Jump to content

Próba OOBE , LD bądz zwykły sen?


Malutki
 Share

Recommended Posts

Witam.

Piszę ponownie na ten temat bo jestem ciekaw opinii expertów w tej dziedzinie bądz osób które o tym mają jakiekolwiek pojęcie.

Kilka dni temu położyłem się do łóżka , około 10-11 przy zmęczonym umyśle.

Ciągle rozmawiałem z moją kobietą zanim usnąłem , oczywiście dosyć często rozmawiamy przez telefon.

Usypiałem powolutku z przy rozbudzonym umyśle , byłem zmęczony.

Zacząłem widzieć szary obraz , widziałem kamienice , a raczej wejście do niej . Wszystko było szarawe,a ja wdrążałem w to (to był chyba sen) im mocniej sie skupiałem tym bardziej wyrazne to się robiło , nie stałem tylko w powietrzu wisiałem.

Usłyszałem w uchu głos mojej kobiety , mówiła coś jakby była obok mnie a głos słyszałem jakbym był omdlony bądz pół świadomy taki stłumiony. Stwierdziłem , że wyjde z tego cokolwiek to jest.

Otworzyłem oczy,byłem w trakcie w paraliżu i czekałem aż minie.

Miałem wrażenie , że miałem ją na słuchawce bo tak ją słyszałem ale jednak nie miałem jej a nawet nie byłem podłączony (często zasypiam z słuchawką w uchu podczas rozmowy a miałem takie wrażenie , że tak było!).

Chciałbym się mniej więcej dowiedzieć, czy to mógł być wstęp do OOBE bądz LD lub zupełnie normalny pół świadomy sen?

Dziękuje z góry za jakiekolwiek odpowiedzi,pozdrawiam Was!

Link to comment
Share on other sites

Hmm. Z mojego doświadczenia wynika ze paraliż (po)senny następuje po paraliżu (na)sennym. Zauważyłem ze na forum są opisywane przypadki w których wynika ze podczas snu nie było takowych objawów i pojawiły sie one dopiero po przebudzeniu. Tez miałem takie wrażenie ale od kiedy zacząłem intensywnie medytowac spamietuje coraz lepiej swoje sny... I zacząłem spostrzegac ze moja nieumiejetnosc ruchu po przebudzeniu (paraliż) wynika tylko z tego ze podczas snu również on nastąpił i mnie znieruchomil na jawie. Wydaje mi sie ze zbyt łatwo sie podchodzi na tym forum do przejścia "ze snu do LD" gdyż wydaje mi sie ze skoro coraz wiecej zapamietuje ze swoich snów to rownież pragnę coraz bardziej osiągnąć stan snu kontrolowanego smu z czego wynika ze niektórzy maja czasem blokadę w postaci paraliżu bądź wolniejszego ruszenia sie(rownież w trakcie snu jak i po przebudzeniu). Jest to kolejna rzecz która mnie na tym forum zaskakuje ze mimo tylu doświadczonych osób nikt nie ma pojęcia ze niektórzy maja dodatkowa blokadę (owszem czasami jej nie mam jak chce LD ale często własnie jest)i odkrywam to dopiero ja? Dziwna sprawa ale dla mnie paraliż jest już naturalna rzeczą od razu sie tłumaczę ze nie specializuje sie w OOBE mimo ze wiem jak tam wyjść to jestem sceptykiem co do tego zdarzenia ale moim skromnym zdaniem paraliż następuje tylko i wyłącznie z kontrolowanej(lub nie) chęci wyjścia z ciała lub osiągnięcia LD.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tak z mojego doświadczenia wychodzi to , że ja zawsze mam świadomość podczas takich sytuacji i wchodzenie w stan paraliżu nie jest dla mnie większym problemem,a kwestia oobe dla mnie pozostaje zagadką ponieważ pókico nie mam odwagi w ten stan wejść mimo , że nie czuje już strachu którego kiedyś czułem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...