Jump to content

proszę o interpretację ciągu snów z symboliką powtarzających się cyfr....


ainaki
 Share

Recommended Posts

WITAM SERDECZNIE;] MOJĄ PROŚBĘ KIERUJE DO OSÓB ZNAJĄCYCH SYMBOLIKĘ CYFR...

- po przebudzeniu silne odczucie i tylko jedna silna myśl 3

- w kolejnym śnie widzę przed sobą 3 karty tarota / co na nich było wydaje mi sie nie istotne bo ich symbolika była nie wyrażna/

- matka dzieli 3000 w obcej walucie między siebie a córką a synem / tych pieniędzy nie widzę jedynie to stwierdzenie matki , ze je ma i tak podzieli/

- oglądam wielki dom jakby przepołowiony i widzę wielo poziomowe wnętrze i wartość tego domu to 3 000 000

UWAŻAM ,ze dopełnieniem jest ten sen;

Stoję przed malutkim ogródkiem w którym są kwiatki , niektóre wyciągnięte z ziemi i tylko na niej położone... staram sie je powkładać . Schylam się przed jednym który ma grubą mięsistą łodyge / ten rośnie w ziemi/ i piękny zamknięty kielich. Ten kwiat leży na ziemi / jest tak ciężki od swojej 'grubośći''/ Delikatnie go podnoszę z jakimś męzczyzną / chodz nie widze tego mężczyzny a czuje jego obecność i jego ręce/ otwieramy kielich i w środku są jeszcze kolejne płatki które same się otwierają . ten mężczyzna pyta ' wiesz ile ich jest? ja zgaduje tylko i mówię 8 a on odpowiada spokojnie i mówi jak dziecku 4 i 3 to a ja na to 7.

Sam środek kwiatka jest pusty / ' Mleczna przestrzeń/ . Następnie rozwinięte plątki , kielich układamy dołem do ziemi / jest tak ciężki ,ze nie utrzyma się na swojej łodydze/

JAKIE macie skojarzenia ? cyfry bezpośrednio odnoszą sie do symboli / jedno bez drugiego nie ma" racjii bytu"/ I TU JEST POTRZEBNA ZNAJOMOŚC SYMBOLIKI LICZB... DZIĘKUJE ZA WSZELKĄ POMOC. ;]

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Przede wszystkim to jakie to były karty tarota ma bardzo duże znaczenie,ponieważ uzupełniłoby a nawet cały sen można zinterpretować na tej podstawie.Symbolika kart niezwykle ważna.Tu musiałbyś poprosić o pomoc Osoby, które znają tarota.O ile pamietasz jakie to były karty.

Cyfra trzy to plan,idea.Symbolizuje moc duchową,pojmowanie prawdy.Madrość i harmonia.Wszystko co kiełkuje w umyśle.Harmonia i spójność między mądrością,emocjonalnością i planami,zamierzeniami.Wielokrotności 3,jeszcze bardziej zwiększają i umacniają symbolikę trójki.

ogólną interpretacje stawiam na sferę uczuć,miłości,związku.To co przed Tobą.Tezę te potwierdza też kwiat.Piękne głębokie uczucie.Niezwykle silne przesłanie tego snu.Liczba siedem to swięta liczba triumfu,magicznej mocy.Najlepsza ze wszystkich cyfr.Stawia Cię w obliczu zwycięstwa.Plan dokończony.Perfekcja zapewniona.Wznosi Cię w triumfie osobistym.Łodyga i płatki/kwiat to Ty i partner.Jedno bez drugiego nie ma racji bytu.Taka miłość zdarza się raz w życiu.Piękne :) Uczucia czułe,piękne,czyste,podnoszące na duchu.Sen też symbolizuje rozeznanie płynące z rozwoju Twojej mądrości,Twojego ducha.Masz pomoc z Góry,która płynie w celu przewyższenia Twoich własnych możliwości.Musisz być niezwykle uduchowiony :)

Link to comment
Share on other sites

DZIĘKUJE CI SERDECZNIE;] jakoś nie czuje się szczególnie nastrojona romantycznie .. poprostu nie mam żadnego partnera ani nie mam go w planach hii hii. A czy jestem uduchowiona ? serie z róznymi symbolami na to wskazują . A W REALU zmieniają mój sposób postrzegania .... u mnie to chyba taka kolejność. Najpierw sny a potem ich kontenplacja . DZIĘKUJE JESZCZE RAZ.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Proszę :) Rozwijasz się,zmieniasz a wszystko co najpiękniejsze jeszcze przed Tobą. Cierpliwości. Wszystko w swoim czasie będzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...