Jump to content

Spowiedź


aniusia206
 Share

Recommended Posts

Poszłam do spowiedzi. Nie wiedziałam, czy dostałam rozgrzeszenie, bo ksiądz w trakcie spowiedzi wyszedł z konfesjonału i uklęknął w kościele i zaczął się modlić. Potem w kościele zaczęłam się przebierać. Na sobie miałam spódnicę do kostek. Zdjęłam ją i zaczęłam zakładać spodnie wizytowe, eleganckie. Spódnica miała wzory w ciemne, duże kwiaty. Spodnie były w podłużne, cienkie paski i miały kolor grafitowy.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Jaki bład popełniłaś do którego się przyznajesz?Błąd związany z Twoją sferą emocjonalną.Spróbuj naprawić popełniony bład jeśli to możliwe.Jak nie inaczej to mentalnie.Bład,a moze masz poczucie winy z jakiegoś powodu?Masz nadzieję na wybaczenie,dzięki któremu uda się Tobie uwolnić i bedziesz mogła żyć dalej ze spokojnym sumieniem.Czy z powodu jakiegoś kłopotu w uczuciach nie obawiasz się kompromitacji i braku szacunku do Twojej osoby? Swoim snem wołasz o ochronę i oparcie.Czy nie jest tak?

Link to comment
Share on other sites

Myślałam, że sen dotyczy czegoś innego, ale tu ma Pani rację. Tu chodzi o zachowanie matki mojego chłopaka. Podobno mu matkuję, a ona przez to nie może patrzeć na mnie. Wczoraj nawet była o to zła, że on miał w aucie moje bagaże na wyjazd na studia. Jego rodzina mnie lubie, ale jego matka nie. Jak mogę mentalnie naprawić ten błąd? Jak Pani widzi to, co napisałam?

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Sen dotyczy uczuć,co potwierdza też spódnica w kwiaty.Ciemna spódnica-smutek.w tym znaczeniu.Czytając to co napisałaś i opierając się na intuicji uważam,że matka Twojego chłopaka jest najzwyczajniej w świecie zazdrosna o Ciebie.Czy nie jest tak,że wcześniej to ona była najważniejszą kobietą w jego życiu?teraz to się zmieniło a jej trudno się z tym pogodzić,zaakceptować to i przyjąć te zmiany.

Cierpliwością i miłością wszystko się udać może.Miłość i pozytywne myśli wysyłaj tej kobiecie.Wybacz jej wszystkie przykrości jakich od niej doznałaś.Wybacz sobie wszystkie niemiłe myśli o niej,swoje złe słowa,uczynki-jeśli takie były od Ciebie do niej.Wysyłaj jej miłość w myślach.W realu pokonuj ją pozytywnym do niej nastawieniem,nie złość się.Staraj zrozumieć.Wysyłaj miłość.Wizualizuj,że Cię lubi i akceptuje.Akceptuje Cię taka jaka jeste s.Napisz sobie afirmacje i pracuj z nimi.Systematycznie.Pomoże.I kochaj ja taka jaka jest. Na pewno pomoże.Na pewno nie od razu odczujesz zmiany ale za jakiś czas tak.Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Tak, on jest maminsynkiem, ale to dziwne, bo ona też o nim źle myśli w tym sensie, że nie da rady sobie sam w życiu.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Trzeba uwierzyć w siebie.Jeśli samemu uwierzy się w siebie,wszystko jest możliwe.Góry można przenosić.A jej pokazać choć kilka razy poprzez wyniki swoich działań,że jak się chce to się uda i jest możliwe.Nie wierzy we własne dziecko? Dlaczego go zniechęca?On powinien czuć mobilizację,widzieć i czuć,że najblizsze jego sercu osoby wierzą w niego,w jego możliwości.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, dlaczego jego matka ma takie zdanie o nim. Może myśli, że bez niej nie da sobie rady albo powinien może wg niej znaleźć bogatą.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Takim podejściem krzywdzi jego.Powinna też zobaczyć,że o wartości człowieka świadczy wnętrze a nie sfera materialna.Pomyśl nad działaniami,które napisałam Tobie wczoraj.Pomożesz Wam nimi.Myślenia nikomu nie zmienisz,osoby same muszą do tego dojrzeć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...