Skocz do zawartości

głód, okaleczone dłonie, kościół - proszę o interpretację :)


innin

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem głodna. W lodówce mam popsute jedzenie. Koło mnie siedzi pies także głodny . Dręczy mnie fakt, że nie mam czym go nakarmić. Czuję lub widzę obecność (chyba) duchów. Pojawia się moja matka zmartwiona moim głodem ale ja udaję, że wszystko jest dobrze po czym wychodzę z domu. Widzę jezdnię całkiem pustą ale boję się przez nią przejść. W końcu zbieram się na odwagę i przechodzę na drugą stronę. Pojawia się jeszcze silniejszy lęk. Boję się, że wszyscy ludzie chcą mnie dopaść. Uciekam, ukrywam się przed każdą napotkaną osobą. Docieram do kościoła. Wchodzę do środka. Podchodzi do mnie ksiądz, wskazuje na moje dłonie i znika. Patrzę na nie i widzę, że są okropnie spuchnięte, sine i zakrwawione. Znów uciekam ale biegnę kilka razy wokół kościoła w poszukiwaniu księdza, a obcy ludzie szukają mnie i chcą mnie skrzywdzić. Biegnę z powrotem na jezdnię i spotykam małą dziewczynkę na koniu, która także próbuje uciec, jednak jej się nie udaje. Ktoś ją zabiera.

 

Wszystko dzieje się na jakiejś wsi, jest ciepło i słonecznie. Jednak klimat przesycony grozą. Najbardziej wstrząsnęły mną te okaleczone dłonie i obecność duchów (czegoś czego nie umiem właściwe nazwać).

 

Co to może znaczyć? Ten sen bardzo wbił się moją głowę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Ty i Twój przyjaciel/partner odczuwacie niezaspokojone potrzeby uczuciowe,czujecie się samotni.Wdarłaś się do podświadomości.Dusi Cie poczucie uwięzienia.Kościół tuli,chroni i pociesza dlatego tam szukałaś ratunku.Rany dotyczą Ciebie,Twoich cierpień wewnętrznych.Kłopoty emocjonalne związane z najbliższym otoczeniem.Uczucia ze snu odczuwasz na jawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty masz przypadkiem leki? Przed ludzmi badz czymkolwiek? Tak sie pytam, bo mialam kiedys takiego chlopaka, co to z zewnatrz udawal mega bandyte, a sny mial nader straszne, cos podobnego do Twoich. Krew na dloniach, odnotowuje krew w danym miejscu na ciele zgodnie ze stanem poswiecenia samej siebie dla kogos. Masz potrzebe, ktora starannie starasz sie ukryc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...