś się nauczyć.

O byłym partnerze nie myślisz ale mimo wszystko porządkujesz swoje życie uczuciowe co symbolizują kwiaty oraz porządkujesz swój ogródek.Częściowo zmieniasz.Zmieniasz swoje życie,jesteś inna osobą niż 8 lat temu,myślisz tteż juz inaczej.Zamknęłaś przeszłość.Jesteś pogodzona z nia.Twoje postrzeganie wewnętrzne skierowane jest na zewnątrz.Ogród jest tym wszystkim co kochasz.Widok ogródka skłania do uświadomienia sobie prawdy.Zmieniasz,przesadzasz rośliny,a to znaczy,że nadchodzą radości i zmiany dla Ciebie.W Tobie.Pracujesz nad sobą.Nawet przesadzić chciałaś trzy rośliny.Trzy oznacza to wszystko co kiełkuje w umyśle.Pojmowanie prawdy,inteligencja i harmonia.Zapowiedź bardzo szczęśliwego życia uczuciowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :) Kolejny raz dajesz mi dużo do myślenia i za to jestem Ci najbardziej wdzięczna. Czasami człowiek potrzebuje przysłowiowej wędki i odrobiny zachęty, by zacząć działać.

 

 

Jesteś drugą osobą, która bardzo mi pomogła w interpretacji, mam tutaj na myśli Sławomira, któremu również jestem bardzo wdzięczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Ja również Tobie pięknie dziękuję za te ciepło, miłe słowa i cieszę się, że mogłam Tobie pomóc.Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...