Jump to content

Ciemność


Guest xx6
 Share

Recommended Posts

Ostatnio ciągle śni mi się ciemność, ale nie tak normalnie. W każdym śnie jestem zamknięta w małym ciasnym pomieszczeniu, wiem że się stamtąd nie potrafię wydostać, ogarnia mnie totalne przerażenie w takim stopniu że najczęściej się budzę i tego nie zauważam. Zaczynam chodzić po pokoju i szukać w pierwszym śnie szukałam światła, w drugim wyjścia a w trzecim klucza. Za pierwszym razem obudziło mnie światło, tzn dążyłam do małego czerwonego punktu. Myślałam że bardzo szybko ale tak na prawdę poruszałam się po pokoju i w końcu zapaliłam włącznik z czerwoną lampką który znajdował się za uchylonymi drzwiami. Za drugim razem śniło mi się ze zamknęli jakieś przesuwane drzwi w małym pomieszczeniu a ja tam weszłam żeby ratować kota, nikt mnie nie słyszał, obudziłam się gdy przesunęłam drzwi od szafy i one wydały charakterystyczny dźwięk. A dziś dziś znów pojawił się kot w moim śnie, tyle ze dziś wydawało mi się że obudziłam się sama, bo ktoś powinien być obok, a Go nie było. Tym razem nie wstałam ale się obudziłam znów przerażona tak ze gdyby ktoś kazał mi coś powiedzieć to bym nie powiedziała, zaczęłam szukać klucza po kołdrze dookoła, dopiero jak dotknęłam mojego kota, nauczona doświadczeniem z poprzednich snów zrozumiałam ze już wstałam. Nie wiem co o tym myśleć. Bardzo rzadko pamiętam sny, a te strasznie zapadają mi w pamięć. Kiedyś też taki sen miałam ze aż wstałam i zaczęłam zwalać kwiatki i pawie wybiłam szybę bo myślałam ze jestem zamknięta w luku bagażowym, dopiero po chwili zrozumiałam ze to sen. Miałam też dzisiaj sen o ciąży chyba powiązany z tym o ciemności. Ale ten był dobry, byłam w ciaży, byłam szczęśliwa, potem urodziłam i jeszcze przez kilka dni po porodzie miałam brzuszek :) Bardzo proszę o jakieś odpowiedzi. Zaznaczę że jestem teraz w okresie pomaturalnym, raczej zdałam wszystkie matury, a jeśli nie to mam plan jak ten rok zagospodarować, znalazłam świetnego chłopaka. Pozdrawiam.

 

Sądzę że można zwrócić też uwagę na kota, bo keidyś pytałam o interpretację snu i tam też pojawił się kociak, wtedy malutki, i też byłam przerażona ciemnoscią i niebezpieczeństwem.

Edited by xx6
Link to comment
Share on other sites

Mój brat kiedyś omal z okna (piętro) nie wyskoczył ;) Śniło mu się, ze jest nurkiem i skacze ze statku - obudził się w ostatniej chwili, stojąc w otwartym oknie w pozycji do skoku! ;)

 

Na temat snu nie chcę się wypowiadać. Ta ciemność jest znacząca, ale wypowiedzą się osoby bardziej kompetentne.

Link to comment
Share on other sites

No to miał niezłą przygodę :) Musiał się bardzo zdziwić i wystraszyc :)

 

Ja już nie raz chodziłam w nocy czy coś, ale nigdy mi się to tak często nie zdarzało :)

Link to comment
Share on other sites

  • Ismer changed the title to Ciemność

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...