Jump to content

Autobus, wycieczka, las, chłopak


aniusia206
 Share

Recommended Posts

O godz. 20:15 pojechałam z chłopakiem na zbiórkę, bo o godz. 21:00 wyjechaliśmy autokarem na wycieczkę. W autobusie ja siedziałam, a chłopak stał i mówił mi, że ma do mnie żal przez to, jak się zachowuję. Zapewniał mnie, bym nie była zazdrosna o kobietę brunetkę (w śnie byłam zazdrosna o dojrzałą kobietę brunetkę po 40-stce czy tam po 50-tce, bo podejrzewałam, że między nimi do czegoś doszło i po jego minie było widać, że doszło między nimi kiedyś do stosunku). Gdy zapewniał mnie, bym nie była o nią zazdrosna, miał smutny wyraz twarzy i tak jakby łzy w oczach, które chciał ukryć. Miał do mnie żal w autokarze za to, jak się zachowuję. Nie powiedział mi konkretnie, o jakie zachowanie ma żal, ale mi to wypominał i zapewniał, bym nie była zazdrosna o dojrzałą brunetkę.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Nie popieram zdrad,nie jestem zwolenniczką ale racjonalnie patrząc na Twój sen to interpretuję go jednoznacznie.Chłopak w realu uczynił skok w bok,ale dla niego nie miało to związku z uczuciami,tylko i wyłącznie seks.Fizyczność.Tamto wydarzenie nie ma dla niego znaczenia,nie chce do tego wracać,tamta kobieta nie liczy sie dla niego.czuje sie winny wobec Ciebie,jest mu z tego powodu głupie,wie,że Cię zranił i skrzywdził przez swoj krok.Dla niego liczysz się tylko Ty,dla Ciebie ma uczucia i najchętniej zrobiłby wszystko bys o tamtym wydarzeniu nigdy sie nie dowiedziała.dla niego sprawa z tamtą kobieta jest przeszłoscią.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

interpretowałabym to,że w trakcie kiedy jesteście razem ale mogę się mylić.Nie sugeruj się moimi odczuciami.To tylko moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

Nie. W trakcie mnie nie zdradził, jak już to napisz mi, czy ze snu wynika, czy to jest brunetka czy blondynka.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś może mi jeszcze na swój sposób zinterpretować mój sen? W śnie przejeżdżaliśmy autobusem przez drogę. Po lewej i prawej str. drogi był zielony las. Po mojej lewej stronie przez szybę zwróciłam uwagę na jakieś dwa zwierzęta i na trawę, na której były te zwierzęta.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha
Zapewniał mnie, bym nie była zazdrosna o kobietę brunetkę (w śnie byłam zazdrosna o dojrzałą kobietę brunetkę po 40-stce czy tam po 50-tce, bo podejrzewałam, że między nimi do czegoś doszło i po jego minie było widać, że doszło między nimi kiedyś do stosunku)...bym nie była zazdrosna o dojrzałą brunetkę.

 

Sama sobie odpowiedziałaś

Link to comment
Share on other sites

Nie pamiętam konkretnie, ale oba były siwe jeden to chyba był struś, a drugi jakiś taki mały czworonożny.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Widzieć strusia we śnie znaczy,że masz tendencję do zamykania oczu i zatykania uszu,wolisz ignorować czasem powagę sytuacji.Nie chcesz widzieć,przyjąć do wiadomości pewnych faktów.Tak ja rozumiem Twój sen.Ale oczywiście niech wypowiedzą się i inne osoby.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...