Jump to content

skrzypce

PrzedZabawaSylwestrowa
 Share

Recommended Posts

witam!

Prosiłabym o interpretację mojego snu.

Śnił mi się jakiś kameralny występ w miejscowej sali widowiskowej. Okna, jak zwykle, były zasłonięty kotarami, panował półmrok. Jedynym źródłem światła był reflektor na scenie. Występował chłopak - najpierw grał coś na złotobrązowej gitarze elektrycznej, potem w mgnieniu oka w ręku trzymał brązowobordowe skrzypce elektryczne, na których zagrał nieznaną mi solówkę. Najdziwniejsze w tym wszystkim było to, że nie używał smyczka, tylko szarpał struny palcami. Stałam pod samą sceną, trochę z lewej.

Może pomocne będzie to, że dodam - chłopak ten jest dla mnie kimś ważnym. Dużo osób prognozowało nawet, że będziemy być parą - i w tym właśnie momencie coś się zepsuło. Jednak od dwóch dni (na dobrą sprawę - od czasu tego snu) coś się naprawia.

Guest cyganicha

Mężczyzna ten lubi być w centrum uwagi,lubi zainteresowanie swoją osobą.Okna zasłonięte kotarami,półmrok to symbole,które oddają te gorsze relacje jakie były w ostatnim czasie między Wami. Jeśli muzyka była łagodna i miła dla ucha to zapowiedź takich właśnie stanów emocjonalnych dla Ciebie.Obietnica romantycznej miłości.Nieznane Tobie uczucia,coś nowego w Waszych relacjach.Wasza znajomość wejdzie na nowe tory.Pozytywne.Z jego inicjatywy.