Skocz do zawartości

Bardzo was proszę.... Niebo w dwóch kolorach.


ainaki

Rekomendowane odpowiedzi

SEN / scena - jestem bardzo spokojna i spoglądam w niebo . Jest niebiesko rózowe.

Kojarzy się z czyms miłym ale...

Poprzedniej nocy miałam sen,w którym prowadzę wewnętrzny dialog . COŚ w stylu rozmowy ze swoim sumieniem. Obrazy snu są kolejnym odzwierciedleniem moich wewnętrznych konflików. Dotyczą one obowiążków względem innych osób, czysta miłością do dziecka a jego potrzebami realnymi których nie jestem wstanie w spełnić. Jak i moim własnymi glebokimi pragnieniami... COŚ w stylu wyboru pomiędzy pokarmem dla ciała i duszy. EWIDENTNIE jest w nim przedstawiona moja frustracja. Bo człowiek nie samą miłością żyje...

Jednak to niebo to mnie się zle kojarzy ....tak jakbym mogła je dosięgnąć poprzez mój wybór/ z poprzedniego snu/

ALE mam dziwne skojarzenia . MOJE PYTANIE- CZY W RZYCIU REALNYM , MOŻE ZAPOWIADAĆ POPROSTU ŚMIERĆ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie niebo kojarzy się pozytywnie, podobnie jak Twój sen. Dla mnie to sygnał, że coś zrozumiałaś, uświadomiłaś sobie, przyznałaś się przed sobą do błędów. Potwierdza to Twój spokój. Śmierci tu moim zdaniem nie ma, wprost przeciwnie - to bardzo pozytywny znak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha
SEN / scena - jestem bardzo spokojna i spoglądam w niebo . Jest niebiesko rózowe.

Kojarzy się z czyms miłym ale...

Poprzedniej nocy miałam sen,w którym prowadzę wewnętrzny dialog . COŚ w stylu rozmowy ze swoim sumieniem. Obrazy snu są kolejnym odzwierciedleniem moich wewnętrznych konflików. Dotyczą one obowiążków względem innych osób, czysta miłością do dziecka a jego potrzebami realnymi których nie jestem wstanie w spełnić. Jak i moim własnymi glebokimi pragnieniami... COŚ w stylu wyboru pomiędzy pokarmem dla ciała i duszy. EWIDENTNIE jest w nim przedstawiona moja frustracja. Bo człowiek nie samą miłością żyje...

Jednak to niebo to mnie się zle kojarzy ....tak jakbym mogła je dosięgnąć poprzez mój wybór/ z poprzedniego snu/

ALE mam dziwne skojarzenia . MOJE PYTANIE- CZY W RZYCIU REALNYM , MOŻE ZAPOWIADAĆ POPROSTU ŚMIERĆ?

 

 

Niebo widziałaś jak byłas spokojna a to bardzo dobrze.Niebo wiąże się z Twoim życiem,nadaje sensu przeżytym wydarzeniom.Precyzuje to co nastąpi.Pogodne i niebieskie niebo zawsze symbolizuje szczęśliwe życie,udany związek,dużo siły wewnętrznej.Niebo,które widziałaś to też Twoje sumienie a co potwierdzasz też w śnie-piszesz o dialogu.Bo niebo właśnie symbolizuje też Twoje sumienie,odczucia wewnętrzne.W ocenie Twojej zwycięża zawsze sprawiedliwość,a Twoje niebo to Twój odczucia wewnętrzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...