Skocz do zawartości

Różaniec


mika43

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałam kobietę odmawiającą różaniec. Stała gdzieś na dworze, jakieś drzewa, ale to nie był kościół, choć mogły być okolice kościoła. Przez lewy nadgarstek miała przełożony różaniec, nie pamiętam koloru, ale był niebieski lub czerwony, na pewno ładny. Przesuwała koraliki w taki sposób, by każdy to widział. Czy się modliła - nie wiem, głośno nie odmawiała modlitwy, nie zauważyłam też ruchu ust. Była dumna z tym różańcem.

Ja stałam bardziej z boku. Też wyjęłam różaniec, ale okręciłam go wokół kciuka lub palca wskazującego u lewej ręki (chyba). Stwierdziłam, że ludzie nie muszą widzieć, że się modlę, ale czułam, że chcę się modlić z innymi i potrzebuję tej modlitwy.

 

 

Potem niespodziewanie znalazłam się w domu. Najpierw w pokoju, miałam okulary. Ktoś mówił, że okulary to wydatek, a ja stwierdziłam, że jeśli kogoś nie stać na drogie może kupić tańsze. Moje były proste, ze srebrnymi (raczej salowymi) oprawkami i plastikowymi szkłami. Proste, ale bardzo ładne i estetyczne. Przy drucikach, które zakłada się za uszy były jakieś kwadraciki, z jednego zdrapałam farbę czy nalepkę i ukazał się biały styropian. Stwierdziłam, że to brzydko wygląda i chciałam wyskubać farbę z drugiej strony oprawek, ale w tym momencie uświadomiłam sobie, że moje okulary są ładne, takie jak być powinny, srebrne oprawki i szkła coś na kształt prostokąta, w każdym razie okulary były ładnie ja ładnie w nich wyglądałam.

 

Dodam, że nie noszę okularów, tylko słoneczne :) Nie mam problemu ze wzrokiem, chociaż ze względów na charakter pracy dużo czasu spędzam przed komputerem.

Mnie ten sen kojarzy się z pracą właśnie, jakieś problemy, które pokonam?

Na coś powinnam uważać?

 

Jak wy to widzicie? Liczę na waszą pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

A ja mimo wszystko nie oddzielałabym tego snu od tego z ogrodem i aksamitkami który dzis opisałaś.Przeczytałam tamten,zinterpretowałam Tobie.Teraz czytam ten i wszystko łączy mi sie w całość.

Widzę to tak,że masz wierzyć we własne możliwości,pisałam o tym. Tu to sie tez potwierdza.Modlisz się, czyli potrzebujesz pomocy,czujesz sie czasem bezsilna i masz wątpliwości we własne siły,czasem tracisz wiarę w siebie.Niepotrzebnie.Masz też wolną wolę,masz rozum,moc w sobie a przez to władzę nad swoim umysłem.Rozumiesz mnie? Te palce z tego snu i to co w chwilę wcześniej opisanym. To układa sie w ciąg zdarzeń.

 

Trudności na ten moment z rozwiazaniem tego Twojego problemu symbolizują okulary.Nie pojmujesz jasno czegoś co powinnas dostrzec,aby zakończyć coś i się uwolnić.Nie widzisz jasno sytuacji w której jesteś.Musisz coś zrozumieć.To znów potwierdza też sen powtarzający z ogrodem.

Ale wszystko na dobrej drodze. Problemy pokonasz.Ostateczny wynik masz w interpretacji snu o aksamitkach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...