Skocz do zawartości

nowy związek


agnieszka_z

Rekomendowane odpowiedzi

W ciągu ostatniego miesiąca co drugą noc śni mi się że zaczynam nowy związek z którymś z moich znajomych. Najbardziej zapamiętałam dwa sny, jeden w którym dowiaduje się że mój były chłopak mnie zdradza, mówię mu o tym czego się dowiedziałam i odchodzę. Chwilę później spotykam kolege z którym jesteśmy w rzeczywistości w dobrym kontakcie, zaczynamy rozmawiać, śmiać się i w końcu idziemy razem do łóżka, po czym jesteśmy parą i we śnie jestem bardzo szczęśliwa.

Drugi sen zaczyna się na uczelni, na którą chodzi inny kolega, z którym nie znamy się za dobrze. Po wykładach on odprowadza mnie na autobus i na pożegnanie mnie całuje. Następnego dnia nie przychodzi na zajęcia więc piszę do niego sms i umawiamy się że przyjdzie po mnie po wykładach. Sen kończy się kiedy się spotykamy i już wiem że jesteśmy parą, i ponownie jestem bardzo szczęśliwa.

Kolega z pierwszego snu jest moim byłym, ale nasz związek był katastrofą. A z drugim kolegą nie rozmawiam za często i nigdy nie wydawał mi się interesujący. Jestem w dość poważnym związku od paru lat. Wiem, że te sny nie oznaczają chęci zdrady, ale powtarzają się już od miesiąca i trochę mnie zaciekawiły. Proszę o interpretacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Sen powtarzający uwidacznia osobiste i konkretne zmagania służące Twojemu rozwojowi.Odpowiadają stałym Twoim zmaganiom stale powracającym w życiu.Wskazują słabości,nad którymi należy zapanować,coś zrozumieć.Powtarzający się sen wskazuje drogę osobistego rozwoju.Powtarzający,powracający sen mówi o tym,że musisz coś zrozumieć,czegoś się nauczyć.

Sen o mężczyźnie z przeszłości,z którym przeżyłaś wielką miłość i z bardzo poważnych powodów doszło do rozstania stawia Cię w takiej sytuacji z obecnym partnerem.Może nie oznanczać jednak całkowitego rozpadu a być ostrzeżeniem bys nie popełniła błędów z poprzedniego związku.Masz czas i możliwość,by to zmienić, poprowadzić lepszą drogą obecny związek a znajdziesz w nim pełnię szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...