Jump to content

Prośba o interpretację karmy


Guest marg
 Share

Recommended Posts

Guest marg

Bardzo proszę o interpretacje karmy

Milena 23.01.1991,

Michał 15.03.1981

Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

Pierwsza osoba: 23.01.1991

Druga osoba: 15.03.1981

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 8/26/44

Druga osoba: 1/10/19/28/37

Suma dróg życia: 9/18/27/36/45/54/63/72/81

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 8/26/44

1PZ: 6/24

CP: 5/23

 

Druga osoba

DZ: 1/10/19/28/37

1PZ: 9/18

CP: 6/15

 

Wibracja związku 9

 

Jest to związek karmiczny, związek lekcja.

Związek lekcja to związek który bardzo szybko się rozpada lub w którym dochodzi do tzw. długo terminowości. Można powiedzieć, że jest to związek trudny od samego początku, wchodzi w fazę realizacji i nie ma momentu, w którym drogi mogą się rozejść czyli jedna i druga strona w jakiś przedziwny sposób są ze sobą połączone. Jest to wtedy już z wiązek obłożony lekcją karmiczną, czyli partner jest na miarę naszych wewnętrznych potrzeb, jeśli chodzi o realizację założeń naszej duszy.

Trudne związki w których obie strony mogą czuć się samotnie.

9 daje pewien rodzaj spuścizny bycia przewodnikiem. Po przejściu przez taki związek faktycznie możemy udzielać rad i artykułować mądrość wyciągniętą z doświadczeń. Jest to wtedy też związek, gdzie bardzo często, jeśli już trwa, to kończy się w momencie odejścia, czyli związek tzw. dopóki śmierć nas nie rozłączy.

Bardzo często w takim związku występuje rodzaj spuścizny medycznej, czyli jedna z osób może być chora i ta druga osoba uczy się od nie czegoś na poziomie duchowym, a nie tylko na poziomie realizacji intelektualnej.

9 daje związek lekcje, jest trudny do rozdzielenia. Jeśli już zostanie zaciśnięty to dopiero śmierć rozłącza partnerów.

Natomiast bardzo często związki tego typu są związkami, które przestają żyć razem, bo żyją obok siebie, fizycznie przestają się realizować we wspólnej przestrzeni, ale formalnie nie zostają rozpisane.

Bardzo fajny związek, jeśli jest to związek osób pracujących w systemie np. medycznym, w systemie nauczycielstwa, czyli wtedy tacy ludzie mają wspólną codzienność i chociaż każde z nich ją realizuje w inny sposób to mają wspólny punkt zaczepienia. Natomiast jeśli nie ma wspólnych zainteresowań to jest to związek, gdzie jedna osoba uczy się drugiej, a z drugiej strony odczuwa samotność istnienia w związku. Najgorszy rodzaj samotności to samotność u czyjegoś boku.

Źródło : tarocistka Danuta.

 

Ty w Drodze Życia masz 26 zapowiadająca cierpienia i nieefektywność działania. Wskazuje na relacje międzyludzkie i publiczne. Dostarcza energii, odwagi, entuzjazmu i pragnienia władzy. Umożliwia zręczna i skuteczna realizacje. Władza i moc przychodzą wtedy, gdy osiągamy mądrość wewnętrzna i umiejętność panowania nad sobą. Występują sytuacje stresujące, których celem jest rozwinięcie zaufania do siebie, opanowanie impulsywności, nauczenie się tolerancji i cierpliwości. Korzystnie układają się sprawy finansowe. Występują problemy zdrowotne i emocjonalne.

Michał ma karmiczną 19 w Drodze Życia symbolizuje ona człowieka (1) wobec innych (9). Wskazuje, że będziemy dążyć do wewnętrznego wzbogacenia się i poznania samego siebie, by następnie dzielić się tą wiedzą z innymi, okazując im miłość, hojność i szacunek. Strzec się musimy egoizmu, wyniosłości i nadużywania władzy.

 

Ty pragniesz sukcesu i wybicia się ponad przeciętność, jesteś logiczna, praktyczna i sprawiedliwa.

Posługujesz się zmysłem do interesów, dyscypliną wewnętrzną i potrzebą wybicia się ponad przeciętność

Michał jest aktywny, poszukuje nowości, jest skutecznym realizatorem przedsięwzięć, szczerym i odważnym. Jest również twórczy, posiada umiejętność natychmiastowego wprowadzania myśli w czyn.

Posiada ogromną siłę woli, inteligencję i pasję.

Partnerzy w takim związku są dla siebie bardzo atrakcyjni, muszą zadbać o aktywność zawodową i nienaruszanie wzajemnie intymnych terytoriów. Powinniście dbać o realizm w ocenie sytuacji i o komunikację emocji. Niebezpieczeństwem dla obu jest samotność i nadmiar ambicji.

Michał powinien wystrzegać się nerwowości, manipulacji i karierowiczostwa, Ty zaś nieczułości, egoizmu, osamotnienia, konserwatyzmu i surowości.

Związek ten przy wzajemnym zrozumieniu może zbudować niezachwianą rodzinną potęgę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...