Jump to content

Stary dom, trumna bardzo proszę o intepretacje bardzo mi na niej zalezy

kasiaren
 Share

Recommended Posts

Witam otoz snilo mi sie dzisiaj

1 Stalam przed domem (to byl moj dom ale nie byl podobny) byl on prostokatny z dwoma oknami jak dla starszych ludzi byl drewniany, rozlatywal sie juz sprochniany deski zaczely odlatywac i tak stalam chyba z tatem i mowilam ze trzeba cos z tym zrobic a on ze sie nie da nic zrobic

2 Snilo mi sie ze jechalam na pogrzeb dziadka ktory juz nie zyje i gdy bylismy przed kosciolem podziala sie trumna szukalismy jej az w koncu znalezlismy w jakims samochodzie tylko ten samochod chcial nas zestrzlic (mielismy przy sobie jakis nadajnik) moj ukochany przed kosciolem powiedzial ze chce nas zabic i wyrzucilam ten nadajnik przez okno a samochod wycelowal w niego i tak jakby sie w nim schował

Bardzo proszę o interpretację zwlaszcza tego pierwszego snu

Z gory dziękuję

Sen o domu jest bardzo wazny. W Twoim zyciu zachodza lub (wkrotce zajda) powazne zmiany. Cos ulegnie wielkiej przemianie- Twoja osobowosc, dotychczasowy styl zycia,poglady itp,.Rozpadnie sie moze jakis zwiazek z kims lub czyms i jest proces nie do zatrzymania.

Guest cyganicha

Pierwszy przedstwiony przez Ciebie sen reprezentuje Ciebie w obliczu wydarzeń.Jest Twoim życiem,stałą osnową Twoich przeżyć.To zapowiedź nieuchronnego końca jakiegoś stylu życia,związku,relacji.W Twoim domu,w rodzinie coś się wydarzy.W każdym razie definitywne zerwanie z przeszłością.