Jump to content

Konflikt świadomości i podświadomości (chyba)


pauzamaja
 Share

Recommended Posts

Mam kumpla, a on ma dziewczynę. nie wiem czy mi się ona podoba, czy nie. Nie chcę jej odbić, a wręcz przeciwnie nakręcam ją jeszcze bardziej na niego. Lecz wynikła sytuacja, że chciałem ustawić się z tą dziewczyną wtedy kiedy ona z nim, więc stwierdziłem, że to walę i nie będę im przeszkadzał. On się spytał mnie przez telefon czy chciałem się z nim czy z nią umówić. Powiedziałem, że z nim co jest nieprawdą. Nie wiem co się stało. On o tym dobrze wiedział, że chcaiłem się z jego dziewczyną umówic, ozywiście po koleżeńsku, bo nie chciałbym zepsuć z nim naprawdę ważnej dla mnie przyjaźni. Oczywiście się przestraszyłem, że nie powiedziałem mu prawdy i szybko napisałem sms. On się poczuł dziwnie i ja tez chodziłem cały dzień struty w pracy. Nie wiem czy podświadomie chcę coś do niej, a świadomie na pewno nic, bo sam umacniałem ich związek i robiłem wszystko żeby było między nimi jak najlepiej. Nie wiem o co z tym chodzi. Pomózcie mi to rozkminić. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Wynikła sytuacja? Tak sama z siebie ? To okropne że tak się dzieje a ty tego nie chcesz ;-)

 

Napisze Ci szczerze co o tym myślę ;-)

 

Wydaje mi się, że wiesz że chcesz lecz masz poczucie winy wobec kolegi co Cię blokuje i świadomie nie chcesz bo to kolega i że tak się kumplom nie robi... itp... itd

Umacniając jej związek z nim zbliżasz się do niej i pogłębiasz zaufanie żeby w razie czego jakbyś się nie pochamował było na co zwalić no wiesz przecież wam kibicowałem a to co wynikło to było przypadkiem ;-)

 

Przypadki nie istnieją ;-)

Link to comment
Share on other sites

Cholera, przerazilas mnie:) Czy da sie cos ztym zrobic? I kolejne pytanie czy moze sie tak stac, ze ona tez cos do mnie poczuje mimo ze ja tak na kumpla nakrecilem. Oby nie.

Link to comment
Share on other sites

Może się tak stać.

I jeżeli nie chcesz narobić większego bałaganu, to utrzymuj z tą dziewczyną relacje takie, jak z innymi koleżankami np. z pracy.

Czyli uprzejmie, ale bez serdeczności, czy tym bardziej czułości.

...i żadnego umawiania się z nią, chyba że będziecie mieli spotkać się w troje, ale wtedy też w miarę możliwości umawiaj to spotkanie z kolegą.

 

Wiem, że to trudne, ale najlepiej by było, gdybyś powiedział o tym "nieporozumieniu" kumplowi, przeprosił, że tak wyszło i że "spietrałeś", gdy zobaczyłeś, jak to mogło z jego strony wyglądać.

 

P.S.

Befadka może mieć niestety rację...

Ludzie często w takich sytuacjach podświadomie oszukują siebie samych udając przed sobą, że ten flirty to jeszcze nie flirt, tylko...ehm...przyjaźń...?O.o

Link to comment
Share on other sites

Cholera, przerazilas mnie:) Czy da sie cos ztym zrobic? I kolejne pytanie czy moze sie tak stac, ze ona tez cos do mnie poczuje mimo ze ja tak na kumpla nakrecilem. Oby nie.

 

To co jest jej zostaw jej ;-)

Odpowiedz sobie sam na pytanie czego oczekujesz i co byś tak naprawdę chciał ;-)

Pewnie że się da ;-) tak jak napisała Caliah rozluźnij między wami kontakt i zajmij się czymś co daje Ci satysfakcję

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...