Skocz do zawartości

Problem z metodą WILD


vanadain

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka postanowiłem wczoraj spróbować świadomego śnienia. Pierwszy raz w życiu i dość optymistycznie się nastawiłem. Położyłem się na plecach i tak jak czytałem zacząłem od nóg do głowy po kolei napinać i rozluźniać kolejne mięśnie a potem starałem się intensywnie patrzeć w ciemność przed oczami i liczyłem oddechy. Zacząłem czuć mrowienie i taką lekką drętwotę kończyn ale taką chyba słabszą niż powinna być więc za daleko nie zaszedłem jednak w pewnym momencie zaczęły mi się drgawki mniejszych mięśni. A to palec a to ucho mi się samo zaczęło ruszać (xD) i trochę zbliżyła mi się do oczu ta ciemność w którą się patrzyłem. Wrażenie jakbym nie leżał na łóżku tylko nad nim lewitował. Taka dziwna lekkość i jakby uczucie utraty równowagi, przechylania się do tyłu. Zaczęło mi drgać oko i gałka oczna samoistnie patrzyła się w dół ale nie wiem czemu powieka mi się odmykała i widziałem z półprzymkniętego oka swój pokój ;P

Trochę mnie to rozproszyło ale jak zamknąłem powiekę to szybko znowu złapałem to uczucie przechylania się jednak w tym momencie o 12 w nocy moja siostra zaczęła napitalać przez telefon tak głośno że mnie to jakoś wkurzyło i rozproszyło. Wstałem zamknąć sobie drzwi a potem już kompletnie nie potrafiłem uzyskać tego efektu co wcześniej :/ Macie jakieś rady co można robić żeby nie tracić świadomości ale nie być świadomym hmm za bardzo? Bo jak za bardzo staram się być świadomy to właśnie to wszystko mi ucieka tak jakbym się starał przypomnieć sobie coś co mam na końcu języka i nie mógł uchwycić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...