Skocz do zawartości

podczas medytacji


irp

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie mi się coś przypomniało gdy zobaczyłem obrazek...

mianowicie postanowiłem jakiś czas temu połączyć medytacje z afirmacjami do opiekuna. już dawno znam jego imię,więc waliłem po imieniu. pierwsza afirmacja była coś w stylu "miłosierny opiekunie wysłuchaj mej prośby i pomóż mi wyjść z ciała żebym mógł zrozumieć ciebie i zapanować nad myślami i uczuciami". jaki efekt? godzina około 4 w nocy i rwie mnie z ciała.

za kilka nocy znowu mówiłem afirmacje o tym żeby potwierdził swoje imię albo mi się pokazał jakoś. i tak sobie medytuje,medytuje i jak zwykle jakieś przypadkowe obrazy się pokazują...jeden przykuł moją uwagę.

pojawiła się postać w złotej zbroi albo czymś podobnym,z czymś na wzór miecza w ręce i śnieżnobiałych skrzydłach. tylko twarz była nie wyraźna,ale nie przypominała ludzkiej. to wszystko na planie nieba i światła słońca.

 

kilka chwil temu szukałem modlitwy do anioła i trafiłem na obrazki.

1. Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://jornale.com.br/horoscopo/wp-content/uploads/2009/04/mebahel.jpg

2.Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://th.interia.pl/40,b992b4a681284164/ang2.gif

 

dodam że wcześniej nie widziałem tych obrazków.

jak myślicie? pokazał mi sie? ; >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy ten obraz po chwili zniknął,ale od razu zacząłem myśleć właśnie o tym,że to on.

i jeszcze ciekawostka. przy wyjściu z ciała za pomocą afirmacji słyszałem pisk,a gdy stosowałem 4+1 było to takie grube,basowe dudnienie. to była bardzo słyszalna różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo często słyszę i czuję wzrastającą energię, drgania podczas wychodzenia do oobe gdy mi się udaje. Ja jestem przekonany, że to On był. Niestety będąc w oobe też trzeba umieć patrzyć. :D hehe :D Swoją drogą jeden z Moich Opiekunów ma także zbroję. :) Ale to mały kawałek rynsztunku, który mi się niedawno udało ujrzeć. :)

Edytowane przez User2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Wiesz u mnie to trochę trudna sprawa. Właśnie pracuje nad jasno słyszeniem i widzeniem ale to z różnych powodów różnie u mnie występuje. Bez wątpienia u mnie modlitwa jest podstawą i intencja utrzymywania kontaktu. Ale jak rzekłem różne mam przeboje i różnie sprawa się ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponadto gdy zasypiam staram się wyciszyć umysł, myśli, emocje i słuchać. Udało mi się dzięki temu już słyszeć swoich bądź innych. rozluźnienie tez jest bardzo ważna rzeczą a także to czy posiadamy w sobie wyrażone lub nie emocje. takie emocje poważnie zagłuszają nasze jasno i wyraźne odczuwanie słyszenie. Energia wtedy źle płynie co powoduje komplikacje przy kontakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja naturalnie też sie wyciszam i to nie tylko przed snem,ale cały dzień. kieruje sie w większości miłością i pokojowym nastawieniem.

ale ja akurat nie mam problemu z odcinaniem sie od negatywnych emocji ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...