Skocz do zawartości

Szpital - ZAKOŃCZONE


Gość Gaja11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gaja11

W ostatnim czasie jeździłam do kogoś do szpitala.

I oto ćwiczenie dla was :-)

 

1. Kim jest ta osoba do której jeździłam? Płeć? Wygląd? Znaki szczególne?

2. Kim jest ta osoba dla mnie?

3. Z jakiego powodu była w szpitalu?

4. Jak długo była w szpitalu?

Powodzenia życzę :-)

:spoko:

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

1. Kim jest ta osoba do której jeździłam? Płeć? Wygląd? Znaki szczególne? płeć? - ( Cesarz, rycerz mieczy, 2 monet, giermek kielichów)

Mężczyzna, ciemne włosy, oczy piwne lub brązowe, ewentualnie piwno-zielone, jasna cera, średniej budowy ciała, możliwe krągłości, wzrost sięgający pod wysoki być może albo tak na granicy między średnim, a wysokim, znaki szczególne: chyba brak znaków szczególnych, młodzieńcze rysy twarzy ma ta osoba, może więc wyglądać młodziej jak na swój wiek

2. Kim jest ta osoba dla mnie? (Kapłanka ->5 buław, 4 mieczy, rycerz pucharów)

jest dla Ciebie kimś bliskim, relacja oparta na przyjacielskich gestach, wspieraniu się, możecie na siebie liczyć w potrzebie

3. Z jakiego powodu była w szpitalu? (Świat, Król kijów, 3 monet)

Może to mieć związek z przewodem pokarmowym, tak więc może z powodu zatrucia pokarmowego, niestrawności albo jakiejś bakterii.

4. Jak długo była w szpitalu? (as mieczy, Wieża, 3 puchary) - osoba planowo może liczyła, że będzie tylko jeden dzień, ale e efekcie była dłużej, około 3-4 dni.

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mężczyzna brunet. - król miecz

2. Partner ( lub bliski przyjaciel) - as kiel, 10 miecz, gier buł

3. Problemy z układem pokarmowym albo badania kontrolne - 3 den odw., 4 kiel, król miecz

4. 2 tygodnie - król den, gier den, as den, gier miecz, 2 den

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kim jest ta osoba do której jeździłam? Płeć? Wygląd? Znaki szczególne? As pentakli, 3 bulawy, Giermek pentakli/ mezczyzna, brunet lub szatyn, raczej ciemny szatyn, mlody, ok. 25- 30 lat, temperament dosc porwisty choc i pragmatyczny, dobrze uziemniony, prosperujacy, przedsiebiorczy, ryzykant, takie zapedy ma, ze bierze sie za cos, na czym jeszcze nie do konca sie zna;) ogolnie bardzo fajny czlowiek :) Baran albo Byk moze? Oczy brazowe/piwne ewentualnie zielone, proporcjonalnie zbudowany ok. 1, 80m

 

2. Kim jest ta osoba dla mnie? 10 bulaw + 10 kielichow - zrodlem zmartwien i uciech;))) to Twoj chlopak :)

 

3. Z jakiego powodu była w szpitalu? 9 mieczy + Rycerz pucharow - cos zaniedbal, ale co? jakies badania kontrolne? nie wiem. zatrucie pokarmowe/ alkoholowe - cos z zoladkiem: moze wyrostek. woreczek zolciowy mu wycieli? cos go niezle rozwalilo z nagla; na zatrucie stawiam jakimis plynami, jakies kolki; no bo raczej nie z depresja tam byl;))) cos takiego, co juz dawno dawalo o sobie znac, a on to lekcewazyl, no i nagle go przypililo, szpital z rodzaju emergency;) Inna opcja : polamane zebra, ale wtedy rycerz kieichow nie pasuje; kurcze, a moze kamienie nerkowe? Faceta w bolach widze...

 

4. Jak długo była w szpitalu? 2 bulawy + 9 pentakli - szybko sie wypisal, bo sam sobie da rade;) chyba 2 dni, bo 2 tygodni tu nie widze; zrobili to, co mieli zrobic, on sie dostosowal do instrukcji i szybciutko sie zregenerowal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Do kogo - była to kobieta... niesamowicie zmęczona i chora... trudno mi opisać jej wygląd ma włosy koloru jasnego brązu lub ciemnego blondu ale myślę, że albo z pasemkami farbowanymi albo swoimi własnymi siwymi... ładna kobieta, aczkolwiek trochę niezadbana... taka wiotka nie mająca już na nic siły... ja myślę, że to kręgosłup ją wykańcza... ale to zobaczymy dalej... chyba, że przechodziła już wcześniej jakąś poważną operację na plecy... (10 mieczy)

 

2. Kim jest dla Ciebie - jest to ktoś z kim nie miałaś przez długi czas dobrych relacji... ta osoba kiedyś bardzo mocno Cię skrzywdziła, ale Twoje poczucie, że powinnaś być w szpitalu było silniejsze niż dawne urazy... ktoś bliski na pewno... (6 mieczy, 6 kielichów)

 

3. Powód - lekarze musieli ją gruntownie przebadać... może podejrzewali jakąś bardzo poważną chorobę i nie do końca wiedzieli dlaczego... poza tym tak jakby była w stanie, w którym brakowało jej chęci do życia... ja myślę, ze tu może faktycznie chodzić o kręgosłup... w gruncie rzeczy sytuacja nie okazała się aż tak beznadziejna jak myślała na początku (2 mieczy, 2 kielichów)

 

4. Jak długo - 7 dni, albo 7 tygodni... na pewno jej się tam dłużyło niesamowicie i nudziła się tam bardzo (7 kielichów)

 

Mieczy a mieczy... jak już dociągam drugą kartę to do kompletu o tym samym numerze... dziwnie jakoś... coś nie poszło,...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za tym żeby już... Twoje słowa jakoś nie do końca mnie uspakajają... ale właśnie takie ćwiczenia lubię najbardziej... kiedy faktycznie sobie płynę swoim torem... nawet jak mi się nie zgadza nic to ciekawe wnioski można wyciągnąć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Odpowiedzi:

1. Kim jest ta osoba do której jeździłam? Płeć? Wygląd? Znaki szczególne? Kobieta, z nadwagą, ma siwe krótkie włosy, znaków szczególnych nie ma

2. Kim jest ta osoba dla mnie? Jest moją babcią

3. Z jakiego powodu była w szpitalu? Otarła się o śmierć. Miała zator płuc

4. Jak długo była w szpitalu? Była 15 dni

 

Pogrubione to wasze dobre odpowiedzi.

Daffne

1. Kim jest ta osoba do której jeździłam? Płeć? Wygląd? Znaki szczególne? płeć? - ( Cesarz, rycerz mieczy, 2 monet, giermek kielichów)

Mężczyzna, ciemne włosy, oczy piwne lub brązowe, ewentualnie piwno-zielone, jasna cera, średniej budowy ciała, możliwe krągłości, wzrost sięgający pod wysoki być może albo tak na granicy między średnim, a wysokim, znaki szczególne: chyba brak znaków szczególnych, młodzieńcze rysy twarzy ma ta osoba, może więc wyglądać młodziej jak na swój wiek

2. Kim jest ta osoba dla mnie? (Kapłanka ->5 buław, 4 mieczy, rycerz pucharów)

jest dla Ciebie kimś bliskim, relacja oparta na przyjacielskich gestach, wspieraniu się, możecie na siebie liczyć w potrzebie

3. Z jakiego powodu była w szpitalu? (Świat, Król kijów, 3 monet)

Może to mieć związek z przewodem pokarmowym, tak więc może z powodu zatrucia pokarmowego, niestrawności albo jakiejś bakterii.

4. Jak długo była w szpitalu? (as mieczy, Wieża, 3 puchary) - osoba planowo może liczyła, że będzie tylko jeden dzień, ale e efekcie była dłużej, około 3-4 dni.

 

Tarocista

1. Mężczyzna brunet. - król miecz

2. Partner ( lub bliski przyjaciel) - as kiel, 10 miecz, gier buł

3. Problemy z układem pokarmowym albo badania kontrolne - 3 den odw., 4 kiel, król miecz

4. 2 tygodnie - król den, gier den, as den, gier miecz, 2 den

 

Solweig

1. Kim jest ta osoba do której jeździłam? Płeć? Wygląd? Znaki szczególne? As pentakli, 3 bulawy, Giermek pentakli/ mezczyzna, brunet lub szatyn, raczej ciemny szatyn, mlody, ok. 25- 30 lat, temperament dosc porwisty choc i pragmatyczny, dobrze uziemniony, prosperujacy, przedsiebiorczy, ryzykant, takie zapedy ma, ze bierze sie za cos, na czym jeszcze nie do konca sie zna;) ogolnie bardzo fajny czlowiek :) Baran albo Byk moze? Oczy brazowe/piwne ewentualnie zielone, proporcjonalnie zbudowany ok. 1, 80m

 

2. Kim jest ta osoba dla mnie? 10 bulaw + 10 kielichow - zrodlem zmartwien i uciech;))) to Twoj chlopak :)

 

3. Z jakiego powodu była w szpitalu? 9 mieczy + Rycerz pucharow - cos zaniedbal, ale co? jakies badania kontrolne? nie wiem. zatrucie pokarmowe/ alkoholowe - cos z zoladkiem: moze wyrostek. woreczek zolciowy mu wycieli? cos go niezle rozwalilo z nagla; na zatrucie stawiam jakimis plynami, jakies kolki; no bo raczej nie z depresja tam byl;))) cos takiego, co juz dawno dawalo o sobie znac, a on to lekcewazyl, no i nagle go przypililo, szpital z rodzaju emergency;) Inna opcja : polamane zebra, ale wtedy rycerz kieichow nie pasuje; kurcze, a moze kamienie nerkowe? Faceta w bolach widze...

 

4. Jak długo była w szpitalu? 2 bulawy + 9 pentakli - szybko sie wypisal, bo sam sobie da rade;) chyba 2 dni, bo 2 tygodni tu nie widze; zrobili to, co mieli zrobic, on sie dostosowal do instrukcji i szybciutko sie zregenerowal :)

 

rozrabiara

1. Do kogo - była to kobieta... niesamowicie zmęczona i chora... trudno mi opisać jej wygląd ma włosy koloru jasnego brązu lub ciemnego blondu ale myślę, że albo z pasemkami farbowanymi albo swoimi własnymi siwymi... ładna kobieta, aczkolwiek trochę niezadbana... taka wiotka nie mająca już na nic siły... ja myślę, że to kręgosłup ją wykańcza... ale to zobaczymy dalej... chyba, że przechodziła już wcześniej jakąś poważną operację na plecy... (10 mieczy)

 

2. Kim jest dla Ciebie - jest to ktoś z kim nie miałaś przez długi czas dobrych relacji... ta osoba kiedyś bardzo mocno Cię skrzywdziła, ale Twoje poczucie, że powinnaś być w szpitalu było silniejsze niż dawne urazy... ktoś bliski na pewno... (6 mieczy, 6 kielichów)

 

3. Powód - lekarze musieli ją gruntownie przebadać... może podejrzewali jakąś bardzo poważną chorobę i nie do końca wiedzieli dlaczego... poza tym tak jakby była w stanie, w którym brakowało jej chęci do życia... ja myślę, ze tu może faktycznie chodzić o kręgosłup... w gruncie rzeczy sytuacja nie okazała się aż tak beznadziejna jak myślała na początku (2 mieczy, 2 kielichów)

 

4. Jak długo - 7 dni, albo 7 tygodni... na pewno jej się tam dłużyło niesamowicie i nudziła się tam bardzo (7 kielichów)

 

Mieczy a mieczy... jak już dociągam drugą kartę to do kompletu o tym samym numerze... dziwnie jakoś... coś nie poszło,...

 

 

Rozrabiara rewelacja!!!! Gratuluje Kochana :-) Dostajesz punkcik

 

Reszcie dziękuje Daffne i Solweig również coś trafiły :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej... dziękuję bardzo... jestem szczerze zaskoczona... ale nie powiem zadowolona z siebie... taka mała rzecz a tak humor poprawia na cały dzień...:) Dziękuję za świetne ćwiczenie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Bardzo proszę i możesz być z siebie dumna :D

Czekam aż dziewczyny się pojawią i się wytłumaczą jak to z kobiety zrobiły faceta hihi :D żartuje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękować:) a ja pewna byłam, że to położyłam na całej linii... szczególnie, że dopiero później przeczytałam odpowiedzi reszty:) chyba bardziej muszę tym moim karciochom zaufać... jednak w stosunku do innych nie kłamią... tylko mnie samą tak w jajo robią jak chcą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

cholerka noo mi wyszedł na płeć Cesarz :S rasowy facet hehe. pani może po zmianie płci? ;P Ale w dalszej części miałam kapłankę i przyznam szczerze, że miałam wątpliwości czy to kobieta czy mężczyzna, no alee jak Cesarz im wypadł no to poleciałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się zastanawiałam nad tą 10 mieczy... bo to niby kobieta ale buzią zwrócona do ziemi i twarzy widać nie było... też miałam z tym problem straszny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha to teraz dopiero spojrzałam, ze wyszło mi coś zupełnie innego niż Wam... no to będzie wtopa:)

 

Wcale pewna nie jestem. Jak zobaczylam pierwszego pentaklowego, to mialam skojrzenie z okragla kobieta. Moim zdaniem, moglo mi nie pojsc, bo przymierzalam sie 3 razy - caly czas mi telefon dzwonil. Najpierw mi sie wydawalo, ze dziadek, potem kobieta w rodzaju matka/ ciocia, a mlody mezczyzna byl 3 wariantem i caly czas mialam second thoughts, ze to jednak kobieta moze byc z bliskiej rodziny - taka ukochana i jednoczesnie przytlaczajaca (10 bulaw + 10 pucharow). W zasadzie w tym momencie czuje, ze raczej to tak bedzie. Zreszta ja na ogol w plec nie trafiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To se niezle napisalam...wlasnie he he;))) 2 tyg. jednak :) dobra, widze, ze pierwsze mysli najlepsze - dziadek w sumie blisko babci;))) 9 mieczy - smieci blisko, ale Rycerz pucharow do tego w komplecie? Ewidetnie jakies plyny. Zator pluc ma cos wspolnego z plynami/ z zatrzymaniem sie tych plynow? 9 mieczy - w sumie brak powiertrza, ale tez skojarzenie z kregoslupem ; przybita do ziemi postac zobaczylam, zwana dalej mezyczna;))) na medycynie kompletnie nie znam; 9 mieczy zdecydowanie to moga byc pluca, ale te puchary mnie caly czas zastanawiaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ja jak patrzę na tą 10 mieczy i 2 mieczy to mogłam wywnioskować, że się dui i do płuc od tego dojść... ale jakoś taka nieczuła jestem na takie niuanse... spoko jeszcze parę ćwiczeń i będziemy wymiatać pewnego dnia w temacie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zator płuc kochane powstaje na skutek złej krzepliwości krwi tzn że oderwał się skrzep krwi po prostu i nastąpiło zagrożenie życia.

 

Teraz rozumiem :) Krew to plyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...