Skocz do zawartości

Cała Ona ;) - ZAKOŃCZONE


NeoNówka

Rekomendowane odpowiedzi

Może w wolnym czasie poćwiczycie z moim wyglądem :)

 

1. Mój wzrost

2. Włosy, jakie one są? krótkie, długie? kręcone, proste? blondynka, czy brunetka?

3. Kolor oczu? a może nosze okulary?

4. W co lubię się ubierać? Jaki styl preferuję? Może kolory?

5, Może mam jakieś blizny? znaki szczególne?

6. Ile mam dzieci? Jakiej płci?

7. Mój charakter?

i co tam Wam jeszcze wpadnie do głowy :)

 

Ciekawa jestem :)

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w wolnym czasie poćwiczycie z moim wyglądem :)

 

1. Mój wzrost

2. Włosy, jakie one są? krótkie, długie? kręcone, proste? blondynka, czy brunetka?

3. Kolor oczu? a może nosze okulary?

4. W co lubię się ubierać? Jaki styl preferuję? Może kolory?

5, Może mam jakieś blizny? znaki szczególne?

6. Ile mam dzieci? Jakiej płci?

7. Mój charakter?

i co tam Wam jeszcze wpadnie do głowy :)

 

Ciekawa jestem :)

 

1. niski wzrost myślę, że coś koło 160cm - 8 den

2. krótkie (średnie), proste, blond - 4 kiel, 5 miecz, 9 den

3. jasny jakiś kolorek, myśle, że niebieski; okularów brak

4. młodzieżowo i modnie; kolory szare, czarne (brązowe) - gier den, 4 buł, 10 miecz

5. masz, jest to coś na twarzy chyba jakaś blizna niewielka - 8 miecz, a buł

6. dwie dziewczyny - 2 buł, 5 den, 9 kiel

7. jesteś miła, stanowcza, dokładna, łatwo Cię zranić - 5 kiel, 3 den, a kiel

 

Kiedy odpowiedź? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mój wzrost/ gieremek pucharow/ niewysoka jestes, drobna - masz taka dziecieca posture, ja tu widze takie harmonijne 1,60m

2. Włosy, jakie one są? krótkie, długie? kręcone, proste? blondynka, czy brunetka?/ rycerz pucharow/ blond, krotkie, moga byc krecone, takie falujace raczej, miekkie

3. Kolor oczu? a może nosze okulary?/ Sila, As pentakli - wzrok masz dobry, ostry, ewentualnie soczewki nosisz - tu mam watpliwosci. Sila moze pochodzic od wzmocnienia, a as pentakli taki okular troche, kolor oczu: brazowawe, piwne, ewentualnie zielone

4. W co lubię się ubierać? Jaki styl preferuję? Może kolory? Page of Pentacles - kolory ziemi, moze jakies bojowki?;), modziezowo ale bez excesow, prosto, tradycyjnie, T-shirt +dzinsy + sportowe buty lub czolenka, ewentualnie czarne sukienki, jest w tym stroju lekkosc, ale na pewno nie jest krzykliwy, bizuterii brak albo male kolczyki w sztyfcie, zegarek. Stroj stonowany, neutralny

5, Może mam jakieś blizny? znaki szczególne? 2 miecze, krolowa mieczy - tak. Masz przeklote uszy i takie jakby sznyty widze;) albo blizna po zabiegu operacyjnym - wyrostek robaczkowy, moze cos kobiecego- cesarskie ciecie? A moze znamiona sobie usuwalas? Lub moze masz kilka drobnych tatuazy?

6. Ile mam dzieci? Jakiej płci? / 6 pentakli+ 8 kielichow. Masz :) Dziewczyna w okresie dojrzewania, ktora okres dziecinstwa ma juz za soba. Mysle, ze albo rozwazasz kolejne dziecko albo masz jeszcze drugie - mlodsze.

7. Mój charakter? 10 kielichow/ bardzo rodzinny, ciepla jestes, opiekuncza, dbasz o dom - to ci sprawia radosc, harmonijna, zyczliwa, zrownowazona optymistka, jestes takim katalizatorem konfiktow, scalasz rodzine, jestes wspanialomyslna - dobry z Ciebie czlowiek :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczona Waszymi odpowiedziami, a przy czytaniu postu tarocisty zaplułam biurko kawą :)

 

Odpowiedź dam ... jeszcze chwilka cierpliwości, bo może jeszcze się ktoś skusi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczona Waszymi odpowiedziami, a przy czytaniu postu tarocisty zaplułam biurko kawą :)

 

Odpowiedź dam ... jeszcze chwilka cierpliwości, bo może jeszcze się ktoś skusi :)

 

Czyli nietrafione sa?;))) wiem, ze nie mozesz podpowiadac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wzrost - Giermek Buław - wysoka i szczupła

2. Włosy - Rydwan - Osoba na karcie RW ma jasne, ale jakoś widzę Cię jako brunetkę o długich prostych włosach (chyba sugeruję się AVatarem) :)

3. Oczy - 6 kielichów, As kielichów - niebieskie, możliwe szkła kontaktowe, czasem okulary

4. Ubiór, styl, kolory - Diabeł, 5 mieczy, 2 kielichy - zdecydowane kolory, prosty klasyczny krój, dużo czerni (znowu ten AV), obcisłe dżinsy, krótkie spódniczki, szorty, białe klasyczne bluzki, na wyjścia mała czarna. Czasami dla odmiany masz ochotę na odrobinę romantyzmu - zwiewne lekkie sukienki, tuniki.

5. Blizny, znaki szczególne - 4 miecze - coś jest na rzeczy, ale nie wiem co... Może po cesarskim cięciu?

6. Dzieci, płeć - Umiarkowanie, 9 Mieczy, 3 Miecze - masz babo placek, chyba dwoje - dziewczynka i chłopiec, a może troje...? Albo usilnie się starasz... Coś mi jeszcze do głowy... ale nie, może nie...

7. Charakter - Rycerz Buław, Królowa Buław, Król Buław - wow, wow, wow... Energiczna taka, że się masz. Musisz działaś, w jednym miejscu nie wysiedzisz, czasem wręcz porywcza i wybuchowa...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wzrost - myślę, że jesteś dość wysoka znaczy około 170 - 180 (7 mieczy) i masz kompleks na tym punkcie:)

2. Włosy - stawiam, że kręcone i długie... albo z blondynki farbujesz się na ciemno, albo z ciemnego na blond:) (as pentkali, as buław)

3. Oczy - oj nie jeden już stracił dla nich głowę, jest w nich coś niezwykłego i intrygującego... sądzę, że są w odcieniu orzecha, brązu, z żółtymi bądź zielonymi plamkami... jeśli coś nosisz to soczewki, może nawet kolorowe:) (diabeł)

4. Strój - Myślę, że to taka sportowa elegancja, albo całkiem na sportowo, cenisz sobie wygodę w stroju i to jest Twój priorytet podczas zakupów, nie założysz nic w czym źle się czujesz (rydwan)

5. Znaki szczególne - Jakieś pieprzyki, albo uczulenie na słońce... myślę, że masz wrażliwą skórę na opalanie (słońce)

6. Dzieci - hmmm a masz jakieś? może straciłaś kiedyś dziecko? jeśli tak to dwójkę córkę i syna... albo dzieci wyszły już z domu, córka na pewno śliczna kobieta i syn młody przystojny mężczyzna (wieża, siła, król buław)

7. Charakter - jesteś osobą praktyczną, lubisz spokój i harmonię, cenisz sobie domową atmosferę, ale z drugiej strony potrafisz dać popalić jak Cię ktoś zdenerwuje... myślę, że jesteś z kobiet, które doskonale realizują się w domu i pracy zawodowej jednocześnie... kochasz swoją rodzinę ponad wszystko i zrobiłabyś dla niej wszystko... w domu czujesz się doceniania i niezbędna do jego prawidłowego funkcjonowania... najbardziej kochasz te dni, które możesz spędzić w rodzinnym gronie... z tym, że w domu to Ty raczej jesteś szefem, większość rzeczy planujesz i nie lubisz kiedy ktoś Ci psuje szyki...(król pentakli, 10 kielichów)

 

no ciekawa jestem bardzo... zobaczymy czy coś trafię:)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mój wzrost/ gieremek pucharow/ niewysoka jestes, drobna - masz taka dziecieca posture, ja tu widze takie harmonijne 1,60m

2. Włosy, jakie one są? krótkie, długie? kręcone, proste? blondynka, czy brunetka?/ rycerz pucharow/ blond, krotkie, moga byc krecone, takie falujace raczej, miekkie

3. Kolor oczu? a może nosze okulary?/ Sila, As pentakli - wzrok masz dobry, ostry, ewentualnie soczewki nosisz - tu mam watpliwosci. Sila moze pochodzic od wzmocnienia, a as pentakli taki okular troche, kolor oczu: brazowawe, piwne, ewentualnie zielone

4. W co lubię się ubierać? Jaki styl preferuję? Może kolory? Page of Pentacles - kolory ziemi, moze jakies bojowki?;), modziezowo ale bez excesow, prosto, tradycyjnie, T-shirt +dzinsy + sportowe buty lub czolenka, ewentualnie czarne sukienki, jest w tym stroju lekkosc, ale na pewno nie jest krzykliwy, bizuterii brak albo male kolczyki w sztyfcie, zegarek. Stroj stonowany, neutralny

5, Może mam jakieś blizny? znaki szczególne? 2 miecze, krolowa mieczy - tak. Masz przeklote uszy i takie jakby sznyty widze;) albo blizna po zabiegu operacyjnym - wyrostek robaczkowy, moze cos kobiecego- cesarskie ciecie? A moze znamiona sobie usuwalas? Lub moze masz kilka drobnych tatuazy?

6. Ile mam dzieci? Jakiej płci? / 6 pentakli+ 8 kielichow. Masz :) Dziewczyna w okresie dojrzewania, ktora okres dziecinstwa ma juz za soba. Mysle, ze albo rozwazasz kolejne dziecko albo masz jeszcze drugie - mlodsze.

7. Mój charakter? 10 kielichow/ bardzo rodzinny, ciepla jestes, opiekuncza, dbasz o dom - to ci sprawia radosc, harmonijna, zyczliwa, zrownowazona optymistka, jestes takim katalizatorem konfiktow, scalasz rodzine, jestes wspanialomyslna - dobry z Ciebie czlowiek :)

 

no na charakter mnie też 10 kielichów wyszła... to teraz już jestem w ogóle ciekawa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mój wzrost - 2 miecze - jestes dość wysoka( powiedzmy 170-174) i szczupła

2. Włosy, jakie one są? krótkie, długie? kręcone, proste? blondynka, czy brunetka? - królowa denarów - jak dla mnie ciemny blond , długie , rzekłabym że są Twoja ozdobą

3. Kolor oczu? a może nosze okulary? - król buław - oczy brązowe , wydaje mi się że raczej nie nosisz okularów

4. W co lubię się ubierać? Jaki styl preferuję? Może kolory? - koło fortuny - wydaje mi się, że w zasadzie nie masz okreslonego stylu - wszystko zależy od okoliczności i Twojego stanu ducha ( czyli raz może to być czerń a raz dość odważne łaczenie kolorów)

5, Może mam jakieś blizny? znaki szczególne? - as denarów - chyba niekoniecznie sa a jesli już to cos niewielkiego na nodze

6. Ile mam dzieci? Jakiej płci? - 2 buławy , umiarkowanie - dwoje dzieci - jakiej płci- wisielec, królowa mieczy - syn i córka

7. Mój charakter? - 10 mieczy , 3 miecze, 5 mieczy ....no rozwaliły mnie te miecze na łopatki - jesteś estetką, intelektualistką, jesteś bardzo aktywna i posiadasz wiele zainteresowań, bystra i taktowna, w sypialni namiętna :) żeby nie było tak w samych superlatywach to kiedy ktoś ci nadepnie na odcisk potrafisz dac odczuc że ci sie to nie podobało czasem potrafisz być cyniczna

 

Ufff....co z tego sie sprawdzi zobaczymy - ale jakos nie daję sobie zbyt duzych szans Teraz zostaje czekac na odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

1. Mój wzrost- (4 monet, 8 pucharów, rycerz buław) ani za niska ani za wysoka ;-)

2. Włosy, jakie one są? krótkie, długie? kręcone, proste? blondynka, czy brunetka? (głupiec) myślę,że krótkie włosy masz, (rycerz buław) kolor włosów jakiś ognisty masz :D (9 monet) włosy masz proste

3. Kolor oczu? a może nosze okulary? (Kochankowie) masz ciemne oczy, (8 monet) możesz nosić okulary ale nie cały czas, może do czytania do pracy albo przed kompa

4. W co lubię się ubierać? Jaki styl preferuję? Może kolory? (rycerz kielichów) lubisz swobodę ale jednocześnie elegancję. Chcesz wyglądać ładnie ale musi być tak żebyś nie miała ograniczonych ruchów ;-) (gieremek mieczy) kolory jakie lubisz to odcienie szarości, niebieskie, granatowe, takie zimne kolory

5, Może mam jakieś blizny? znaki szczególne? (Gieremek monet) raczej nie masz

6. Ile mam dzieci? Jakiej płci? (papież, król buław, śmierć) myślę,że masz jedno dziecko syna

7. Mój charakter? (3 kielichów) jesteś bardzo otwarta na ludzi, lubisz towarzystwo, jesteś pomysłowa, ambitna, szalona (pozytywnie oczywiście) masz poczucie humoru :-)

i co tam Wam jeszcze wpadnie do głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, oto odpowiedzi :)

 

Najbardziej rozbawiło mnie to, że jestem blondynką, bo nie wyobrażam sobie siebie samej w kolorze blond :):):)

 

 

1. Mój wzrost - mam 165 cm wzrostu :)

2. Włosy, jakie one są? krótkie, długie? kręcone, proste? blondynka, czy brunetka? - włosy do połowy szyi, naturalnie kręcone, brązowe :)

3. Kolor oczu? a może nosze okulary? - oczy brązowo - piwne, zawsze w okularach, bo nie wyobrażam sobie życia bez nich :) bardziej z przyzwyczajenia, niż z konieczności :)

4. W co lubię się ubierać? Jaki styl preferuję? Może kolory? - styl sportowy, aczkolwiek stosowny do wieku, wygoda to podstawa :) - kolory stonowane, rzadko żywe i ostre.

5, Może mam jakieś blizny? znaki szczególne? - mam bliznę na noce na prawej łydce :) poza tym małe blizna na lewej ręce.

6. Ile mam dzieci? Jakiej płci? - mam syna 15 lat :) a co do tej córki, albo Wam wyszły moje myśli, bo ostatnio chyba obudziły się we mnie uczucia macierzyńskie i marzy mi się córeczka .... albo .... poroniłam, może to była córka ....

7. Mój charakter? - o tym pozaznaczam w waszych odpowiedziach, bo ciężko napisać wszystko o sobie :)

 

 

Tarocista

1. niski wzrost myślę, że coś koło 160cm - 8 den idealnie prawie :)

4. młodzieżowo i modnie; kolory szare, czarne (brązowe) - gier den, 4 buł, 10 miecz - można tak powiedzieć, chociaż ta moda to lekko naciągane ;) ale kolory tak :)

7. jesteś miła, stanowcza, dokładna, łatwo Cię zranić - 5 kiel, 3 den, a kiel - bywam miła ;) stanowcza też ;) dokładna aż za bardzo i trafiając w czuły punkt można mnie łatwo zranić :)

 

 

 

Solweig

1. Mój wzrost/ gieremek pucharow/ niewysoka jestes, drobna - masz taka dziecieca posture, ja tu widze takie harmonijne 1,60m - tak, niektórzy nie wierzą, że mój syn to syn a nie np brat :) i wzrost prawie idealnie :)

2. Włosy, jakie one są? krótkie, długie? kręcone, proste? blondynka, czy brunetka?/ rycerz pucharow/ blond, krotkie, moga byc krecone, takie falujace raczej, miekkie - kręcone, miękkie owszem, tylko ta blondynka znów skąd? ;)

3. Kolor oczu? a może nosze okulary?/ Sila, As pentakli - wzrok masz dobry, ostry, ewentualnie soczewki nosisz - tu mam watpliwosci. Sila moze pochodzic od wzmocnienia, a as pentakli taki okular troche, kolor oczu: brazowawe, piwne, ewentualnie zielone - dobra droga z tym wzmacnianiem :) kolor się zgadza :)

4. W co lubię się ubierać? Jaki styl preferuję? Może kolory? Page of Pentacles - kolory ziemi, moze jakies bojowki?;), modziezowo ale bez excesow, prosto, tradycyjnie, T-shirt +dzinsy + sportowe buty lub czolenka, ewentualnie czarne sukienki, jest w tym stroju lekkosc, ale na pewno nie jest krzykliwy, bizuterii brak albo male kolczyki w sztyfcie, zegarek. Stroj stonowany, neutralny - idealnie :)

5, Może mam jakieś blizny? znaki szczególne? 2 miecze, krolowa mieczy - tak. Masz przeklote uszy i takie jakby sznyty widze;) albo blizna po zabiegu operacyjnym - wyrostek robaczkowy, moze cos kobiecego- cesarskie ciecie? A moze znamiona sobie usuwalas? Lub moze masz kilka drobnych tatuazy? - uszy tak, reszta niestety nie, poród miałam naturalny :)

6. Ile mam dzieci? Jakiej płci? / 6 pentakli+ 8 kielichow. Masz :) Dziewczyna w okresie dojrzewania, ktora okres dziecinstwa ma juz za soba. Mysle, ze albo rozwazasz kolejne dziecko albo masz jeszcze drugie - mlodsze. - gdyby to lekko odwrócić, można dopasować ;)

7. Mój charakter? 10 kielichow/ bardzo rodzinny, ciepla jestes, opiekuncza, dbasz o dom - to ci sprawia radosc, harmonijna, zyczliwa, zrownowazona optymistka, jestes takim katalizatorem konfiktow, scalasz rodzine, jestes wspanialomyslna - dobry z Ciebie czlowiek :) - rodzina to dla mnie całe życie, reszta też prawda ;) no z tym dobrym człowiekiem bym polemizowała ;)

 

 

Katijo

1. Wzrost - Giermek Buław - wysoka i szczupła - tak jestem szczupła, nawet czasami chuda ;) niestety 165 to troch za mało na wysoka :)

4. Ubiór, styl, kolory - Diabeł, 5 mieczy, 2 kielichy - zdecydowane kolory, prosty klasyczny krój, dużo czerni (znowu ten AV), obcisłe dżinsy, krótkie spódniczki, szorty, białe klasyczne bluzki, na wyjścia mała czarna. Czasami dla odmiany masz ochotę na odrobinę romantyzmu - zwiewne lekkie sukienki, tuniki. - d jakiegoś czasu kocham tuniki :) szortów unikam, ale na rolkach i na rowerze tak zakładam :) cała reszta tak :)

6. Dzieci, płeć - Umiarkowanie, 9 Mieczy, 3 Miecze - masz babo placek, chyba dwoje - dziewczynka i chłopiec, a może troje...? Albo usilnie się starasz... Coś mi jeszcze do głowy... ale nie, może nie... - no właśnie teraz trudno wyczuć jak to wyszło.

7. Charakter - Rycerz Buław, Królowa Buław, Król Buław - wow, wow, wow... Energiczna taka, że się masz. Musisz działaś, w jednym miejscu nie wysiedzisz, czasem wręcz porywcza i wybuchowa... - mam rupie w d.... ;) jak mawia moja mama :) nie cierpię siedzenia w miejscu :) wybuchy tez się zdarzają ;)

 

Rozrabiara

3. Oczy - oj nie jeden już stracił dla nich głowę, jest w nich coś niezwykłego i intrygującego... sądzę, że są w odcieniu orzecha, brązu, (diabeł) - nieskromnie mówiąc, podobno takie są ;) ten niejeden tak mawiał ;)

4. Strój - Myślę, że to taka sportowa elegancja, albo całkiem na sportowo, cenisz sobie wygodę w stroju i to jest Twój priorytet podczas zakupów, nie założysz nic w czym źle się czujesz (rydwan) - masz rację, strój jest dla mnie bardzo ważny i nie załże za skarby, czegoś w czym źle się czuję.

5. Znaki szczególne - Jakieś pieprzyki, albo uczulenie na słońce... myślę, że masz wrażliwą skórę na opalanie (słońce) - nigdy nie miałam problemów ze skóra, a na słońcu mogłam leżć plackie ale w tym roku pojawiły mi się jakieś krostki po słońcu :)

6. Dzieci - hmmm a masz jakieś? może straciłaś kiedyś dziecko? jeśli tak to dwójkę córkę i syna... albo dzieci wyszły już z domu, córka na pewno śliczna kobieta i syn młody przystojny mężczyzna (wieża, siła, król buław) - to już wiesz jak jest ....

7. Charakter - jesteś osobą praktyczną, lubisz spokój i harmonię, cenisz sobie domową atmosferę, ale z drugiej strony potrafisz dać popalić jak Cię ktoś zdenerwuje... myślę, że jesteś z kobiet, które doskonale realizują się w domu i pracy zawodowej jednocześnie... kochasz swoją rodzinę ponad wszystko i zrobiłabyś dla niej wszystko... w domu czujesz się doceniania i niezbędna do jego prawidłowego funkcjonowania... najbardziej kochasz te dni, które możesz spędzić w rodzinnym gronie... z tym, że w domu to Ty raczej jesteś szefem, większość rzeczy planujesz i nie lubisz kiedy ktoś Ci psuje szyki...(król pentakli, 10 kielichów) wszystko duże TAK :)

 

Ansie

2. Włosy, jakie one są? krótkie, długie? kręcone, proste? blondynka, czy brunetka? - królowa denarów - rzekłabym że są Twoja ozdobą - tak wszyscy mówią, ale ja sama oczywiście wolałabym proste :)

5, Może mam jakieś blizny? znaki szczególne? - as denarów - chyba niekoniecznie sa a jesli już to cos niewielkiego na nodze - doskonale :)

6. Ile mam dzieci? Jakiej płci? - 2 buławy , umiarkowanie - dwoje dzieci - jakiej płci- wisielec, królowa mieczy - syn i córka - to już wiesz ...

7. Mój charakter? - 10 mieczy , 3 miecze, 5 mieczy ....no rozwaliły mnie te miecze na łopatki - jesteś estetką, intelektualistką, jesteś bardzo aktywna i posiadasz wiele zainteresowań, bystra i taktowna, w sypialni namiętna :) żeby nie było tak w samych superlatywach to kiedy ktoś ci nadepnie na odcisk potrafisz dac odczuc że ci sie to nie podobało czasem potrafisz być cyniczna - wowwwwww :) nie mogę jednak zaprzeczyć, TAK!

 

Magdalena07

1. Mój wzrost- (4 monet, 8 pucharów, rycerz buław) ani za niska ani za wysoka ;-) - no powiedzmy, że to jest średni wzrost ;)

4. W co lubię się ubierać? Jaki styl preferuję? Może kolory? (rycerz kielichów) lubisz swobodę ale jednocześnie elegancję. Chcesz wyglądać ładnie ale musi być tak żebyś nie miała ograniczonych ruchów ;-) (gieremek mieczy) kolory jakie lubisz to odcienie szarości, niebieskie, granatowe, takie zimne kolory - TAK! wygoda to podstawa :)

6. Ile mam dzieci? Jakiej płci? (papież, król buław, śmierć) myślę,że masz jedno dziecko syna - TAK! jako jedyna :)

7. Mój charakter? (3 kielichów) jesteś bardzo otwarta na ludzi, lubisz towarzystwo, jesteś pomysłowa, ambitna, szalona (pozytywnie oczywiście) masz poczucie humoru :-) - to poczucie humoru jest dość specyficzne ;) i reszta TAK :)

 

Dziękuję wszystkim za udział w warsztacie, Karty są niesamowite, nic się przed nimi nie ukryje ....

Pozdrawiam :)

 

3. Kolor oczu? a może nosze okulary? - król buław - oczy brązowe - TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty są naprawdę niesamowite....

.... albo .... poroniłam, może to była córka ....

Tak właśnie pomyślałam na te moje karty...

6. Dzieci, płeć - Umiarkowanie, 9 Mieczy, 3 Miecze - masz babo placek, chyba dwoje - dziewczynka i chłopiec, a może troje...? Albo usilnie się starasz... Coś mi jeszcze do głowy... ale nie, może nie...

Bałam się napisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem ... rozumiem ... ale popatrzcie jak to Karty wszystko pokażą ... swoją drogą to było dawno temu, poroniłam zaraz na początku, może byłam w 2 miesiącu - kurde, czyli jest duże prawdopodobieństwo, że to była dziewczynka ... a teraz tak mi się marzy takie maleństwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okropnie się boję, po tamtym razie .... poza tym ... sama nie wiem, czy to byłaby dobra decyzja ... chyba nie dojrzałam w pełni do świadomej decyzji na TAK, choć na widok małych dzieci coś mi się robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawie powychodziło - teraz muszę nad tym przysiąść :) Totalnej kompromitacji nie było ale daleko do doskonalości :) Chociaz powiem szczerze że te 165 przy tych mieczach nie pasuje mi wcale :) A pierwszym skojarzeniem które nawet sobie wypisalam na karteluszce po wyciągnięciu królowej denarów odnośnie włosów był brąz ale stwierdziłam że skąd przeciez denary to zazwyczaj ciemni blondyni ...i w ten oto sposób zrobiłam z ciebie blondynkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie moge! Jestem pod wrazeniem!:D Bardzo cenne cwiczenie - dziekuje :D

 

Pierwsza moja mysl na 8 pucharow to bylo poronienie, ale tez stwierdzilam, ze nie bede z czyms takim wyskakiwac...co do plci, to jest jakos moja slaba strona - tutaj w sumie zgadywalam; wlosy blond mi sie z pucharow wziely;) Miecze w odpowiedzi na blizny pokazaly, ze na pewno sa jakies "zadrapania" i cos napisalas o jakis bliznach; co do wzroku - Sila mnie ostatnio dezorientuje; chyba powinnam pomedytowac z ta karta :)

 

Ale bardzo jestem z siebie zadowolona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było źle... dziękuję za ćwiczenie... było trudne:P

wiem, że nietakt był z tą wieżą... ale po prostu to było ewidentne i samo mi się cisnęło... ale syna masz i to najważniejsze:) no, a jak się uczucia macierzyńskie odezwały to nic tylko się starać za nim się rozmyślisz;)

Edytowane przez rozrabiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...