Jump to content

nowy związek


agnieszka_z
 Share

Recommended Posts

W ciągu ostatniego miesiąca co drugą noc śni mi się że zaczynam nowy związek z którymś z moich znajomych. Najbardziej zapamiętałam dwa sny, jeden w którym dowiaduje się że mój były chłopak mnie zdradza, mówię mu o tym czego się dowiedziałam i odchodzę. Chwilę później spotykam kolege z którym jesteśmy w rzeczywistości w dobrym kontakcie, zaczynamy rozmawiać, śmiać się i w końcu idziemy razem do łóżka, po czym jesteśmy parą i we śnie jestem bardzo szczęśliwa.

Drugi sen zaczyna się na uczelni, na którą chodzi inny kolega, z którym nie znamy się za dobrze. Po wykładach on odprowadza mnie na autobus i na pożegnanie mnie całuje. Następnego dnia nie przychodzi na zajęcia więc piszę do niego sms i umawiamy się że przyjdzie po mnie po wykładach. Sen kończy się kiedy się spotykamy i już wiem że jesteśmy parą, i ponownie jestem bardzo szczęśliwa.

Kolega z pierwszego snu jest moim byłym, ale nasz związek był katastrofą. A z drugim kolegą nie rozmawiam za często i nigdy nie wydawał mi się interesujący. Jestem w dość poważnym związku od paru lat. Wiem, że te sny nie oznaczają chęci zdrady, ale powtarzają się już od miesiąca i trochę mnie zaciekawiły. Proszę o interpretacje

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Sen powtarzający uwidacznia osobiste i konkretne zmagania służące Twojemu rozwojowi.Odpowiadają stałym Twoim zmaganiom stale powracającym w życiu.Wskazują słabości,nad którymi należy zapanować,coś zrozumieć.Powtarzający się sen wskazuje drogę osobistego rozwoju.Powtarzający,powracający sen mówi o tym,że musisz coś zrozumieć,czegoś się nauczyć.

Sen o mężczyźnie z przeszłości,z którym przeżyłaś wielką miłość i z bardzo poważnych powodów doszło do rozstania stawia Cię w takiej sytuacji z obecnym partnerem.Może nie oznanczać jednak całkowitego rozpadu a być ostrzeżeniem bys nie popełniła błędów z poprzedniego związku.Masz czas i możliwość,by to zmienić, poprowadzić lepszą drogą obecny związek a znajdziesz w nim pełnię szczęścia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...