Skocz do zawartości

Trzecie oko otwieranie się, objawy...


Toskanka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Bardzo Was proszę o pomoc w odpowiedzi na nurtujące mnie pytania...

 

Ponad 1,5 tygodnia temu miałam piękny, a zarazem intrygujący sen:

Śniło mi się, że posiadałam tzw. trzecie oko z którego przebijały się długie, jasne promienie. I druga "ja" stała i obserwowała, tą pierwszą " ja" jak mi się otworzyło te trzecie oko i przebijały się te jasne promienie. I nagle ta druga "ja" zniknęła i została ta z trzecim okiem z którego nadal biło to jasne światło. I byłam spokojna, a zarazem szczęśliwa, że posiadam taki dar.

 

Od jakiegoś czasu staram się rozwijać duchowo. Pomagają mi w tym afirmacje, czy wizualizacje. Miewam też od paru lat od czasu do czasu prorocze sny. W ogóle nie zajmowałam się tematyką czakr, a tym bardziej trzecim okiem, i nagle pojawił mi się taki sen. Wiem, że intuicja mi podpowiada, że czeka mnie coś niezwykłego. Od dwóch tygodni ma dziwne objawy: dziwne bóle głowy, i jakieś ściąganie na czole, czasami mrówienie.

 

I związku z powyższym mam do Was kilka pytań:

 

1. Czy to możliwe, że moja podświadomość chciała mi przekazać, że otwiera mi się czakra trzeciego oka?

2. Jakie objawy towarzyszą przy otwieraniu się tej czakry?

3. Ile czasu może potrwać to otwieranie?

4. Jakie umiejętności zdobywają osoby, którym otworzyło się trzecie oko?

 

Z góry serdecznie Wam wszystkim dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Możliwe ;)

2. Nie wiem dokładnie, nie znam wszystkich, ale jeśli mogę powiedzieć o sobie, to ja zaczęłam najpierw mieć prorocze sny, potem widzieć aury, rozwinęła mi się intuicja i telepatia teraz odczuwam pieczenie w miejscu trzeciego oka i takie jakby muskanie piórkiem po całym czole, jak się skupię na trzecim oku to tam czuję to pieczenie a na całym czole właśnie takie muskanie, szczególnie kiedy zasypiam. Wiem też że sobie wędruję w czasie snu, ale nie przywiązuję do tego wielkiej wagi i z reguły nie pamiętam co robiłam i nie czuję potrzeby badania tego (na razie?)Ogólnie rzecz biorąc to wszystko jest w zalążku.

3. Nawet lata.

4. Patrz punkt 2. : )

 

możesz poczytać tutaj: TRZECIE OKO

Edytowane przez Baby Jane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Podświadomość nie. Uwolniła Ci się większa dawka DMT w mózgu niż u przeciętnej osoby. (Jak ostatnio jadłaś i co jadłaś?).

2. Trzecie oko jest zawsze otwarte, manipulacja nim to już kwestia treningu.

3. Punkt 2.

4. Przede wszystkim na początku zauważysz różnice w kontaktach z ludźmi, będziesz bardziej dominującą stroną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy to możliwe, że moja podświadomość chciała mi przekazać, że otwiera mi się czakra trzeciego oka? = tak.

 

2. Jakie objawy towarzyszą przy otwieraniu się tej czakry? = m.in. pulsowanie w okolicach trzeciego oka, leciutkie zawroty głowy może na to wskazywać, lecz ja zazwyczaj wiążę to z działaniem czakry korony.

 

3. Ile czasu może potrwać to otwieranie? = różnie. W zależności od człowieka jego rozwoju, świadomości itp.

 

4. Jakie umiejętności zdobywają osoby, którym otworzyło się trzecie oko? = na pewno można rozwinąć jasno słyszenie/widzenie, wyraźne widzenie/słyszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

ja zauwazylam,ze kiedy intuicja chce silniej pracowac doslownie masakryczny magnez ciagnie mnei do tarota i prawie beblednie go odczytuje mimo ciaglej naui znaczen...taka niesamowita sila, ktora zdarza sie co jakis dluzszy czas..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

 

Pięknie dziękuję wszystkim za odpowiedzi, na nurtujące mnie pytania. Jestem Wam bardzo wdzięczna, za to :)

 

Baby Jane dziękuję za linka z przydatną informacją, na pewno w wolnej chwili się z nią zapoznam.

Bezimienny Magu, dziękuję za wspomnienie o DMT, poczytałam w skrócie, że dużo tego zawierają sery, czy chociażby kawa. I właśnie w tamtym okresie miałam na to zachcianki :)

Carlotto46 Dziękuję za przydatną informacje, na przyszłość dobrze wiedzieć. Jak napisałam na początku postu, w ogóle nie zajmowałam się tematyką czakr, a tym bardziej trzecim okiem.

I nie mam jak na razie zamiaru się tym zajmować, chyba że będzie mi naprawdę dane, abym posiadała ten niezwykły dar. Byłam po prostu zdziwiona tym snem, dlatego zapytałam się osób doświadczonych w tej dziedzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...