Skocz do zawartości

ciąża a sny o zmarłych i duchach Co to znaczy?


ilka30

Rekomendowane odpowiedzi

witam Moja kolezanka jest w 1 miesiącu ciąży i od początku co noc ma sny w których pojawiają się zmarli albo duchy.nie zna tych osób zmarłych .śnią się jej też białe psy i krew .co to moze znaczyć? ja osobiście nie do końca wierzę w sny ale ona jest bardzo przesądna.jest w ciąży zagrożonej .jeśli ktoś może mi wyjasnić znaczenie tych snów to będę wdzięczna.pozdrawiam. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilka30. Sny to tylko czasem jest "magia" - w wyjątkowych, sporadycznych, bardzo rzadkich sytuacjach. Ale wtedy wie to zarówno osoba śniąca (czuje to intuicyjnie), jak i ewentualny interpretator. W swoim głównym nurcie sny są odbiciem psychiki śniącego, jego obaw i lęków, pragnień i marzeń, planów, możliwości. Mówię to apropos przesądności Twojej koleżanki oraz Twojego zdrowego podejścia. Tak naprawdę świetnie się uzupełniacie.

Ponieważ to Ty zwróciłaś się z prośbą o interpretację - do Ciebie też mam prośbę.

Nie wiem jak jesteście blisko, ale jeżeli możesz to dopilnuj, żeby miała dobrego lekarza. Skoro ciąża jest zagrożona, a ona ma sny, które albo są odbiciem jej obaw, albo ostrzeżeniem, że może jednak tą ciążę utracić (krew) - główną potrzebą Twojej koleżanki jest zapewnienie sobie raz, że fachowej opieki, a dwa - właśnie przez to - stałego dopływu pozytywnych, konstruktywnych informacji lub wskazówek co ma robić, żeby ciążę utrzymać.

Powiedz jej, żeby nie koncentrowała się na snach tylko na samej ciąży. Bo potem jak już się okaże, że udało się ją utrzymać - te sny odejdą. Natomiast w tej chwili one jej w niczym nie pomagają - wręcz rozwalają ją psychiczne. Dekoncentrują właśnie.

 

Mówiąc najprościej - niech o siebie zadba jak może najlepiej w życiu. A Ty jej w tym pomóż, jeżeli masz taką możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...