Skocz do zawartości

Kolejny ciekawy portret


solweig

Rekomendowane odpowiedzi

I Szereg/ droga zycia - możliwości i predyspozycje człowieka, które na pewno pojawia się w jego życiu.

 

1. IV - Cesarz * - do 29 roku życia

2. I - Mag - 29 do 49 lat

3. XXII Głupiec** - po 49 roku

 

II Szereg

 

5. V - Arcykaplan* - podświadomość

6. I - Mag** - świadomość, wartości i zasady

 

III Szereg

 

7. I - Mag*/** - nadświadomość, ukryte talenty i duchowi opiekunowie

 

* informują nas jak człowiek jest odbierany na zewnątrz w środowisku,

wśród ludzi i jaki obraz siebie samego sprzedaje na zewnątrz

* * wnętrze analizowanej osoby, to jaka jest w środku, z czego zrezygnowała

lub co ukrywa przed światem

 

IV Szereg

 

8. VII - Rydwan - karta harmonii psychicznej

 

???

 

7. IX - Eremita - misja do wykonania

8 II. Arcykaplanka- dary do wypelnienia misji

 

Karmiczno-wewnętrzne

 

9) III - Cesarzowa - poprzednie wcielenie

10) XXI - Swiat- zajecie w poprzednim wcieleniu

11) XVIII - Ksiezyc - zadania karmiczne

12) VII - Rydwan - liczba harmonii psychicznej (jeszcze raz?)

13) XV - Diabel - jak sie postrzega

14 II - Arcykaplanka - jak postrzegają ja inni

15) XIII - Smierc - sposób odpracowania karmy

17) XIX - Slonce - punkt komfortu karmy

18) I - Mag - Jak pracować z misją na obecne wcielenie

 

Niby wyglada na to, ze potrojny Mag na Rydwanie moze zamienic Ksiezyc w Slonce;))), chociaz niewatpliwie musi w tym celu przejsc Transformacje, czyli umrzec i narodzic sie na nowo. Nie widze specjalnej kolizji w tym, co wewnatrz i na zewnatrz. Poprzednie wcielenie wyglada na bardzo milutkie :) A Eremita - z pomocnikiem w postaci Arcykapanki, z Ksiezycem jako zadaniem karmicznym, Sloncem jako punktem zwrotu karmy oraz Smiercia jako sposobem jej odpracowania, a dodatkowo, zeby mu sie nie nudzilo z Rydwanem jako liczba harmonii psychicznej, to chyba musi jakas niezla rewolucje zrobic i niewykluczone, ze mu sie uda...;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra... jeszcze raz i powoli... jak się to cholerstwo liczy... bo czytałam w wątku ciekawy portret KatiJo i chyba jestem głupsza jeszcze niż byłam na początku... wygląda na to Solweig, że ja nie dość, że problemy z podstawową matematyką to jeszcze z czytaniem i rozumieniem tekstu mam problem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Głupiec po 49 roku życia to może oznacza, że dzieci późno dość mieć będziesz ;)

Arcykapłan na 5 może oznaczać trudne kontakty z ojcem (potwierdza to w dzieciństwie Cesarz na 1) oraz skłonności do ulegania fałszywym guru, a także odrzucanie wszelkich wartości jakie daje wysoka wiedza (u Ciebie tak zdaje się jest z tego, co mówiłaś)

Poza tym mi się nie zgadza. Wychodzi mi tak:

 

1. IV 2. I 3. XXII

 

I teraz

4= 1+2 ---> V (podświadomość)

5= 2+3 ---> I (świadomość)

6= 4+5 ---> VI (nadświadomość)

7= 1+5 ---> V (misja)

8= 2+6 ---> VII (dary na misję)

 

9, 10, 11 -ok

 

12=4+5+6 lub 7+8 ---> XII (karta harmonii psychicznej)

13 - ok

14= 3+5+6 --> VII

15=9+10+11-7 ---> XV (sposób odpracowania karmy)

17=11+6--> II (punkt komfortu karmy)

18= 11+8 ---> III (jak pracować z misją na obecne wcielenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze to przemyslec. Samo tworzenie tego portretu rowniez :).Na razie zdecydowanie na pisaniu sie skupic musze. Z ta wiedza to zupelnie raczej sie nie zgadza. Przez cale zycie zajmuje sie nauka i...sztuka. Odrzucam system spoleczny i wszelkie struktury, ktorych sama nie tworze. Nie ulegam zdecydowanie nikomu. Guru napotykam co i raz na drodze i zawsze robie double check i zawsze guru kwestionuje. Wiecznie wszystko kwestionuje tzn. kazdy system, mechanizm (Diabel), bo tworze wlasny. Tak sie ucze - przez analize, negacje i pozytywne wlaczenie niektorych elementow w swoj system poznawczy. Glupiec odnosnie dzieci wydaje mi sie calkiem prawdpodobny. Nie mam jasnej wizji co do dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi strukturami i ich odrzucaniem to ja mam podobnie... Jak sobie z tym radzisz? Czasem ciężko wszystko odrzucić, czasem nie ma wyjścia i trzeba się podporządkować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cesarz mial pod gorke; Magowi niezle idzie;))) Sinusoida wieczna z naciskiem na finansowa ;) Natomiast wlasnie glownie wiedza mi pomaga tj. kompetetnie je odrzucam. Jestem dobrym specjalista, zwanym dalej czarna owca. Jak cos sie wali i pali, zwracaja sie do mnie. Nie potrafie funkcjonowac w czasach pokoju-harmonii, jak struktura jest trwala. Na ogol jak wspolpracuje z jakas firma, to oznacza, ze potrzebuje ona restrukturyzacji. Moj wklad polega na tym, ze jesli moje dzialania, pomysly sa akceptowane tj. jesli mam posluch (wiem, cesarzowe to jest;), to ja wyprowadzam na prosta; jesli jest bunt na pokladzie, to statek idzie pod wode, a ja wychodze na wichrzyciela;)

 

Karta harmonii psychicznej mnie w tym kontekscie zastanawia. Wisielec to bezruch - to jest moja karta depresyjna - mialam takie epizody. Z drugiej strony Wisielec to tez inna perspektywa, a to jest to, co zawsze wnosze.

 

Jak bys zinterpretowala, tak jak Tobie wyszedl ten portret, dary na misje: Rydwan w kontekscie punktu harmonii psychicznej - Wisielec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Twoją misją jest wprowadzanie ładu i porządku, jak również tworzenie struktur - szczęściara (Papież). I dostałaś do tego impet do działania, ruszasz jak taran. A, że harmonia jest w Wisielcu stąd czasem wycofanie, zastanowienie, puste konto... A inna perspektywa to też dobre spojrzenie ;) Ja też mam Wisielca w harmonii i więcej myślę niż działam, niby już ruszam, ale się wycofuję... Nasza znajoma Pani zwróciła mi uwagę, bym nie myślała o nim w kategoriach zatrzymania a diametralnie odwróconej perspektywy właśnie ;)

Ciebie ten Rydwan pcha, więc może mniej Wisielec zatrzymuje.

Ja mam w darach Sprawiedliwość a w misji Cesarza, pewnie powinnam była się trzymać swojego zawodu, ale nie znoszę go, bo polega głównie na dopasowywaniu się w chore struktury:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest cos na rzeczy; przez destukcje wprowadzam tzn. mam rewolucyjne podejscie; zakladam, ze jak cos nie dziala, to zupelnie trzeba zmienic dosc meczaca ta moja karma bywa czasem; jak sie na czyms kompletnie nie znam, czy w zasadzie jak czegos nie czuje, to sie za to nie biore; jak sie biore, to zwykle sa kontrowersje; nawet jak pojawia sie ostracyzm, to po jakims czasie widac, ze bylo dokladnie tak, jak przewidzialam; czasem ludzie odzywaja sie ze sporym poslizgiem czasowym, a ja juz nie pamietam, o co chodzi; utrapieniem jest to, ze patrze dalej, kompletnie nie zauwazajac detali, bo uwazam, ze detale zatrzymuja, a jak ma byc efekt to to trzeba brac pod uwage rzeczy wazne :)

 

Jak nie znoszisz, to chyba to niewlasciwy zawod;) Takie polaczenie na prawnika mi wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nietrudno było się domyślić ;)

Co do patrzenia dalej - uważaj, bo inni mogą być bardziej krótkowzroczni, nie nadążą za Tobą i nie zrozumieją ;) Odzywanie się po czasie jest tego dobitnym przykładem ;)

Może powinnaś trochę złagodzić metody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Daffne

bardzo ciekawe te portrety :) Chyba sobie kupie tą książkę chrzanowskiej, może się przydać na rozpracowywanie co poniektórych osobników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawe te portrety :) Chyba sobie kupie tą książkę chrzanowskiej, może się przydać na rozpracowywanie co poniektórych osobników :)

 

ja muszę sobie swój przejrzeć, bo już dawno nie wnikałam w tematy portretów :)

Sol, w Magu masz przepięknie rozwiniętą intuicję :)

a Rydwan to ciągły pęd do wiedzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

ładny ma portrecik nie powiem, robi wrażenie :) Ten Mag zwłaszcza, świetnie w tym okresie będzie sobie radziła Sol, a i zaplecze ma świetne Kapłan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawe te portrety :) Chyba sobie kupie tą książkę chrzanowskiej, może się przydać na rozpracowywanie co poniektórych osobników :)

Daff, ksiazka jest w necie w pdfie, a ja mam ja gdzies zgrana - moge Ci podeslac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Daff, ksiazka jest w necie w pdfie, a ja mam ja gdzies zgrana - moge Ci podeslac :)

 

o świetnie :)))) bardzo Cię proszę :)) szukałam jej na necie ale nie udało mi się znaleźć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Dziewczyny, pomylilam sie, kurcze, mam te do karmy. Zaczelam pana robic i przypomnialam sobie, ze jednak sie w tym nie lapie...;///

 

aaa hehe oki :) ja własnie tworzę swój portret musze rozkminić co jest co :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie bo tej nie ma w necie...

 

no nie ma :((( bo właśnie szukam i nic - fragmenty gdzieś były wrzucone, ale to tylko odnośnie tego jak policzyć to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie; wlasnie widze, ze duzo wrzucilyscie; trzeba bedzie przysiasc, przewertowac, zinterpretowac. Ona77 dodala sporo znaczen :)

 

trzeba będzie poczytać w wolnym czasie ;))) bo to całkiem ciekawe jest :)

 

a zerkniecie do mnie? :)))) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sol, a gdzie są te nowe informacje wrzucone przez Ona77? Ja widzę tylko stare... możem ślepa :mysli:

 

bo Daff tylko te stare są, chyba Dziewczyny zarzuciły kontynuację, bo mało chętnych i czających w temacie było...

ale jak my się zabierzemy do tego, to zaraz ruszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

tam są opisy tylko pozycji pierwszej :S przydałaby się ta książka by tu pouzupełniać, chyba ją kupię bo droga nie jest, a necik działa to się zamówi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Sol chciałam Ci zinterpretować portret, ale widzę, że masz cosik pozamieniane bo pozycja nr 5 powinna być pozycją nr 4 co zmienia portret..dlatego też dam tu własne obliczenia jeśli można wraz z interpretacją za chwilę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Wg Chrzanowskiej Sprawiedliwość to 8, Siła to 11, natomiast Głupiec w portrecie liczy się jako 22 i tak też policzę :)

karty 1,2,3 - mówią one o ,,drodze życiowej” człowieka, są to ogólne możliwości i predyspozycje człowieka

Karta 1 - CESARZ (co będzie dominować w dzieciństwie i młodości)

Karta 2 - MAG (w wieku średnim)

Karta 3 – GŁUPIEC (w dalszej części życia)

 

Karty 4,5,6 – to pozostałe dominanty psychiki

Karta 4 (1+2) - KAPŁAN (podświadomość)

Karta 5 (2+3) - MAG (świadomość)

Karta 6 (4+5) - KOCHANKOWIE (nadświadomość)

 

Karta 7 (1+5) - KAPŁAN (misja - zadanie do wykonania z jakim człowiek przyszedł na świat)

Karta 8 (2+6) - RYDWAN (dary - potencjał umożliwiający wykonanie misji)

 

 

Karmiczno-wewnętrzne:

Karta 9 (1-2, 2-1) - CESARZOWA (kim byłam w poprzednim wcieleniu?)

Karta 10 (2-3, 3-2) - ŚWIAT (co robiłam?)

Karta 11 (10-9) - KSIĘŻYC (zadania karmiczne)

 

Karta 12 (7+8) - WISIELEC (liczba harmonii psychicznej)

Karta 13 (1+4+6) - DIABEŁ (Jak siebie postrzegam?)

Karta 14 (3+5+6) - RYDWAN (jak postrzegają mnie inni?)

 

Karta 15 (9+10+11-7) - DIABEŁ (sposób odpracowania karmy)

Karta 17 (11+6) - KAPŁANKA (punkt komfortu karmy)

Karta 18 (11+8) - CESARZOWA (Jak pracować z misją na obecne wcielenie?)

Edytowane przez Daffne
poprawa błędu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres dzieciństwa możliwe, że przebiegł dość spokojnie, mogłaś wychować się w domu, gdzie panował ład i porządek, a także spory wpływ w tym czasie mogły mieć na Ciebie sprawy związane z prawem, przez co możesz cechować się dużym poczuciem sprawiedliwości, możesz być świetnym mediatorem,a w młodych latach mogłaś świetnie rozstrzygać spory między rówieśnikami.

 

Daff, no wlasnie tutaj to byl huragan!!!;))) ani grama spokoju. W porownaniu do tego, co bylo, teraz w Magu mam mega spokoj i luzik - normalnie jakbym na wakacjach byla, choc wszyscy uwazaja, ze jestem bardzo aktywna, a moje zycie nalezy do wyjatkowo burzliwych. Zamiast mediatorem bylam prowodyrem;))), buntownikiem, rozne szkoly, wieczne konflikty, ucieczki z kolonii...niepewnosc ogolna i totalny brak harmonii, spokoju, wieczna zmiana. Ziemia palila mi sie pod nogami, teraz ide bardzo szybko i bardzo pewnie, a wtedy bylam jak dziki zwierzak, drapieznik...wiec tu mi kompletnie nie pasuje, chyba ze wchodzenie w szranki ze Sprawiedliwoscia;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daff, tom sie pogubila...mi wychodzi w nadswiadomosci Mag, w misji Eremita, sposob odpracowania karmy: Slonce, a jak pracowac z misja Mag

 

Karta 15 (9+10+11-7) - DIABEŁ (sposób odpracowania karmy)

3 +21 +18 -7= 42-7=35-22 = 13 = SMIERC

 

zastanawiam sie, skad mi Mag wyszedl w nadswiadomosci...gdzies to mam zanotowane;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Daff, tom sie pogubila...mi wychodzi w nadswiadomosci Mag, w misji Eremita, sposob odpracowania karmy: Slonce, a jak pracowac z misja Mag

 

Karta 15 (9+10+11-7) - DIABEŁ (sposób odpracowania karmy)

3 +21 +18 -7= 42-7=35-22 = 13 = SMIERC

 

zastanawiam sie, skad mi Mag wyszedl w nadswiadomosci...gdzies to mam zanotowane;P

 

ale zdaje sie,że ma być minus pozycja 7, a tam jest Kapłan... a więc chyba minus 5. przydało by się zrobić jeden przykład wspólnie dla pewności liczenia :P

Karta 15 (9+10+11-7) = 3 Cesarzowa (poz.9)+ 21 Świat (poz.10) + 18 Księżyc (poz.11)- 5 Kapłan (poz.7) = 42-5= 37-22=15 Diabeł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Sol KatiJo liczyła 7 odejmując pozycję nr 7 jak ja, a tym sposobem wychodzi Diabeł własnie.. Kurczaki pieczone ide swoje liczyć teraz, pewnie portret już tak słodki i mądry nie będzie heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie bylo tak rozowo, a tu czarna rzeczywistosc Chrzanowskiej nas dopadla;))) Ja na razie sobie wrzuce na wstrzymanie. Musze zglebic pania od deski do deski. W niej jest sporo niespojnosci, z Hellingerem mi sie kojarzy...;///

 

No tak, ja odejmowalam doslowne 7. Troche mnie ten diabel przeraza na tej pozycji, no bo co on tutaj moglby znaczyc? Ze mam go pokonac, czy sie na nim wesprzec???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie, że można wspólny partnerski zrobić taki portret? :D

dodaje się pozycje bodajże z 6 pierwszych pozycji, ale jak to się interpretuje, to nie wiem

 

Sol, podsunęłaś mi pomysł :D żółtego policzę :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie, że można wspólny partnerski zrobić taki portret? :D

dodaje się pozycje bodajże z 6 pierwszych pozycji, ale jak to się interpretuje, to nie wiem

 

Sol, podsunęłaś mi pomysł :D żółtego policzę :haha:

 

Ja wlasnie tez myslalam o moim zoltym;) I moi rodzice mnie zaintrygowali, ktorzy sumuja sie w ksiezyce i glupcow;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie tez myslalam o moim zoltym;) I moi rodzice mnie zaintrygowali, ktorzy sumuja sie w ksiezyce i glupcow;)))

 

policzyłam http://www.ezoforum.pl/portret-psychologiczny/51055-on.html#post384044

ale sama nie wiem, co myśleć... widać, że inny :D

ja moich nie mam co liczyć ;))) bo teraz to już po ptokach

doba powinna mieć 48 h ja nie ogarniam ze wszystkim :D a tu tyle nowych rzeczy mamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

Noo to chamsko "bawie się swoimi skojarzeniami " Waszym kosztem czy tego chcecie czy nie :) wy se zgłębiajcie portrety a ja popuszcze.. :D:D:D wodze fantazji :P mogę?????????

 

I

 

1. IV - Cesarz * - do 29 roku życia :) Zawsze byłaś pozbawiona raczej kompleksów, miałaś dobre poczucie własnej wartości, pewna siebie poruszałaś się...po świecie, sądzę, że nie miałaś jakiś dziwnych zawirowań emocjonalno - psychicznych.. w cesarzu wydajesz się być wtedy stonowaną..może nieco zbyt hmm zadziorną.., ale w tym aspekcie...że zbyt wiele oczekiwałaś od innych niekiedy narzucając swoją wolę :) i jakby to powiedzieć.. droga soll.., ale..bywałaś nieugięta w swoich racjach.

2. I - Mag - 29 do 49 lat Noo... Mnóstwo witalności.. i napisze Ci, że nawet ona bije od Ciebie w tej chwili, takiej radośći ale z buławą w dłoni czyli pełna kontrola sytuacji :) wiesz co z czym jeść :) i tak też będzie.. buławy to informacje.. kojarzy mi się to z takim kreatywnym operowaniem intelektem :) umierzsz go fajnei wykorzystać.. przykład? Stwarzyszenie?

3. XXII Głupiec** - po 49 roku Tu trafi CIę chęc zabawy.. rozpoczęcia nowego etapu miejmy nadzieje,ze to nei menopauza ;))))))) :D:D:D ależ jestem wredna ;P:P..yacyniesy nowz etap swojego zcia..bzc moye niekiedz bdyie Ci brakowao hamulcw jakby zaczniesz czerpać więcej radości z życia i olejesz pewne sprawy :) moze dzieci zaczną być dla Ciebie wazne...wnuki :)?

 

II Szereg

 

5. V - Arcykaplan* - podświadomość Masz zasady, których się trzymasz;i tak Cie tez odbierają

6. I - Mag** - świadomość, wartości i zasady noo to co wyzej :) wiedza jest dla Ciebie ważna, kreatywność..to są Twoje siły też..

 

III Szereg

 

7. I - Mag*/** - nadświadomość, ukryte talenty i duchowi opiekunowie - siłą niepozysta energia,ktora od Ciebie wciąz bije..rezygnujesz z glupoty, cenisz mądrość

 

* informują nas jak człowiek jest odbierany na zewnątrz w środowisku,

wśród ludzi i jaki obraz siebie samego sprzedaje na zewnątrz

* * wnętrze analizowanej osoby, to jaka jest w środku, z czego zrezygnowała

lub co ukrywa przed światem

 

IV Szereg

 

8. VII - Rydwan - karta harmonii psychicznej - hm tak jak myslalam, wydaje mi się, ze wciąż cos ulega w Tobie zmianom, ale no wlasnei nei sa to zmiany negatywne masz kontrole nad swoim zyciem, nie sa ci pisane jakies chwile depresyjne.. mysle,ze nie znasz tego uczucia..

 

???

 

7. IX - Eremita - misja do wykonania, mądrosc i jej zgłebianie, wycofanie by dojrzeć do niewiadomego, poznanie i lizniecie smaku jeszcze więskzych pokladow jazni

8 II. Arcykaplanka- dary do wypelnienia misji masz zdolnosci w sobie, intuicję, mądrość..masz w sobie magię.. która byc moze przyciąga do Ciebie innych masz miłość do ludzi i zwierząt.głeboką wrażliwosc..ktora otwiera oczy;

 

Karmiczno-wewnętrzne

 

9) III - Cesarzowa - poprzednie wcielenie rzadna kobit,a sukcesu

10) XXI - Swiat- zajecie w poprzednim wcieleniu ale masz pdoobne do kogos... z wczsniejszych erzy albo daff.>? no co wy a moze wszytkie bylyscie tym samym :DD::Dheheheh ;P a moze mi się cos przysnilo :};];];]];;] no to tak.. byc moze przekazywalas jakies informacje,albo jezdzilas.. zgłebialas wiedze..

11) XVIII - Ksiezyc - zadania karmiczne, odkryc to co jest niewiadome,niewyjasnione..magia ;P zajmuj sie nia :)

12) VII - Rydwan - liczba harmonii psychicznej (jeszcze raz?) no to to samo :)

13) XV - Diabel - jak sie postrzega "satanistka :]" i pewnie czcisz krew koguta :)))))))))) kokoszki to w spokoju zostaw. :P trzeba miec an czym rosół ugotować :[

14 II - Arcykaplanka - jak postrzegają ja inni stabilna,ciepla, oddana pelna milosci :)

15) XIII - Smierc - sposób odpracowania karmy, musisz zmienic cos w swoim zyciu..obalic stare struktury narodzic sie jak feliks z popiołow..na nowo

17) XIX - Slonce - punkt komfortu karmy eh troche tego nei czaje ?:D karmay punkt..eeeyyymmmmm... :|

18) I - Mag - Jak pracować z misją na obecne wcielenie - pokazuje to co wiesz, dzialaj, tworz to Twoje spelnienie :) i widac,ze to robisz :)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

chrzanowska to Ci da kare :D

 

spoko ja w ogole nie wiem o co kamanz tym liczeniem, moze w 2050 załapie jak mi sie zachce w 2049 w ogole w to wgłebiac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

Powolę sobie jeszcze dodac sol, ze jest w Tobei pewien magnetyzm, ktory sprawia,ze hiponotuyzujesz,,ze ludzie chca Ciebie sluchac, ale Tez i Ty jestes dobrym sluchaczem.. z daff macie podobnie... i lubią na Was patrzeć i słuchac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powolę sobie jeszcze dodac sol, ze jest w Tobei pewien magnetyzm, ktory sprawia,ze hiponotuyzujesz,,ze ludzie chca Ciebie sluchac, ale Tez i Ty jestes dobrym sluchaczem.. z daff macie podobnie... i lubią na Was patrzeć i słuchac.

 

Ales mi przykomplemencila;PPP i Daff tez dostala laurke;PPP wedlug Charzanowskiej moze do chrzanu ona?;PPP to sie nie zgadza, bo portrety mamy rozne.

 

Na razie zaprzata mnie kwestia, why mi takie dobre karty wychodza, na to co tak czarno widze?;P Gdzies w podswiadomosci diabel sie powinien czaic, a tu taki uporzadkowany tradycjonalista Arcy, co go na wierzchu nijak nie widac;PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...