Jump to content

Duchy i dom

kasienka10001
 Share

Recommended Posts

Snilo mi sie ze bylam u siebie w domu (ktory niewygladal jak moj i mieszkalam razem z moim chlopakiem) i byl drogi dom ktory nalezal do kogos z mojej rodziny i niewiem czy oni sie wyprowadzili czy wyjechali . W kazdym badz razie znalazlam sie tam , sama , to byl budynek , otwarta przestrzen (snil mi sie ten dom kiedys wczesniej , byl to dlogi budynek z mieszkaniami , z kazdym z mieszkan byly drzwi do ciemnego dlogiego pustego pomieszczenia ) . To mieszkanie w ktorym ja bylam bylo na samym koncu , probowalam zasnac na lozku przy oknie (byly tez inne lozka) nagle uslyszalam dwa duchy dziewczynek na zewnatrz , byly radosne i spiewaly , przestraszylam sie i wygladalam przez drogie okno na przeciwko i widzialam moj dom , okno z zapalonym swiatlem , chcialam by ktos mi pomogl . wkoncu ktos sie pojawil do pomocy , a raczej kilka osob , znaleslismy sie w tym ciemnym pomieszczeniu i byla groba lina , probowali mnie oni wciagnac na gore ale zjechalam na dol , w podlodze byla dziura okragla z z czyms na czym zjechalam . na dole bylo ciemno i pelno duchow , oni cos do mnie mowili no i chyba wrocilam na gore , ale czulam sie dziwnie , wszystko co robilam wydawalo mi sie ze nierobilam , tak jak bym to niebyla ja albo mnie niebylo , sama niewiem , glupie uczucie :)

pozatym dawno temu mialam podobne sny z duchami , wielki dom , chodzilam po nim , az ktorejs nocy wyszlam z niego i sie pozegnalam z nimi . prosze o interpretacje , z gory dziekuje