Skocz do zawartości

Maddie czemu tak jest?


melman28

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Maddie:) mam do Ciebie jedno pytanko jak bedziesz miała czas mianowicie: bardzo podoba mi sie pewien mezczyzna i powiedzialas ze to karma bo rzeczywiscie to sie czuje to przyciaganie na maxa ja numeroliogiczna 7 on 2/11 czyli wspolna droga 9,a mam pytanie bo wedlug cyferek to z tym mezczyzna 7.04.78 ja 20.09.85 tez jest karma zwiazku 7 wiec czemu ja nie czuje tego przyciagania do niego wrecz mi sie nie podoba ,ja jemu za to tak.Czemu tak jest?czy to nie karma bo nie ma chemii? pozdrowionka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Hehe :) Karma to zbyt skomplikowana sprawa, by ją tak kategoryzwoać: jest chemia, to jest karma, nie ma chemii nie ma karmy ;) Uważam, że chemia to jeden z wielu wyznaczników, który wskazuje, że jakieś uczucie dane osoby kiedyś już łączyło. Karma występuje też często pomiędzmy rodzicami a dziećmi, między przyjacielami - karma w tym sensie, że kiedyś już przebywalismy wspólnie na Ziemii i się znaliśmy. Więc to, że mu się podobasz...a czy mu jednemu? :) Ja to widzę własnie tak.

 

Pozdrawiam :)

Maddie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maddie troche mi rozjasnilas ,czytalam o karmie nie tylko miedzy partnerami ale tak jak piszesz rodzice-dzieci.Sprawa ma sie tak ze to wlasnie ten facet 7.4.78 chcialby ze mna stworzyc zwiazek a ja nijak nie chce bo mnie nie pociaga itp,a mamy niby karme zwiazku 7 ,dodatkowo ja 7 z drogi zycia a on 7 z dnia urodzenia i zupelnie nie iskrzy z mojej strony,myslalam ze jak osoby sie juz poznaja i jest karma to ten pociag seksualny jest zawsze w kazdej wibracji...bo np z tym facetem o wspolnej drodze zycia 9 to to pragnienie zeby wkoncu byc razem ta erotycznosc jest wprost nie do opisania i myslalm ze tu tez bedzie w drodze zycia wspolnej 7 a jednak nie :) i tak jak pisze na temat zwiazku 7 rzeczywiscie dzieli nas odleglosc itp,

 

Pozdrowionka serdeczne....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...