Jump to content

Tajemniczy prezent.


Żyrafka
 Share

Recommended Posts

Witam.

Moja byla przyjaciółka zaczęła mi źle życzyć i oddała prezent, który jej niegdyś dałam (bransoletke). Szkopuł tkwi w tym, iż bransoletka ta jest podobna do tej, którą jej podarowałam, ale nie tą samą. Nie chcę tego trzymać w domu, obawiam się o siebie i moje zwierzęta, moje pytanie brzmi: Jak się tego pozbyć? Spalić? Co poradzicie?

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

tak jak najszybciej go sie pozbądź nie wolno go nikomu dać najlepiej spalić a miejsce po ognisku zasypać pamiętaj to pilne

Link to comment
Share on other sites

nie oceniaj tak pochopnie, sprawdź najpierw czy faktycznie jest naładowana negatywną energią i dopiero wtedy gdy okaże się że faktycznie coś z nią nie tak podejmij odpowiednie środki. problem w tym iż owe środki będą się różniły w zależności od tego co w tym "siedzi", jednak najbardziej wszechstronną metodą pozbycia się takiego cuda jest spalenie gdyż ogień ma moc oczyszczającą.

Link to comment
Share on other sites

Guest beneton123

Jak bransoletka jest metalowa to się raczej nie da się spalić. Ja bym próbował oczyścić - włożyć na parę godzin do wody z solą, potrzymać kilka minut nad płomieniem świecy lub poprosić kogoś, kto ma inicjacje reiki II stopnia lub mistrzowskie o wykonanie oczyszczenia przy pomocy symbolu SH.

Link to comment
Share on other sites

Benrtonie to co napisałeś jest słuszne wobec normalnej biżuterii ale nie w tym przypadku ja trzeba potraktować jak laleczkę woodu a jeżeli chodzi o oczyszczanie znakami reiki to bardzo byłbym ostrożny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...