Jump to content
bartekdko

OOBE jakie to uczucie ? - wskazówka dla poczatkujacych

Recommended Posts

bartekdko

Witam

 

Chciałem nadmienić o jednej prostej rzeczy która dla osób początkujących wydaje sie dosyć trudna i zarazem porzadana.

Wiele ludzi próbuje się uczyć wychodzić poza cialo baaaaa.. chociaż LD i będzie okej jedynie najważniejszy problem jest w tym jak to ugryźć w końcu ciężko wyobrazić sobie co inni doznają wychodząc poza cialo opisuj namiętnie jak to jest jakie są wrażenia ale zdecydowanie dalej nam to nic nie mówi to tak jakby ktoś opisywał nam jakie dobre jest piwo taaam taaam daleko ( fakt chociaż znamy smak piwa ) co pozwala jako tako zobrazować sobie doznanie.

Tak więc jesli TY nie miałeś nigdy doznania poza ciałem szykuj się na mały przedsmak a zarazem potężne przyspieszenie procesu dostrojenia. Metoda jest bardzo prosta jak nie banalna i stać na nia każdego Kowalskiego.

biorąc kąpiel po pracy czy szkole zalej wody tyle byś był maksymalnie zakryty leząc całkowicie rozluźniony najlepiej jakby w pomieszczeniu nie było ciepło i było można odczuć wyraźnie różnice temperatur miedzy woda a otoczeniem...

podciągnij korek i spuszczaj wodę leż rozluźniony z zamkniętymi oczami niech ciało stanie się twoim ciałem astralnym poczuj jak woda opada a ty "wynurzasz sie z ciała" czując delikatny chłód czasami w oobe czuje się jeszcze wyraźniej

Jak widzisz nic wielkiego a możesz zbliżyć się do doznania które ZAPEWNIAM ci pozwoli ci przyspieszyć proces wychodzenia :)

 

pozdrawiam

i miłych doznań :]

Share this post


Link to post
Share on other sites
mallle

Pierwsze slysze o takiej metodzie :) Natomiast nadmienic sie powinno, ze obe zmienia diametralnie caly swiatopoglad. Ja kiedys bylam pewna, ze po smierci jest juz tylko nicosc a dzis jestem pewna, ze cialo w ktorym tkwimy jest tylko na jakis czas. Wg mnie nie ma lepszej metody od 4plus1.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdrawka

Ja doznaje LD pare razy w tygodniu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...