Jump to content

Różaniec


mika43
 Share

Recommended Posts

Widziałam kobietę odmawiającą różaniec. Stała gdzieś na dworze, jakieś drzewa, ale to nie był kościół, choć mogły być okolice kościoła. Przez lewy nadgarstek miała przełożony różaniec, nie pamiętam koloru, ale był niebieski lub czerwony, na pewno ładny. Przesuwała koraliki w taki sposób, by każdy to widział. Czy się modliła - nie wiem, głośno nie odmawiała modlitwy, nie zauważyłam też ruchu ust. Była dumna z tym różańcem.

Ja stałam bardziej z boku. Też wyjęłam różaniec, ale okręciłam go wokół kciuka lub palca wskazującego u lewej ręki (chyba). Stwierdziłam, że ludzie nie muszą widzieć, że się modlę, ale czułam, że chcę się modlić z innymi i potrzebuję tej modlitwy.

 

 

Potem niespodziewanie znalazłam się w domu. Najpierw w pokoju, miałam okulary. Ktoś mówił, że okulary to wydatek, a ja stwierdziłam, że jeśli kogoś nie stać na drogie może kupić tańsze. Moje były proste, ze srebrnymi (raczej salowymi) oprawkami i plastikowymi szkłami. Proste, ale bardzo ładne i estetyczne. Przy drucikach, które zakłada się za uszy były jakieś kwadraciki, z jednego zdrapałam farbę czy nalepkę i ukazał się biały styropian. Stwierdziłam, że to brzydko wygląda i chciałam wyskubać farbę z drugiej strony oprawek, ale w tym momencie uświadomiłam sobie, że moje okulary są ładne, takie jak być powinny, srebrne oprawki i szkła coś na kształt prostokąta, w każdym razie okulary były ładnie ja ładnie w nich wyglądałam.

 

Dodam, że nie noszę okularów, tylko słoneczne :) Nie mam problemu ze wzrokiem, chociaż ze względów na charakter pracy dużo czasu spędzam przed komputerem.

Mnie ten sen kojarzy się z pracą właśnie, jakieś problemy, które pokonam?

Na coś powinnam uważać?

 

Jak wy to widzicie? Liczę na waszą pomoc

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

A ja mimo wszystko nie oddzielałabym tego snu od tego z ogrodem i aksamitkami który dzis opisałaś.Przeczytałam tamten,zinterpretowałam Tobie.Teraz czytam ten i wszystko łączy mi sie w całość.

Widzę to tak,że masz wierzyć we własne możliwości,pisałam o tym. Tu to sie tez potwierdza.Modlisz się, czyli potrzebujesz pomocy,czujesz sie czasem bezsilna i masz wątpliwości we własne siły,czasem tracisz wiarę w siebie.Niepotrzebnie.Masz też wolną wolę,masz rozum,moc w sobie a przez to władzę nad swoim umysłem.Rozumiesz mnie? Te palce z tego snu i to co w chwilę wcześniej opisanym. To układa sie w ciąg zdarzeń.

 

Trudności na ten moment z rozwiazaniem tego Twojego problemu symbolizują okulary.Nie pojmujesz jasno czegoś co powinnas dostrzec,aby zakończyć coś i się uwolnić.Nie widzisz jasno sytuacji w której jesteś.Musisz coś zrozumieć.To znów potwierdza też sen powtarzający z ogrodem.

Ale wszystko na dobrej drodze. Problemy pokonasz.Ostateczny wynik masz w interpretacji snu o aksamitkach;)

Link to comment
Share on other sites

Aksamitki były przedwczoraj, a różaniec i okulary dziś :)

Ale masz rację, wiara czyni cuda :)

Dziękuję za pomoc, na Ciebie zawsze można liczyć :)

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Bardzo proszę :) Cieszę się,że mogłam pomóc.

Uwierz w siebie,wtedy wszystko będzie możliwe:) Wspomnisz moje słowa. Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...