Jump to content

Prośba o interpretacje mojego snu! ;)


owenik14
 Share

Recommended Posts

Witam!!

Dzisiejszej nocy śniło mi się, że jestem u mojej bardzo bliskiej przyjaciółki w domu, którą kocham lecz nie jesteśmy jeszcze razem . Siedzę razem z Nią oraz jej prawie 3letnim synem w salonie i rozmawiamy o Nim oraz o jakimś innym dziecku ( nie wiem czy się Ono już urodziło czy dopiero jest w drodze, ani czy to jest dziewczynka czy chłopczyk). Po krótkiej rozmowie razem z Nią zaczynam sprzątać w tym salonie a jej syn zaczął troszkę rozrabiać, po czym w drzwiach pojawił się jej brat i powiedział że " Bierze Małego i że nie będzie nam przeszkadzał" no i poszli gdzieś.. Po tym jak wyszli znaleźliśmy się u Niej w pokoju, ja siedziałem pod ścianą a Ona na fotelu, którego w rzeczywistości nie ma i zaczeliśmy rozmawiać. Powiedziała mi wtedy, że "Wiktor jest trochę zazdrosny o to dziecko i Kasia mówiła że to normalne jest i że trochę zawsze będzie zazdrosny" (Wiktor jest jej Synem, a Kasia moją siostrą). Ja się jej wtedy zapytałem "Jaka Kasia? Moja Siostra?" a Ona odpowiedziała ze "Tak Twoja Siostra" ( dodam jeszcze że rzeczywistości One Oboje się nie znają i wcześniej się nie spotkały oraz nie rozmawiały ze Sobą tylko znają się z moich opowiadań ). Na sam koniec do pokoju wbiegł jej syn Wiktor i razem z Nim poszliśmy na Spacer.. W trakcie całego mojego snu wszyscy byli uśmiechnięci :icon_smile:

 

Bardzo proszę o jeśli to możliwe jak najszybszą interpretację Mojego Snu, gdyż nie wiem co ten by mógł oznaczać.

Edited by owenik14
Link to comment
Share on other sites

Jeśli będą potrzebne jeszcze jakieś informacje, które bym znał to je zamieszczę. Proszę o interpretacje mego snu

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Mam wrażenie,że jesteś wrażliwym człowiekiem...

 

Twój sen informuje o tym co dotyczy życia codziennego,uczuciowego (jestescie w salonie).Jesteś wsparciem dla tej kobiety,pomagasz jej uporządkować jej życie. Dalsza interpretacja niech nie zwali Cię z nóg ale uważam,że dane było Ci zobaczyć przez chwilę Waszą przyszłość.(Te drugie dziecko w tym przypadku to nie nowe plany jak na ogół się przyjęło interpretować)Wspólne dziecko, rozmowa Wiktora itd. Poza tym masz wsparcie ze strony jej brata.Ona jest Wam przyjazny.Twoja przyjaciólka z Twoja siostrą polubia się i będą się akceptowały a Wy stworzycie szczęśliwą rodzinę.

Tak w całości rozumiem Twój sen.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Dziękuje za interpretacje Mojego Snu :) Oj tak jestem wrażliwym człowiekiem .Jeśli chodzi o to wsparcie i uporządkowanie Jej życia to jest prawda, że pomagam jej uporządkować je.

Jeszcze raz Bardzo Dziękuje za Pomoc ;D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...