Jump to content

Dwa dziwne sny

lolsonowa
 Share

Recommended Posts

Cześć jestem nowa, więc jeśli robie coś źle wybaczcie.

Miałam dzisiaj z rana dwa śny. Najpierw śniła mi się pędząca na mnie i moją przyjaciólkę ciężarówka, która jechała taką wąską uliczką niedaleko mojego domu. Prawie na Nas wjechal, ale w ostatniej chwili zatrzymała sie z piskiem opon i obudziła mnie siostra, bo krzyczałam przez sen. Ciężarówka była ogromna i wydawało mi się, że jedzie nią chłopak z którym ostatnio się spotkałam. Zresztą wogóle jakbyśmy z koleżnaką przed czymś uciekały. Ten śnił mi się około 4 nad ranem.

Drugi natomiast snił mi się po tym. Wszystko działo się w moim pokoju. Śniło mi się okropne dziecko, miało ok 3 lat i strasznie krzyczało, gryzło mnie i drapało. Twarz miało w potwornym grymasie. Nie miałam siły się od niego uwolnić, w końcu zaczęłąm je bić, ale i tak nie dawałam mu rady. Później przyszły na pomoc moje dwie młodsze siostry i zarzuciłyśmy na to dziecko jakąś płachtę i się obudziłam.

Zdaje mi sie, ze w snie o ciezarowce dochodzi do glosu Twoja obawa o to, ze wiez z ttym chlopcem z ciezarowki zagraza Twojej wiezi z przyjaciolka. Co czesto w realu sie zdarza, gdyz trudno czesto pogodzic milosc do chlopaka z przywiązaniem do przyjaciolki. W takiej sytuacji czesto jest ona wystawiona na probe, bo ciezko przyjaciolce zrozumiec Twoj brak czasu i zaangazowania dla jej spraw.

Co do 2 snu. Czy gdy mialas 3 lata lub przed 3 laty zarzylo sie cos traumatycznego w Twoim zyciu?