Jump to content

sen z dziewczynami i policją

boloek
 Share

Recommended Posts

Witam dzisiejszej nocy snilo mi sie cos takiego ze pojechałem z kumplami na rowery było nas około 5 lub 6 i stalismy w sumie 2 ulice nizej od naszego osiedla przy jakiejs budce z jedzeniem ( w realu takiej budki nie ma) i były 2 dziewczyny ale nie pamietam czy przyjechały na rowerach czy przyszły z buta ale mniejsza z tym i zaczelismy gadac.. jednej wpadłem w oko i potem powiedziała ze kojaży mnie z fotki a ja w sumie tez ja z fotki kojażyłem.. potem nagle wpadla policja a moich 3 lub 4 kumpli ucieklo i zostalem ja z kumplem i gadali mi ze mam powiedzieć dane wszystkich a ja powiedzialem ze ich nie znam tylko znam tego kumpla co tez został i cos sie z nimi ugadalismy ze pojedziemy a oni pojada za nami zeby ich złapać tylko ze tak zeby nikt sie nie kapnął ze jada za nami. ja powiedzialem kumplowi ze musimy ich zgubić i pojechalismy na ogródki działkowe u nas na osiedlu i okazalo sie ze tam uciekli kumple. Gdy policja juz tez byla na działkach to my sie schowalismy do jednej dzialki gdzie było wywieszone pranie i siedzielismy miedzy tym praniem bardzo długo az policja odjechała... i nie pamietam co sie działo potem...

Mógłby mi ktoś zinterpretować ten sen ?? byłbym bardzo wdzięczny :)

Guest cyganicha

A czy nie jest tak,że jesteś po jakichś trudnych przejściach uczuciowych i teraz kontrolujesz sie przed cierpieniem?By w ewentualnym nowym związku nie cierpieć? Lęk przed zranieniem?Nie potrafisz sie być może też częściowo przyznać nawet sam przed sobą do popełnionych w przeszłości błędów w sferze uczuciowej.Teraz ten lęk jest w Tobie tak duży dlatego oceniasz własne szanse i możliwości na jawie. Np w sprawie ewentualnego nowego związku.

wiesz prawie rok temu byłem w związku w którym laska mnie olala dla innego i pare miesiecy cierpiałem... dopiero gdzies tak od połowy lutego mi przeszło ale czasem wracaja wspomnienia niestety....

Guest cyganicha

I to znalazło odzwierciedlenie w Twoim śnie. Najważniejsze, że zdajesz sobie z tego sprawę na co uważać,jesteś ostrożny. Miłość ta prawdziwa przyjdzie wtedy kiedy nie będziesz jej szukał i wtedy kiedy będziesz się jej najmniej spodziewał.

Co do przeszłości wybacz byłej i wybacz sobie, zamknij ten rozdział Twojego zycia. Uwolnij się. Będzie Ci lżej. Poczujesz nowe siły.

w sumie wybaczyłem byłej ale ona gadac nie chce i jak mnie widzi to udaje ze mnie nie zna albo ze nie chce ze mna gadać... w sumie wisi mi juz to i zamknałem ten rozdzial :) dziekuje :*