Jump to content

kolega próbował mnie pocałować


marietka
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się (jak w tytule), że mój kolega, którego znam od pół roku przyciągnął mnie mocno (objął ramionami) do ciebie i zaczął dotykać swoimi ustami moich. Jednymi łowy chciał mnie pocałować, a ja mu się opierałam, bo nie wiedziałam czy powinnam gdyż mam chłopaka. Z drugiej strony za trzecim razem, gdy jego usta dotknęły moich poddałam się temu i zaczeliśmy się całować, tak niewinnie. We śnie czułam, że on wie, że w podświadomości ja też tego pragnę. Jakby chciał mi udowodnić, że d tego uciekam. W tym śnie poza nim widziałam jeszcze jednego kolegę, tzn. bardziej za zasadzie, że wiedziałam, że on się temu przygląda niż ze tam faktycznie był.

W rzeczywistości jest tak, że ten chłopak nieco namącił mi w głowie i tym samym moje uczucia względem mojego chłopaka stały się na krótki okres chwiejne. Szukałam kontaku z tym kolegą, ale to wszystko traktowałam jako koleżeństwo, choć zdarzyło mi się o nim czasami myśleć. teraz nie widzialam go ponad miesiąc i możliwe, ż ejuz go nie zobaczę. Wszytko w mojej sferze uczuciowej wróciło do normy, ale ten sen spowodował, że znowu wracam myślami do tego, do czego raczej nie powinnam.

 

Wiem, że taki temat snu często się pojawia, ale bardzo prosze o interpretację. Może fakty z życia, które podałam trochę pomogą. bede wdzieczna.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Przez to,że ten chłopak namącił Ci w głowie masz takie sny,rozmyślasz o tym,różne emocje w Tobie wywołuje ten chłopak i Twoje sny są tego dowodem.Stad cgwijne uczucia do obecnego chłopaka.Ten sen spowodował,że rozmyslasz i o obecnym chłopaku i o koledze.W obecnym związku czegoś Tobie brakuje,nie jest to w pełni tym czego pragniesz tak głeboko całą sobą.Rozterki są w Tobie i dopóki czegoś z tym nie zrobisz,nie poukładasz sobie jakoś tego sny takie mogą powracać.życzę mądrości w podejmowanych decyzjach i wsłuchaniu się w podszepty Twojej intuicji,która zawsze prowadzi dobrą dla Ciebie drogą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...