Jump to content

Ogródek, były partner, przesadzanie kwiatów - POMOCY


mika43
 Share

Recommended Posts

Ten sen wraca często od jakiegoś czasu, niczym powtórka filmu.

Jestem w swoim ogródku przed domem. Najpierw wyrywam chwasty, ogródek staje się piękny. Potem przechodzę do drugiej części ogródka, oddzielonej małym tarasikiem i murkiem. W rzeczywistości nic tam nie chce rosnąć, jest świerk, który skutecznie zakwasza ziemię i nic tam nie rośnie. Jednak we śnie były rośliny, w dodatku w miejscu, gdzie nic nie rośnie oprócz konwalii. Trochę mnie to zaskoczyło, ale zaczęłam przesadzać te rośliny, na pewno były to kwiaty, nie pamiętam jakie i chyba jakieś warzywa. Wiem, że przy świerku rosły trzy rośliny, które chciałam przesadzić.

W międzyczasie kazałam wynosić się z domu mojemu byłemu partnerowi. Zwyczajnie go wyrzuciłam i poczułam ulgę. Nie widziałam jego twarzy, ale wiedziałam, że to chodzi o niego. Rozstaliśmy się 8 lat temu, od tego czasu nie mam z nim żadnego kontaktu. Z tego co wiem, on ma już żonę i córkę. Nie myślę o nim i nie zamierzam wracać do przeszłości.

 

 

Co to może oznaczać?

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Sen powtarzający uwidacznia osobiste i konkretne zmagania służące Twojemu rozwojowi.Odpowiadają stałym Twoim zmaganiom stale powracającym w życiu.Wskazują słabości,nad którymi należy zapanować,coś zrozumieć.Powtarzający się sen wskazuje drogę osobistego rozwoju.Powtarzający,powracający sen mówi o tym,że musisz coś zrozumieć,czegoś się nauczyć.

O byłym partnerze nie myślisz ale mimo wszystko porządkujesz swoje życie uczuciowe co symbolizują kwiaty oraz porządkujesz swój ogródek.Częściowo zmieniasz.Zmieniasz swoje życie,jesteś inna osobą niż 8 lat temu,myślisz tteż juz inaczej.Zamknęłaś przeszłość.Jesteś pogodzona z nia.Twoje postrzeganie wewnętrzne skierowane jest na zewnątrz.Ogród jest tym wszystkim co kochasz.Widok ogródka skłania do uświadomienia sobie prawdy.Zmieniasz,przesadzasz rośliny,a to znaczy,że nadchodzą radości i zmiany dla Ciebie.W Tobie.Pracujesz nad sobą.Nawet przesadzić chciałaś trzy rośliny.Trzy oznacza to wszystko co kiełkuje w umyśle.Pojmowanie prawdy,inteligencja i harmonia.Zapowiedź bardzo szczęśliwego życia uczuciowego.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję :) Kolejny raz dajesz mi dużo do myślenia i za to jestem Ci najbardziej wdzięczna. Czasami człowiek potrzebuje przysłowiowej wędki i odrobiny zachęty, by zacząć działać.

 

 

Jesteś drugą osobą, która bardzo mi pomogła w interpretacji, mam tutaj na myśli Sławomira, któremu również jestem bardzo wdzięczna :)

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Ja również Tobie pięknie dziękuję za te ciepło, miłe słowa i cieszę się, że mogłam Tobie pomóc.Powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...