Jump to content

smierć bardzo proszę o interpretacje


madzi
 Share

Recommended Posts

Witam

 

Jestem tu po raz pierwszy i witam wszystkich serdecznie. Zwracam się z prośbą aby ktoś mi pomógł zinterpretować mój dzisiejszy sen.

Śniło mi się że jestem w pomieszczeniu z kilkoma osobami i że jedne z tych osób ma zamiar wszystkich zabić. Po prostu to czułam i wiedziałam. Wiedziała że ja też umrę i bardzo się tego bałam ale wiedziałam że nie mam wyjścia. Potem jakoś znalazłam się na zewnątrz idąc z osobą która miała mnie zabić i jeszcze jedna na spacer przechadzkę. Okazało się że idziemy na jakaś górę. Po chwili chcąc się uratować powiedziałam że muszę się po coś wrócić. Ale jak się obejrzałam do tyłu to nie było jak gdyż góra była nachylona pod kątem 45 stopni. Sama stałam na wąskim pasku ziemi zewsząd otaczały mnie zbocza. Do przodu też nie bardzo było jak ruszyć. Cały czas towarzyszyły mi dwie wspomniane wcześniej osoby z których jedna chciała mnie zabić. Cały czas towarzyszył mi lęk przed tym że zaraz umrę i że nie mogę nic z tym zrobić. Bardzo proszę osoby znające sie na interpretacji snów o pomoc.

 

Z góry dziękuję

Edited by madzi
Link to comment
Share on other sites

W moim przypadku śmierć oznacza ostateczne zakończenie jakichś spraw. Ty masz świadomość, że ktoś chce Cię zabić, czyli tak, jakby ta osoba miała coś wspólnego z zakończeniem tej sprawy.

Twój lęk może być oznaką tego, że nie chcesz zakończenia konkretnej sytuacji lub boisz się zmian, tego, co ma być.

Masz iść pod górę, to zwykle męcząca wędrówka. W pewien sposób uciekasz, to tak jakbyś uwalniała się od tych osób i od tej sytuacji. Stoisz na wąskim pasku ziemi - powinnaś uważać. Jesteś bezpieczna, ale pod warunkiem, że zachowasz ostrożność.

Zastanów się, czy w Twoim życiu zapowiadają się jakieś zmiany, czy są sytuacje, które mogą się zakończyć, zarówno przyjemne i nieprzyjemne.

 

Jeszcze jedno pytanie, odnoszę wrażenie, że jesteś młodą osobą, szkoła średnia lub studia, w tym przypadku sen mógłby mieć związek z nauką, egzaminami.

 

Na koniec dodam, że nie jestem specjalistą w interpretacji snów, to tylko moje skojarzenia, opieram się na własnych doświadczeniach, z pewnością będzie lepiej jeśli wypowiedzą się mądrzejsi :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...