Jump to content
Ela2111

Gorąca prośba do Maddie

Recommended Posts

Ela2111

Czy mogłabym prosić o pomoc w podjęciu decyzji, bo sama jestem już tak skołowana, że nie wiem w co bardziej warto zainwestować siły:

Ela 08/07/1978 i Dawid 29/08/1976

czy może większe dopasowanie byłoby z Piotrem 30/08/1971

????????????????

Share this post


Link to post
Share on other sites
maddie88

Witam :)

 

Nie dziwię się, że masz trudny wybór... Obaj Panowie są z Tobą kompatybilni, jeśli chodzi o Drogę Życia. Ty jesteś 4/22, Dawid 6/33 i Piotr - 2/11. I ja osobiście nie mogę wskazać Ci, z którym stowrzyłabyś lepszy związek - nie mogę tej decyzji podjąć za Ciebie. Napiszę jedynie, jak Wasze relacje wyglądają z numerologicznego punktu widzenia.

 

Z Dawidem jesteście w relacji karmicznej - i chyba połaczyła Was silna chemia i ona szybko nie minie ;) Jest w tej chwili bardzo wazny w Twoim życiu, ma Ci pomóc w przejściu ważnej dla Ciebie lekcji, przypuszczam, że związanej z rodziną: Twój 1 Punkt Zwrotny i Jego Droga Życia się pokrywają. Moja uwaga i proszę pamietaj o tym - bo numerologia jest własnie po to, by pomagać, a nie przepowiadać; jesli zrozumiemy źródło problemu, można go naprawić :) Jesteś osobą, która lubi postawić na swoim :) W tym związku Twoje problemy z osiagnięciem równowagi wewnętzrnej i zaznaczony brak nieodpowiedzialności u Pana mogłyby doprowadzić do wzajemnych oskarżeń, co mogłoby znacznie oziębić relację. Więc tutaj trzeba to mieć na uwadze.

 

Jesli chodzi o Piotra, to Pan znajduje się w okresie sprzyjającym relacjom twórczym, nowym znajomościom, spotkaniom, podróżom...przyjeciom itp. Czas bardzo towarzyski dla niego, okres w którym wiele sie dzieje, a on ma okazję, by się wykazać, nawiązywać kontakty, wykorzystywać ten czas w pełni. Ty z kolei masz bardziej "poważne" wibracje - odpowiedzilaności zawodowej, rodzinnej, bardziej kierujesz sie ku życiu rodzinnemu. Pan ma w swoich wyzwaniach : 5, 6 i 1 jako wyzwanie główne. Więc troche z niego lekkoduch, lubi troche sobie pofolgować ;), poczucie odpowiedzialności - też mógłby tu popracować nad nim (również 6 w wyzwaniu) i gł. enegia 1 - czyli indywidualista. Jeśli Tobie nie będzie pasować jego zachowanie,jesli się nie dogadacie, to może to przypominać życie obok siebie.

 

Więc wybór nie jest łatwy, to fakt. Ale jak już wspomniałam, nie mogę go podjąć za Ciebie. Mam nadzieję, że chcociaż trochę pomogłam.

 

Pozdrawiam,

Maddie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ela2111

Dziękuję bardzo!

Tak nie ukrywam, że stoję na rostaju dróg i nie mogę się zdecydować jak pokierować swoim życiem, żebym to ja była szczęśliwa a nie wszyscy wokół ;)

Co do tego, że jestem osobą która lubi postawić na swoim...:) cóż poszłabym nawet o krok dalej i napisała, że nie przyjmuję do wiadomości innej opcji niż ta zaplanowana przeze mnie :)

Opisy 2 Panów - trafione w 10.

Jeszcze raz bardzo dziękuję.

E.

Share this post


Link to post
Share on other sites
maddie88

Dziękuję :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...